Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj pa moški – vam je ok, če vas žena vara?

Kaj pa moški – vam je ok, če vas žena vara?

Če človek posluša okolico pa čekira mon, dobi občutek, da varajo samo moški. Ampak s kom pa varajo, če ne z ženskami? Po logiki, če moški varajo, potem varajo tudi ženske, me zanima zakaj se moški ne pritožuejo, ker jih ženske varajo?
Jih to ne moti?
So tako trapasti, da ne vidijo, da jih ženske varajo? Jim je tako vseeno, če jih vara, samo, da so gate oprane pa je vse ok?

Se ženske delate tako lepe, da ne varate? A moški pa so barabe, ki varajo? Ampak varajo z ženskami. Večina njih. Se verjetno najde kak tip, da vara s tipom. Večina jih pa to veselo počne z ženskami.

Samski moški se kaj radi pohvalijo, da poročene ženske najbolje seksajo.

Seveda ne, ker moški potem to obrnejo v Cuckolding, torej fetiš.

In potem smo spet na začetku: Varajo zgolj moški!
Ampak, s kom? 🙂

De omnibus disputandum..

Ne, tu pa ne gre tako kot ko vara moški.
Ko vara moški, se (baje) zadevo še da rešiti: npr pogovor, razčiščevanje, svetovalci, nov otrok, v največ primerih pa je taktika “če ignoriram se ni zgodilo” in je vse ok.

Če pa vara ženska! Uf! To je pa udarec za moški ego! Ni tako dober, da bi imela samo njega! Oz nekdo je boljši od njega. Ženska je k.u.r.b.a, na grmado z njo!
Evo, v takih primerih, pa moški celo najde jajca in se po lastni iniciativi loči. (aplavz)

Mnogi moški mislijo, da je praktično nemogoče, da bi ga ženska varala, ker so oni tako super. Ker so tako prepričani vase, so manj pozorni na dogajanje okoli sebe.

Kar logičen odgovor.
Mogoče že po naravi manj opazijo. Namreč vedno samo debate o tem, da moški varajo. Ampak nikoli pa o tem kako ženske varajo.
Glede na to, da večinoma varalice niso geji, varajo z ženskami :).

Ah itak da ve. Mogoče mu je pa pomembno da ima lepo ženo in ima slabo samopodobo in je vesel, da si ga je izbrala ( ena tema je bial odprta, da misli, da si ne zasluži takšno lepo žensko, ki jo ima) in vse potrpi. Imaš tudi takšne primere. Ni jih dosti, so pa.

Kar logičen odgovor.
Mogoče že po naravi manj opazijo. Namreč vedno samo debate o tem, da moški varajo. Ampak nikoli pa o tem kako ženske varajo.
Glede na to, da večinoma varalice niso geji, varajo z ženskami :).
[/quote]

Veliko pa je primerov da poročen vara svojo ženo s poročeno. In ne sploh s samsko, zaradi tega ne, ker ve da poročena ne bo hotela nič več z njim, ker ima doma družino, obveznosti itd.

ne poznam moškega, ki bi se zaradi varajoče žene ločil. so preveč na komfort navajeni in se jim to ne zdi nič takega. ravno sedaj imamo en primer, ko je moški dal ženi “vedet” da ve, da se dobiva z drugim. Ker pa živi pri njej, kaj drugega ne more narediti.
Moški se loči samo v primeru, ko meni, da bo pri ljubici bolje skoz prišel (je recimo ta bogatejša od žene…).

Ja, to je res praktično. Tudi meni je en znanec rekel, da vedno vara s porčenimi ženskami, ker ne težijo. Po seksu se spravijo domov. Samske pa težijo, da bi še bila malo skupaj pa šla na kak izlet pa tako naprej. Pa poročene so tiho, samske pa bi kar komu predstavile svojega loverja.

no ja, če bi mene ženska prevarala, jo bi prečital že v trenutku, ko bi vstopila v stanovanje, hišo…., ni panike, kater tip tega ne opazi, je papak al se pa te ženske boji s katero živi..
Fora je v tem, da, če, moški vara, mora to pač vzet v zakup, da obstaja možnost, da ga bo tud ženska prevarala in to normalno sprejeti, saj v vezi pač neki ne štima.
Razlika med ženskim in moškim varanjem je v tem, da moški vara iz zajebancije zarad popestritve življenja, ženska pa zato, ker se zaljubi in tukej je potlej konec razmerja, saj moški tist sex pozabi čez par minut, ko ga je konc, ženska je pa čist v transu , ko se ji to zgodi, to se ne dogaja edino rutinerkam ampak one itak ne cepajo doma, take so mrtve hladne glumice, imajo pa rade akcijo, oz. golo porivanje.

al so eni moški naivneži. Kar precej žensk poznam, ki se zaljubijo pa seksajo, pa jim še na misel ne pride, da bi se ločile.


