Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Učitelji imajo NAJMANJ za stavkat

Učitelji imajo NAJMANJ za stavkat

Višjo plačo privoščim vsem, ki pridno delajo..

PA vendar!!!

V tej državi so glede na težavnost dela in odgovornost sramotno nizko plačani policaji, vojaki, medicinske sestre, gasilci in mladi zdravniki.
Ti ljudje delajo najmanj 8 ur dnevno, ob praznikih, vikendih, nočne, dežurstva.
Nekateri nosijo glavo v torbi, drugi odgovarjajo za življenja drugih ljudi.
Koliko nadur imajo vsak mesec, koliko nočnih in kako stresne službe!

In potem mi pridete tu učitelji, ki delate par urc dnevno, brez velikih stresov in življenjskih odgovornosti, ne delate praznikov, nočnih itd in imate 3 MESECE POČITNIC!
In zato ste plačani 1200 eur mesečno.
Če bi to vsoto delili z urami, ki jih oddelate imate glede na ure zdravnikov dosti večje plače od mladih zdravnikov!

SRAMOTA! živo preseravanje!

Resnično dovolj!

Tole beneficirano delovno dobo učiteljev bi bilo potrebno končno že ukinit.
In zdaj bojo vsi dobili 2 ali celo 3 plačne razrede višjo plačo.
Za 20h tedensko

Kje se vid vojake delat? Kokr jst vem skoz kave sljokajo in joggirajo v sluzbenem casu. Ce pa pride do zaostritve je 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} subvencioniranih dezerterjev.

nova
Uredništvo priporoča

Samo to bom rekla, to je sramota vseh sramot.

Njihov lider pa bogati in kupuje nepremičnine. Pa kdaj ga bodo zahaklali in ga vzeli pod drobnogled?

Marššš banda.

Ne veš vsega.Medicinske sestre so kar dobro plačane za vse nočne, nedeljske in praznične ure.Osnovna plača mogoče res ni velika, moraš pa vedeti , da imajo samo 5.stopnjo izobrazbe.Isto kot pomočnice v vrtcu, ki pa praktično ne morejo tako zaslužiti, ker ni nočnih, nedeljskih itn.
Pa ne mi govort, da učitelji nimajo stresov.
Take neumnosti lahko meče ven samo nekdo, ki deset minut še ni stal pred katedrom osnovnošolskih otrok.
Poizkusi, potem pa blebeči neumnosti!

Kako se radi grizete med sabo, potem ste pa na izgubi vsi.

Za 20 ur tedensko?
Ahahahahahaha… kakšne budalštine mečeš ven!
Sramoto si delaš!
Hahahahaha
A misliš da jim dokumentacijo ureja palček skakalček?
Ma kok ste eni butasti! Ko mrkve!

tudi jaz tako pravim, če seštejem delovne ure moje žlahtnice in njeno plačo pridem do zaključka, da so bolkje plačane samo še prostitutke, ki imajo 60 evrov na pol ure.

Učitelji že niso raja, s takimi plačami pa res ne. Ergo, ko pizdimo nad njimi se ne grizemo med sabo ampak borimo proti višjemu, priviligiranemu razredu.

Ne veš vsega.Medicinske sestre so kar dobro plačane za vse nočne, nedeljske in praznične ure.Osnovna plača mogoče res ni velika, moraš pa vedeti , da imajo samo 5.stopnjo izobrazbe.Isto kot pomočnice v vrtcu, ki pa praktično ne morejo tako zaslužiti, ker ni nočnih, nedeljskih itn.
Pa ne mi govort, da učitelji nimajo stresov.
Take neumnosti lahko meče ven samo nekdo, ki deset minut še ni stal pred katedrom osnovnošolskih otrok.
Poizkusi, potem pa blebeči neumnosti!
[/quote]

Ma ne me zaj……!!!!
Stres vam je stat pred razredom otrok!??
In par ur na dan razreda otrok je primerljivo z delom NAJMANJ 8 ur s BOLNIMI, včasih kritično bolnimi, včasih terminalnimi, ne smeš narediti napake ker se gre za življenje, izpostavljenost okužbam….
In kaj ima veze to, kar dodatno zaslužiš več zaradi NOČNIH IN PRAZNIKOV—– PA SAJ TO JE KRVAVO ZASLUŽEN DENAR. Aveš koliko je vredna ura MLADEGA zdravnika v dežurstvu, okoli 7 eur!!! Veš koliko je vredna ura policaja v nočni?????
Pa saj ni res kaj si upate govoriti!!!!!

