Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj je to zaena viroza ?

Kaj je to zaena viroza ?

Vceraj zjutraj zacnem noro kihat, oci so se mi solzile da nisem nic videla, blazen glavobol cel dan, iz nosa mi je teklo, da sem zguljena skoraj do krvi….ponoci spala eno uro…danes vse ok !? WTF ? Sem vzela vceraj claritine takoj zjutraj, pa nic pomagalo….Samo cakam da me spet zagrabi….

zdaj si ozdravela, nič ne čakaj

tako pri meni izgine vse v enem dnevu, če imam nujno delo … če ne, pa traja dva tedna

…pa boš spet o.k…pa bo spet LILO iz nosu…pri nas te valunge trajajo že skoraj teden…


Pri meni 1 mesec!


Pri meni 1 mesec!
[/quote]

O peesda no, a res !? Shit

Mene je danes udarlo prvič! joj joj joj

Se hecate, da to mine in spet pride?

Temu v Ameriki pravijo “chemtrail flu”, ker vedo za kaj gre.

Meni čudnA reč. Imela prejsnji teden 3 dni kot zadnja v familiji. Vsi smkali ( samo vodo, nič konkretnega). S tem da je ta velik smrkal 14 dni ker se nič ne pazi. Moz zdaj še kaslja. Midva s tamlajsim pa sva 3 dni smrkala pa kihala ko norca, pa glavobol. Potem pa čudežno konec vega. Mi sploh ni bilo nic jasno. Sva pa s tamalim bolj počivala.

Nimam viroz, gripe in podobnih težav. To imajo ljudje zaradi nestabilnega imunskega sistema.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Srečko 5 ….kar misli si
Sem tudi tako mislila zase; pred dvemi tedni me je zagrablo, še danes kašljam, trpim…
Ne mine pa ne mine.
Ljudje pazite nase, na bolniško obvezno.

Kai pa jemlješ, Srečko, lugolovo? Koliko kapljic dnevno? Oralno ali transdermalno ali oboje?

Cbd vzdrževalno terapijo. Že par let od tega, viroz, gripe itd. Nimam nič.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

No, potem bi to že takoj omenil.
Je oa tudi od kraja zelo odvisno, tudi še drugih dejavnikov. Večja in strupena mesta, kjer ljudje ne moremo ubežati strupom, pogojujejo zelo nezdravo življenje.
Ljubljana in kokain, podgane, je že ena smrdljiva luknja.
Ob konici peš na cesti zboli še tak kerlc. Se zaduši.

Vse to je res, zato si moraš sam pomagati, drugi ti ne bojo.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Hmmm…jaz tudi od lanskega julija in…tako kot sem sedaj prehlajena nisem bila več kot 10 let…sen začela malo dvomiti v tale CBD.

Veš v čem je problem,
CBD produkti, smole, kapljice so narejene iz smole, kjer je THC na co2 aparatu pobran ven.
Zato ni sinergije kanabinoidov in posledično slabše delovanje. To govorim za produkte v trgovini.
Jaz sam delam cbd produkte in teka problema nimam. Pri meni sinergija kanabinoidov deluje in posledica je, da nimam viroz, gripe itd.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

vem, da je moje vprašanje malo izven te teme, pa vseeno..
Imam revmatoidni artritis, precej zoprna zadeva, ki se upira zdravljenju z biološkimi zdravili. Kmalu bom porabila vse variante ki so na voljo, učinka pa ni. Razen medrola, ki mi ustavlja vnetje, ni ničesar res učinkovitega. Polna sem vseh mogočih strupov, kot posledica stranskih učinkov zdravil..
Zanima me, ali ima konopljina smola pozitiven učinek pri RA? Ve kdo?
hvaležna bom za odgovor..

Srečko ima prav in vam je vse pravilno napisal. Sama nisem imela prehlada, no sploh se ne spomnim, viroze ne vem kdaj. Tako, da CBD krepi inunski sistem, blaži vnetja, kar artritis je.

Ima učinek, samo moraš poskusiti več konopljinih produktov, da ugotoviš, kateri ti ustreza.
Kontaktiraj me na zs. Se pogovoriva.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Vpiši borax, arthritis. Iščeš mineral bor, boron, ki ozdravi artritis, revmo.
Poskusi dobiti boraks, prši se, kopaj se v njem, uživaš ga pa toliko, kolikor kristalov ostane na vrhu prsta, en mali ščep.

New Report

Close