Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A boste vašim otrokom DOVOLILI iti v šolo v soboto zaradi današnjega štrajka?

A boste vašim otrokom DOVOLILI iti v šolo v soboto zaradi današnjega štrajka?

Kaj pravite, a boste pustili-peljali svoje otroke v šolo kako soboto, ker bodo morali nadomeščat tale štrajk prfoksov od danes in še kakšnega do junija letos…
Jaz vem, da svojega ne bi pustila, ampak moj sin ima prakso-3.letnik gostinska, ki bo trajala skoraj do konca tega šolskega leta.

STAVKE ABSOLUTNO NE PODPIRAM IN ŽAL MI JE, ampak trenutno sovražim vse, ki smrdijo po šoli in ki živijo v moji bližini:
hišnike, čistilke, tajnice, vzgojiteljice, najbolj pa prfokse…IN ŠTRUKLA.

Absolutno NE. Če pride do tega, upam, da nihče ne pošlje otrok v šolo. Že tako koristim zaradi njih 2 dan dopusta, zdaj jim pa naj še vikend dam. Naj se spravijo delat. Ali pa naj si poiščejo sližbo v gospodarstvu in tam štrajkajo.

Še nobeno soboto nisem poslala otrok v šolo. Vikendi so naši. Na opravičilo napišem DRUŽINSKE OBVEZNOSTI in to je to.

Ne. Če mislijo nadomeščati ob sobotah mojih otrok ne bo v šolo. Zaradi mene lahko tudi neopravičeno. Kaj se pa to pravi. Sami rušijo učni načrt, sami upravljajo z dopusti staršev ker so si zamisili, da bi bili raje doma en dan, vikendov mi pa ne bojo z*jebal.

Zagotovo bodo v soboto doma, če bodo nadomeščali odpadli pouk zaradi stavke.

Vprašala bom a gres v soboto v šolo.? Če bo odgovor ne pač ne bojo šli. Se nič ne sikiram za take malenkosti. Močno dvomim v odgovor da. :))

Sigurno, je Štrukel to posebej poudaril, kje se jim pa lub še v soboto delat no, ste hecni.

Po eni strain pravite da nič ne delajo potem pa ko delajo pa nebi peljali otrok v solo, da bodo učitelji lahko še en dan frej. A mislite da se bo učitelica sekirala če vašega otroka ne bo v solo? No jaz se nebi lažje delati s 5imi kot 28timi.

pa kaj vam je, če se štrajka SE NE DELA in NADOMEŠČANJA NI. Pa dejte poslušat kaj pravijo stavkajoči. Ni govora o nadomeščanju in šole v soboto.

Avtorica, raje poglej, kakšen primitivka si ti! Sovražiš vse, ki smrdijo po šoli?! Upam, da tvoj sin ni niti malo po tebi… GROZA! :((

Pri nas so starši na svetu staršev izglasovali, da nadomeščanj ne bo. Niti v soboto niti kateri drugi dan.
Stavko podpiram. Enkrat stavkajo eni enkrat bomo želeli tisti, ki ne delamo v šoli ali javnih službah. To je pravica in kar se dogaja z delavci sedaj, je res žalostno. Zdaj bi razni podpihovalci radi izkoristili stavke za to, da bi kar vsem delavcem odvzeli pogum, da povedo, kar je narobe.


Ne vem nisem spremljala. Če je tako kot praviš pol pa sploh ni problema.

Ni res. Ravno včeraj je en ravnatelj govoril, da bodo poskušali nadomestiti odpadle ure zaradi stavke z dodatnimi urami čez teden, če pa ne bo uspelo tako, bodo nadomestili z delovno soboto.

