Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Usoden ljubimec

Usoden ljubimec

Jz se prav bojim, da bom postala nazaj nedolžna. Sem imela loverja, res svetovno se je dogajal. Zdej sem z drugim, pa ni to to. Pa imam nekaj izkušenj, ampak samo en je vplival name in še zdej se to pozna. Groza me je da nikol več ne bom doživela take strasti, energije, oh…Če ne bom našla več takšnega match-a me bo pobral!

Z veseljem bi te zadovoljil, če bi se ujela. Sem zelo strasten, potrudil bi se zate, rad bi eksperimentiral v spolnosti. Daš kak kontakt?


Takega se ne spušča iz rok. Kje imaš pamet.?

v bistvu te je izdal tvoj lastni filing za moške. Zdej si nezadovoljna s tem ljubimcem zato se moraš vprašat s kakšno foro te je on nategnil, da je prelisičil tvoj filing za moške, ali bolje, zakaj si se pustila na suho nategnit….

To se nam vsem dogaja. Tisto pravo strast in energijo lahko čutiš samo 1x v življenju, a to ponavadi ni življenjski partner.
Mene je pri 21 letih odpeljal en fant v svet neverjetne strasti in čudovitih občutkov. Kaj je on vse znal, kako je to delal, to ne bom pozabila dokler bom živa.
Zdaj sem že v zrelih letih, pa nikoli več nisem srečala česa podobnega.

Nisem se nič pustila na suh nategnit, ampak grem glih naprej, spoznavam, sej ni bil samo ta in on, point je da noben ni ON hehe
Ne, ne bom se nikol sprijaznla da je bilo to edino in ne bo več, pol raje kr umrem 🙂
Ni blo problem spustit, nisem vedla da bo v realnem življenju to nočna mora še kdaj doživet. Prhaja za mano vedno bolj, porkaduš no.

bolj, ko se boš trudila večja bo nočn mora, pri tistem tipu so se stvari poklopile, da je temu tako, je pomembna samo sproščenost in nebremenjenost, stopnja izobrazbe na tvojem nivoju ali više in osebna psihofizična higiena ampak, ljudje bi mogli tako razmišljat kot ti, to bi moglo bit v bistvu vodilo življenja posameznika, iskati, dokler ne najdeš svoj užitek, vsaj, do takrat, dokler lahko delaš sklece.

New Report

Close