Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zvezde plešejo, včeraj

zvezde plešejo, včeraj

Kdo je šel ven?

Natalija Bratkovič. Pravilna odločitev. S tisto svojo odprto gofljo je bila prav ogabna


Meni se ni zdela najslabša. Res je, da sem dva izpustila, tako da??


Meni se ni zdela najslabša. Res je, da sem dva izpustila, tako da??
[/quote]

Tudi meni se ni zdela najslabša. Najbolj lesen se je meni zdel Werner.

Tudi meni se ni zdela najslabša. Najbolj lesen se je meni zdel Werner.
[/quote]
Rebaka tudi ni prav gibčna. Za Borko sem mislila, da bo napredovala, a ni.

Meni se je zdel najslabši Dejan. Mi res ne potegne, ne karakterno, še manj pa plesno. Sašo tudi ni nek presežek, ampak sem upala, da bo ostal, ker se res trudi in mislim, da lahko zelo napreduje. Rebeki in Wernerju manjka elegance in mehkobe, dvomim, da se bosta tega lahko naučila. Malo že, ampak po mojih izkušnjah je s tem tako kot z učenjem tujih jezikov. Lahko greš tisočkrat skozi besede, slovnico (plesne korake, koreografijo), pa če nimaš daru boš govoril (odplesal) kar najbolje kar lahko, nikoli pa se ne bo slišalo (izgledalo) naravno. Večine drugih nastopov nisem videla, tiste, ki sem pa se mi niso zdeli nič posebnega, a ker sem jih pol spustila, ne morem davno soditi, kdo si je zaslužil šov zapustiti. Se mi je pa Dejan definitivno zdel slabši od Natalije, tako, da sem bila presenečena nad paroma, ki sta zadnja ostala.
Pozabila sem prej omeniti drugo Natalijo, tisto blond. Ta ženska je meni tako zelo simpatična. Skromna, ljubka, malenkost sramežljiva, vidi se, da je vajena trdega dela s treningov in da se zelo trudi. Za enkrat mi je najbolj všeč in navijam zanjo.

Bratkovičeva nikakor ni bila najslabša in se mi ne zdi prav, da je izpadla.
Slabša je bila Rebeka, Dejan, Uroš…
Najbolj pa navijam za Natalijo Gros, ki je res odlična.


Saj je bila lani tudi kuhna. Človeka potem mine gledat. Je čisto brez veze.


Saj je bila lani tudi kuhna. Človeka potem mine gledat. Je čisto brez veze.
[/quote]
Me zanima, kdo bo letos glavni na meniju v kuhni??
Pri oddaji bi še vse šlo, le Polesa in Niko bi nujno morali zamenjat.

Gledam, ker otroci gledajo, drugače mi ni všeč, še najmanj žirija.

Ven je šla punca, ki je meni zelo simpatična in sploh ni najslabše plesala.

Pa Sašo je neverjetno simpatičen, prav luškan, tudi če ne zna plesat.


Meni je tudi natalija gros top. Zelo je lepa in tako nezno deluje. Jaz ze od vsega zacetka navijam zanjo. Rebeka mi je pa taka mozaca. Natalije bratkovic pa ocitno gledalci ne marajo. Glede nato, da je bil dejan 100x slabsi. Tudi nad vernerjem sem razocarana. Sem mislila da je bolj tak tedy bear. Pa ni. Je pravi martin krpan. Tist ta storast


Meni je tudi natalija gros top. Zelo je lepa in tako nezno deluje. Jaz ze od vsega zacetka navijam zanjo. Rebeka mi je pa taka mozaca. Natalije bratkovic pa ocitno gledalci ne marajo. Glede nato, da je bil dejan 100x slabsi. Tudi nad vernerjem sem razocarana. Sem mislila da je bolj tak tedy bear. Pa ni. Je pravi martin krpan. Tist ta storast
[/quote]

sploh ne gre za to, da je gledalci ne bi marali. nikomur se ni zdelo verjetno, da bi lahko ona izpadla in pač niso glasovali zanjo… v tem je bil keč. in so raje glasovali za nekoga, ki jim je bil všeč, pa mu je grozilo, da bo šel ven.

