Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek multipla pri sinu

multipla pri sinu

sin ima multiplo in je posledica zdravljena z različnimi zdravili katastrofalna, vse bolj je razdražljiv, živčen, brez volje. S čim mu lahko pomagam, tisti ki imate izkušnje s to boleznijo, kako se soočate, kaj pomaga

hvala


Nimam teh izkušenj, imam pa izkušnje z ayurvedo, mogoče pomagajo informacije, ki vam jih prilagam v linku https://www.ayurveda.md/usefull-links/51-the-ayurvedic-approach-to-multiple-sclerosis

smola industrijske konoplje z visokim odstotkom CBD.

nova
Uredništvo priporoča

Za psiho ne vem, sem pa imel kolegico in kolega, ki sta hodila na jogo in taiji – in bila precej bolj gibljiva in dlje ok od sotrpinov v bolezni, ki se s tem niso ukvarjali.

koliko je star sin? koliko je napredovala bolezen, kakšna zdravila so vključena v zdravljenje? Dajte me prosim kontaktirat na mail [email protected]

Za psiho ne vem, sem pa imel kolegico in kolega, ki sta hodila na jogo in taiji – in bila precej bolj gibljiva in dlje ok od sotrpinov v bolezni, ki se s tem niso ukvarjali.
[/quote]

Oprosti, to je neumnost. Multiple je več vrst in tvoje stanje je odvisno predvsem od tega, za katero obliko zboliš. Poznam človeka, ki z multiplo živi že 20 let brez teh novotarij in se odlično drži, samo z uradnimi zdravili. Ker je imel srečo v nesreči, da je zbolel za lažjo obliko. Primerjave bolnikov z multiplo so torej nemogoče.

Izloči iz hrane vse mlečne izdelke, lahko tudi gluten. Bo takoj boljše.

Moja sestra ima multiplasklerozo, ŽAL, je šlo skoraj do konca s to zahrbtno bleznijo. Zbolelal je pri 20 letih, 15 let je še hodila, ni pa mogla več vozit avta, nosila plenice. Sedaj stara 39 let pred 2 leti se ji je zdravje popolnoma poslabšalo….sedaj je v domu, ne hodi, ne govori, nima zob, prehrana preko cevk. Prepozna nas skoraj ne oz. noben od zdravniku ne pove če nas.

Naj bi šlo lahko za dednost,

Multiplo sklerozo se da zelo olajšati z kvalitetno cbd rso oljem.
Naredijo se kapsule, katere se konzumirajo 4x dnevno.
Spanje je veliko boljše, hoja in gibanje ogromno lažje.
Tisti ki jemljejo, običajno rečejo, da tako fino gibanje niso občutili že ogromno časa.
Nima nobenih stranskih učinkov in ni zadetosti.
Toplo priporočam.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

obrnite se na natalijo, jaz pri njih kupujem cbd smolo, sicer za parkinsonovo pa smo dosegli zaenkrat zelo pozitivne spremembe pri očetu

Pitra lahko te je sram, da takim bolnim ljudem to bedasto smolo vsiljujes in omenjas. Lahko te je sram gniloba ena. Upam d a te nekaj doleti in pol se lahko cele dbeve bamakas v tej cbd smoli.

Kako napredovana pa je že bolezen? Koliko je star oče? Če nisem preveč radovedna …

Kako napredovana pa je že bolezen? Koliko je star oče? Če nisem preveč radovedna …
[/quote]

Ne nasedaj, ti se javljajo v vseh temah z zdravstvenimi težavami. Samo da nekdo kihne, že je tukaj oglas za smolo.

Kako napredovana pa je že bolezen? Koliko je star oče? Če nisem preveč radovedna …
[/quote]

Ni problema, 65 je bil. Je že kar napredovana faza, močna tresavica, okorelost, težave s požiranjem, depresija vbistvu brezvoljnost, težave z govorom

Pozdravljena,

jaz sem s sumom na MS. Alternativno odkrivanje mi je odkrilo borelijo (bioresonanca), zdravila sem borelijo z alternativo. Zdravljenje traja že 2 leti, a jaz sem mnogo, mnogo boljše. Aktivnih lezij nimam več. Mravljinci sicer ostajajo stari (ne vedno), novih ni. Lahko normalno hodim. Nisem več utrujena, razdražljiva, lahko spim, opravljam vsakodnevne aktivnosti. MS je navadna laž! Prosim, preberi si spletne članke Beneta Behrića – on zdravi tudi moj borelijo. Če se povežeš z njim, lahko sinu mogoče pomagaš. Sicer so še drugi vzroki za MS ne samo borelija, ampak ta je pri nas pogosta. Poleg sebe poznam sicer še vsaj 10 drugih ljudi, ki so jim rekli da imajo MS, dejansko pa imamo borelijo.

In glej, moje telo se odziva na zdravljenje. Ko sem nehala jemati zelišča (Ščetico od Behrića), se mi je ful poslabšalo, tako 2x. Tako da mi nihče ne more reči, da je to naključje in da imam MS.

Mi pa MS niso dokončno potrdili, ker nisem hotela dati likvorja.