Vsaka baba, ki nekaj da nase, vara. Če je drugi ne marajo, jo jaz tudi ne:-))

🙂 , iz prve roke, ni res!

Ženska mora varat, drugače ni prava ženska, vse varajo!

🙂 , iz prve roke, ni res!
[/quote]

no, jst sem napisal, da mene ne bi mogla ženska nategnt, za druge ne bom pisal. za sebe pač trdim zato tako, ker vse ženske, katere sem imel s katerimi sem bil recimo več kot tri mesece, se bi prej polule od straha, kot, da se bi po varanju naslikale pred mano, pač takšne ženske sem imel in takšne sem si zbral.
Žensko, ki te ljubi z dušo in telesom enostavno čutiš, ko te neha tako ljubiti, to začutiš, takrat pa veš, da obstaja ta možnost varanja, valjda pa prej narediš tako, da prej prekineš vezo, če ti to ne odgovarja, če imaš pa dost masla na glavi, pa to sprejmeš zarad svojih grehov, hehe…

al so eni moški naivneži. Kar precej žensk poznam, ki se zaljubijo pa seksajo, pa jim še na misel ne pride, da bi se ločile.
[/quote]

kot pravim, enim tipom zna to tud odgovarjat, rutina po dolgih letih, recimo , zakaj pa ne, pameten človek ne bo padel v komo zarad tega, življenje gre dalje.
Veš kako je Jack Nicklson rekel…., zdej sem celo vesel, da mi žena reče zvečer, da jo boli glava, hehe..

Če vara moški, je prasec, če vara ženska je boga, ker doma ne dobi.

ne poznam moškega, ki bi se zaradi varajoče žene ločil. so preveč na komfort navajeni in se jim to ne zdi nič takega. ravno sedaj imamo en primer, ko je moški dal ženi “vedet” da ve, da se dobiva z drugim. Ker pa živi pri njej, kaj drugega ne more narediti.
Moški se loči samo v primeru, ko meni, da bo pri ljubici bolje skoz prišel (je recimo ta bogatejša od žene…).
[/quote]

Drži: Napol;) Poznam tipa, ki se je ločil, ko je izvedel za prevaro (je tudi polno skrbništvo dobil za otroka) in poznam tipa, ki se gre “nič ne vidim, nič ne slišim” ker je finančno ona močnejša in večji ugled ima v družbi z njo, kot brez nje.

Če južnjak izve, da ga žena vara, se ji ne piše dobro. To seveda ne pomeni, da oni ne varajo, le da njej to ni dovoljeno. :)))) Morala bi biti izjemno finančno močna, da bi nekaj takega spregledal iz koristoljubja.

Vemo mi to vemo kako je to pri njih. Če on vara pač doma ne dobi, mu je dovoljeno po njegovem. Obratno če je, boljše da ne pride več domov 🙁

meni je čisto OK, če žene varajo može z mano ☺

Tu na monu se ženske hvalijo, da imajo bogate može, ki jih izdatno finacirajo in kako so ljubice butaste, ker jih njihov mož ne finacira tako kot žene. Z veseljem povedo, da so svojo p. prodajale možu v zameno za materialne dobrine.

Kako, da se moški nikoli ne hvalijo, da so dobro svojo curo prodali?


Curo? Če misliš kurca- zato, ker ga še zastonj nobena noče. Še posebej zastonj ne:-))


Curo? Če misliš kurca- zato, ker ga še zastonj nobena noče. Še posebej zastonj ne:-))
[/quote]

Ne, ne, curo imam v mislih. Ker je pa samo za curanje :). (za scanje drugače povedano)

Ne, ne, curo imam v mislih. Ker je pa samo za curanje :). (za scanje drugače povedano)
[/quote]
Potem pa napiši scalnik.

Tisti, ki varate s poročenimi, ali ne pomislite, da vas žena/mmož tudi vara, ali vam je vseeno oz. si zatiskate oči, da vaš partner tega pa vam ne more narediti?

New Report

Close