A ni bilo lani tako, da sta zadnja 2 para zaplesala ples še enkrat in je potem žirija določila, kdo gre ven.
Nevem, a mene spomin vara ali so zamenjali? Drugače pa Natalija Gros je tudi moja zmagovalka. Pa njen soplesalec mi je takooooo prijeten in prijazen.
Drugače se pa kar strinjam s teorijo, da je Natalija šla ven, ker si nihče ni mislil, da bo ona izpadla. Mi je pa všeč še Sanja, Gorka, tisti fant, ki pleše z Majo … Tisti radijec, ki je včeraj skoraj izpadel mi je tudi simpatičen, njegova soplesalka pa sploh ne. V prvi oddaji sta super plesala, včeraj pač ne. Sašo je ljubek in navijam, da bo prišel čim dlje. Werner, Rebeka, Dejan … naj gredo čim prej ven, za Ivico se pa precej nevtralna.

meni je tudi Natalija Gros zelo simpatična, čeprav včeraj ravno sem jo zamudila, sem pa slišala,da je bila odlična in potem po videnih odsekih je res tako.
zelo mi je simpatična kot oseba in pleše naravnost odlično. Navijam zanjo popolnoma!

Po drugi strani mi Natalija Bratkovič od kmetije naprej niti slučajno ni več všeč, ampak se mi včeraj ni zdela najslabša. Je res, da dejan je bil slabši mnogo, pa Sašo tudi.

V obeh oddajah sem se spraševala, s čim se je ta punca (Natalija) tako zamerila žiriji, da niso našli kaj lepih besed. Ker ples je bil (sploh v prvi oddaji) super. Morda bi bilo dobro (za kvaliteto šova, za POP pač ne), če bi se žirija ogradila od sugestij gledalcem. Že v drugi oddaji napovedo, kdo bo v finalu, pa nima nič proti drugi Nataliji (blond) in Riflju.

Dejana bi bilo še na vaški veselici težko gledat plesat, a tam bi se mu vsaj športni copati pogojno odpustili. Obup!

sploh ne gre za to, da je gledalci ne bi marali. nikomur se ni zdelo verjetno, da bi lahko ona izpadla in pač niso glasovali zanjo… v tem je bil keč. in so raje glasovali za nekoga, ki jim je bil všeč, pa mu je grozilo, da bo šel ven.
[/quote]

Ponavadi je tako, da glasuješ za tistega, ki ti je všeč in ti je simpatičen. Če ti nekdo ni všeč potem zanj ne glasuješ. In ne zato, ker se ti zdi, da pač ne more izpasti. Tudi jaz imam občutek, da bratkovičeve gledalci pač ne marajo, jim ni simpatična. Zato je posledično dobila najmanj glasov. Že ko je vodila oddajo kmetija je šla marsikomu v nos.

Ponavadi je tako, da glasuješ za tistega, ki ti je všeč in ti je simpatičen. Če ti nekdo ni všeč potem zanj ne glasuješ. In ne zato, ker se ti zdi, da pač ne more izpasti. Tudi jaz imam občutek, da bratkovičeve gledalci pač ne marajo, jim ni simpatična. Zato je posledično dobila najmanj glasov. Že ko je vodila oddajo kmetija je šla marsikomu v nos.
[/quote]
jaz sem jo včasih rada gledala v oddaji živa na rts. Ampak ne vem kaj se je zgodilo z njo mislim tak karakterno, tam v kmetiji, mi je bila obupna, nesramna, osorna, stroga, brez vsakega občutka za sočloveka, empatije… nisem mogla verjeti,da je to ista oseba.
pa kljub temu z vidika plesa, menim,d a včeraj ni bila najslabša in ne bi smela izpasti – jih je bilo dosti več slabših od nje.


Me zanima, kdo bo letos glavni na meniju v kuhni??
Pri oddaji bi še vse šlo, le Polesa in Niko bi nujno morali zamenjat.
[/quote]

Kuhalo se bo, seveda. Kakor koli bo, bo. Jaz gledam bolj površno, malo prevrtim….V tem času čakam na neko drugo oddajo. Ni mi všeč Urbasova, Poles…ta punca, ki je gor na stopnicah sicer ni nič posebnega, a je veliko manj moteča kot prva dva.
Plesalci se mi letos zdijo zelo povprečni.

New Report

Close