En članek ti dam, druge še poišči:
http://revijazarja.si/clanek/alter/5a53294fc7ea5/bene-behric-borelioza-je-kuga-danasnjega-casa

Spoštovana,
preberi si objave na facebooku od gospe Tadeja poljanšček, ima odprt profil. Preberi njene članke o multipli, sama že dolgo boleha za to boleznijo. zelo ohrabrujoče teme in tudi poučne. Sama jemlje CBD in ji to pomaga pri ohranjanju telesne kondicije.
Drugače pa CBD zelo blaži vnetja, kar mutripla je, vrača energijo, blaži bolečine. Ničesar nikomur ne vsiljujem, napišem svoje mnenje in ja tudi sama uživam CBD zaradi migren in alergije. Morda bi tudi tebi koristil CBD, da ne bi tako živčno reagiral/a na moje komentarje. Pa lep dan ti želim. Če pa želiš kaj več, me pa lahko kontaktiraš. Se lahko kulturno pogovoriva, imam s tem kar veliko izkušenj.

Borelija ni vzrok za multiplo sklerozo in tudi če MS imaš in imaš stalne težave kot posledico bolezni, ni nujno, da so lezije aktive. Običajno niso, vsaj stare ne.


Ne poznam osebe pod imenom Pitra, ampak taksnih zalitev si pa res ni zasluzila. Tebi v vednost, da imam doma oceta z diagnozo alzh. demenca in sem vprasala njegovo psihologinjo glede Cbd in je rekla, da nam lahko napise recept, ampak dobi se samo sinteticna in naj jo rajsi kupimo na trgu. Dajemo mu jo ze leto in pol in je ogromna razlika pred uporabo in sedaj. Seveda, ce si zdrav lahko tako govoris in zalis druge.

Skratka, postavili so ti namišljeno diagnozo in te za njo zdravili, ti si pa ful bolš. 🙂 BTW, poznam več ljudi, ki jim ni nič, ki so jim na bioresonanci odkrili boreliozo. Kačing! Nikomur potrjeno na krvi, vsi so se skeširali za zdravljenje in vsi so zdaj zdravi. 🙂 No, saj to je pa bistveno, a ne?
MS se pojavlja v zagonih – ti pridejo in gredo, tudi če ti nič ne narediš.
Ker poznaš 10 ljudi z borelizo, sklepam, da so bili vsi na isti bioresonci. 🙂 Naivnost serijsko. :))

Oprosti, to je neumnost. Multiple je več vrst in tvoje stanje je odvisno predvsem od tega, za katero obliko zboliš. Poznam človeka, ki z multiplo živi že 20 let brez teh novotarij in se odlično drži, samo z uradnimi zdravili. Ker je imel srečo v nesreči, da je zbolel za lažjo obliko. Primerjave bolnikov z multiplo so torej nemogoče.
[/quote]

Imaš prav, da o tem ne vem veliko. Napisal sem samo kar sem videl.
Mi je pa logično da bi gibanje/fizioterapija vsaj kaj pripomoglo k gibljivosti telesa, seveda pa tudi sam mislim, da je največ odvisno od same bolezni.

Imaš prav, da o tem ne vem veliko. Napisal sem samo kar sem videl.
Mi je pa logično da bi gibanje/fizioterapija vsaj kaj pripomoglo k gibljivosti telesa, seveda pa tudi sam mislim, da je največ odvisno od same bolezni.
[/quote]
Rok zelo imaš prav. Če pogledate članke od Tadeja, je eno od bistvenih preventiv gibanje, pravilna fizioterapija. Sama vodi take delavnice in je kljub težko bolezni kar kos izzivom življenje.

Kako veš, da nima prikrite Borelije? Vsi svarijo pred Menigitisom a na Borelijo, ki je mnogo nevarnejša pozabljajo.

Imaš prav, da o tem ne vem veliko. Napisal sem samo kar sem videl.
Mi je pa logično da bi gibanje/fizioterapija vsaj kaj pripomoglo k gibljivosti telesa, seveda pa tudi sam mislim, da je največ odvisno od same bolezni.
[/quote]

Vsekakor, ni pa treba, da je ta, ki si jo napisal.

Nihče ne pozablja, zdravniki opravijo vse preiskave. Samo če jih pacienti zavračajo in verjamejo šarlatanom, da imajo eno bolezen na mesto druge – brez vsakršnih dokazov – se človek res vpraša po njihovi pameti. In prave borelioze se ne zdravi s čajčki in človek, ki jo ima, je popolnoma neosposobljen, hudo prizadet, ne pa da okoli bioresonančarjev skače.

Skratka, postavili so ti namišljeno diagnozo in te za njo zdravili, ti si pa ful bolš. 🙂 BTW, poznam več ljudi, ki jim ni nič, ki so jim na bioresonanci odkrili boreliozo. Kačing! Nikomur potrjeno na krvi, vsi so se skeširali za zdravljenje in vsi so zdaj zdravi. 🙂 No, saj to je pa bistveno, a ne?
MS se pojavlja v zagonih – ti pridejo in gredo, tudi če ti nič ne narediš.
Ker poznaš 10 ljudi z borelizo, sklepam, da so bili vsi na isti bioresonci. 🙂 Naivnost serijsko. :))
[/quote]

Odebeljeno ne velja za vse oblike MS. Pri primarni progresivni ni nobenih zagonov.
Samo za informacijo. Se pred nekaj desetletji so boreliozo redno diagnosticirali kot revmatoidni artritis. Napacne diagnoze se se vedno pojavljajo.

New Report

Close