Ma ne me zaj……!!!!
Stres vam je stat pred razredom otrok!??
In par ur na dan razreda otrok je primerljivo z delom NAJMANJ 8 ur s BOLNIMI, včasih kritično bolnimi, včasih terminalnimi, ne smeš narediti napake ker se gre za življenje, izpostavljenost okužbam….
In kaj ima veze to, kar dodatno zaslužiš več zaradi NOČNIH IN PRAZNIKOV—– PA SAJ TO JE KRVAVO ZASLUŽEN DENAR. Aveš koliko je vredna ura MLADEGA zdravnika v dežurstvu, okoli 7 eur!!! Veš koliko je vredna ura policaja v nočni?????
Pa saj ni res kaj si upate govoriti!!!!!
[/quote]

Dej ne nakladaj s tvojo končano osnovno šolo!
Pišeš kot da si medicinska sestra, v resnici si pa hodila v srednjo šolo samo na uro gledat!
Zato raje zapri svoj kljun, ker pišeš same bedastoče!
In tvoji smešni klicaji.
Dobro da imaš starega dedca, ki te živi.Drugače bi jedla travo, napihnjenka!

A zvečer s tvojim nič več ne seksata? Eno tabletko mu daj, tako modro.

Dej ne nakladaj s tvojo končano osnovno šolo!
Pišeš kot da si medicinska sestra, v resnici si pa hodila v srednjo šolo samo na uro gledat!
Zato raje zapri svoj kljun, ker pišeš same bedastoče!
In tvoji smešni klicaji.
Dobro da imaš starega dedca, ki te živi.Drugače bi jedla travo, napihnjenka!
[/quote]

Evo..in to ti je nivo enega učitelja…
Sramota.

A zvečer s tvojim nič več ne seksata? Eno tabletko mu daj, tako modro.
[/quote]

To je vaš nivo. Ko nimate NOBENEGA ARGUMENTA pa je debata o tem koliko sogovornik sexa. A je to nivo učiteljev? Taki so ti naši intelektualci, ki vzgajajo nove rodove. Za zjokat.

Učitelji že niso raja, s takimi plačami pa res ne. Ergo, ko pizdimo nad njimi se ne grizemo med sabo ampak borimo proti višjemu, priviligiranemu razredu.
[/quote]

S kakšnimi plačami? Ravno malo nad nivojem revščine. In to je zate višji razred?

Evo..in to ti je nivo enega učitelja…
Sramota.
[/quote]

Butara, jaz nisem učiteljica.Nisem.
Ti pa toplo priporočam, da se zdaj na stara leta vpišeš v šolo.
Ko se boš potila za ocene in poslušala predavanja, ne boš več pljuvala po učiteljih.
To- kar bruha iz tebe, so tvoji cveki in neuspehi v osnovni šoli.
Zahvali se mamici in tateku, ki se nista dovolj ukvarjala s tabo, da bi skupaj spackala vsaj eno poklicno šolo.

To je vaš nivo. Ko nimate NOBENEGA ARGUMENTA pa je debata o tem koliko sogovornik sexa. A je to nivo učiteljev? Taki so ti naši intelektualci, ki vzgajajo nove rodove. Za zjokat.
[/quote]

resjezna,
verjetno se zdiš bumbarasi malce živčna, pa je mislila, da bi ti mogoče seks pomagal.

To je vaš nivo. Ko nimate NOBENEGA ARGUMENTA pa je debata o tem koliko sogovornik sexa. A je to nivo učiteljev? Taki so ti naši intelektualci, ki vzgajajo nove rodove. Za zjokat.
[/quote]

Ti kar jokaj! Sama nad sabo! Ker nimaš nobene izobrazbe.To se je pa res za zjokat! Še osemnajstletniki te bodo prehiteli z maturo, ti se pa tu po forumu duvaš, kot da si najmanj havajska miss z univerzitetno izobrazbo.Spat pojdi, pa svojemu staremu dedcu naskrivaj porini v usta tisto modro tabletko, da ne boš jutri v službi tako tečna!

se strinjam, naj si najdejo drugo delo, ce jim to financno ne ustreza. Odprite s.p. in si ustvarite delo, saj ste fulll pametne in sposobne. Se taksnih pogojev kot imate sedaj si ne zasluzite. Samostojno bi pogorele in le zduzene v kolektiv si upate zahtevati.

S kakšnimi plačami? Ravno malo nad nivojem revščine. In to je zate višji razred?
[/quote]

V tej državi pač. Pa naj probajo preživet na minimalcu. Da jih ni sram!

Jap, točno tako.

V tej državi pač. Pa naj probajo preživet na minimalcu. Da jih ni sram!
[/quote]

Sama foušija! Pojejte se!

Sama foušija! Pojejte se!
[/quote]

A njih pa ne žene foušija?! Ma ne me jebat hahaha! A boš trdila da je s 1200, 1500 euri tako težko preživet? Pa tudi 950e ni tako hudo slabo za začetnika, ozri se malo okoli kje živiš. Torej ne gre se za to da težko živijo ampak za to da ima sosedova Mici premalo nižjo plačo od njih, a ni tako?

Očitno je upoštevala moj nasvet in šla po modro tabletko.
Juhuhuhuhu, je že veselica v postelji.

Sram naj vas bo, po vecini nesposobne, hinavske uciteljice. Najdite si drugo delo, ker je skoda, da unicujete nase otroke z vaso nesposobnostjo.

New Report

Close