Ena delovna sobota je, pa ni zaradi stavk, je bila načrtovana in so zanjo povedali že septembra na rod. sestanku, notri se prinaša en dan pred božičem, ko so bili otroci doma

Točno tako. Vsak, ki mu v šolstvu ni všeč, naj se prešola recimo za natakarja, ker s svojo VSEMOGOČNO IZOBRAZBO IN FAKULTETO, ena učitlca ni sposobna odnest en krožnik župce od štedilnika do mize. Garant. In kako morajo biti sposobni,spretni in zverzirani v svojem poklicu natakarji, vemo samo tisti, ki to vsaj malo poznamo preko svojcev, ki morajo obvladat ta poklic v nulo.
Pa ta poklic nikakor ni nič, proti ostalim poklicem v gospodarstvu in tudi nekaterim v JS, če štejemo medicinsko osebje…od sester do strežnic, katere so pa itak samo za predpražnik, v katerega si šolski smrdljivci brišejo svoje nagnusne smrdljive tace.
Super bi se slišalo, da ko bi ena gnila učitlca, vzgojitlca…prišla v ambulanto, pa je medicinska sestra od njene zdravnice ne bi hotela sprejet oziroma da bi imeli vsi šolski smrdljivci VSAJ EN MESEC STROGO OMEJEN DOSTOP DO ZDR.USLUG IN MEDICINSKE POMOČI.
A STE ZA? :):):):)

Meni dol visi, kaj si bo učiteljica mislila, bi bile pa prazne šole močno sporočilo sindikalistom, da naj se stavk ne grejo na plečih staršev. Če bi delovne sobote zaradi stavke slučajno bile. Če ne, še bolje.

Stavko podpiram, čeprav ne bom imela nič od tega. Prav je, da vsaj učiteljev še ni zapustil pogum pri vseh poskusih, da se zatre vsakršen boj za delavske pravice.

Pa kaj se sikirate zaradi ene sobote. Noben ne more prisiliti otrok da grejo v šolo točno na določeno soboto. Napišeš opravičilo da se je slabo počutil pa naj ti dokažejo nasprotno če lahko. Ne morejo kajne. Pač viroza razsaja. Dvomim da bi se učitelji kaj veliko razburjali ker jih pol ne bi prišlo v šolo. Ma dajte no si živce kravzlat s stvarmi ki nimajo nobenega pomena.

Stavko podpiram, čeprav ne bom imela nič od tega. Prav je, da vsaj učiteljev še ni zapustil pogum pri vseh poskusih, da se zatre vsakršen boj za delavske pravice.
[/quote]

Boj za višje plače ni boj za delavske pravice.

To počneš samo to, mi samo odgovarjamo na izrecno postavljeno vprašanje.

To počneš samo to, mi samo odgovarjamo na izrecno postavljeno vprašanje.
[/quote]
Jaz se ne obremenjujem. Obremenjujejo se drugi s soboto kot da nimajo treh pik in se ne znajo malo znajti. Napišeš opravičilo in stvar rešena.


Kakšno opravičilo in zakaj? Zato, ker bo stavkajoči intelektualec zajebal družini še en vikend??
Pa saj ne misliš resno! Reci, da se zajebavaš!

Skoraj vse kuharice, hišniki, čistilke, tajnice, računovodstvo… danes dela in ne štrajka, samo toliko v vednost, kot tako zelo sovražiš VSE šolnike. Verjemi, da jih veliko od njih ne podpira stavke učiteljev, ker jih dobro poznajo:)

Moja hči ne bo šla v šolo v soboto. Če ji bom sploh napisala opravičilo, se pa še nisem odločila. Mogoče bo imela kar neopravičene ure 🙂


Kakšno opravičilo in zakaj? Zato, ker bo stavkajoči intelektualec zajebal družini še en vikend??
Pa saj ne misliš resno! Reci, da se zajebavaš!
[/quote]

Zakaj bi se zajebavala. Če se jaz odločim da bomo mi v soboto doma bomo mi doma. Men noben intelektualc ne more zajebat vikenda. Napišem opravičilo in smo doma. Zgodba končana.
Drugi so odločili da bo sobota delovna – njihov problem. Jaz sem se pa odločila da bomo v soboto doma. Moj problem. In kaj mi morejo.?nic tako kot jaz njim ne ker imajo delovno soboto. Komplicirate tam kjer je čisto preprosto.

New Report

Close