Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem punco za hojo v hribe, in ima rada naravo

Iščem punco za hojo v hribe, in ima rada naravo

Pozdravljeni,

Iščem samsko punco , ki jo veseli hoja v hribe, pohodništvo, mogoče tudi kolesarjenje. Sem samski fant. Star sem 30 let, visoke in vitke postave. Doma sem iz Primorskega konca, sem pa zaposlen v Ljubljani. Če me katera želi spoznat naj mi prosim piše na ta mail:

[email protected]

Pred tremi leti si jo tudi iskal, takrat si bil star 25 let, zdaj pa že kar 30? Kdaj si lagal, zdaj ali prej?

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=10334993&p=10334993&utm_source=forum&utm_campaign=title&utm_medium=search#p10334993

No, fant ki je na forumu iskal družbo za hojo v hribe, ima danes verjetno 28 let če ste me to hoteli vprašat.

Lp

Jaz pa ravno takega iščem, samo si premlad :).
Tako, da vso srečo. Me pa veseli, da ste še moški, ki vas zanimajo tudi pametne stvari in ne le avti, računalniki, gostilne.
Upam, da se najde tudi kak malo starejši, ki ima taka zanimanja.

Jaz pa ravno takega iščem, samo si premlad :).
Tako, da vso srečo. Me pa veseli, da ste še moški, ki vas zanimajo tudi pametne stvari in ne le avti, računalniki, gostilne.
Upam, da se najde tudi kak malo starejši, ki ima taka zanimanja.
[/quote]

—žal prestara. več sreče prihodnjič. 😀

Rad grem v hribe, na daljše pohode. ČE je katera za skupno raziskovanje gora, naj se mi javi.

Sem pa 42 letnik, aktivno preživljam prosti čas (tek, gorništvo, pohodi).

Jaz pa ravno takega iščem, samo si premlad :).
Tako, da vso srečo. Me pa veseli, da ste še moški, ki vas zanimajo tudi pametne stvari in ne le avti, računalniki, gostilne.
Upam, da se najde tudi kak malo starejši, ki ima taka zanimanja.
[/quote]

Jst sem 32 let star haha, malo starejši torej…

Prekajen meso dl cajt gvera;)

35 let, okolica Celja. Družba za rekreacijo?

Kandidatka 🙂 sem samska vendar imam dva otroka stara devet in deset let 🙂

Kolk pa si ti stara?
Lp

34

Žal, zame predaleč:(

zate stare? je 30 tut preveč al pa 31?

Ker eni moški hočejo mlajše dosti tudi, to je res ja.

Zivijo, ustrezam pogojem… vendar ali isces le druzbo ali kaj vec? Napisi se kaj vec o sebi in kdaj in kam imas namen it v hribe?

Lp

Sem že v hribh 😊


No vidiš lahko bi iz ljubezni do tebe športal v hribe Navijam za Gorsko Špelo. 🙂

Živjo,

odkod pa prihajaš?

Jaz pa ravno takega iščem, samo si premlad :).
Tako, da vso srečo. Me pa veseli, da ste še moški, ki vas zanimajo tudi pametne stvari in ne le avti, računalniki, gostilne.
Upam, da se najde tudi kak malo starejši, ki ima taka zanimanja.
[/quote]
A na to, kaj vse zamujaš, pa nisi pomislila??

Kje ste sedaj planinke? Nikjer nobene za družbo. Star 40.


A na to, kaj vse zamujaš, pa nisi pomislila??
[/quote]

Kaj pa zamujam?

Mogoče tudi turno smučaš?
Jaz bi bila vesela nekoga okrog 40 za družbo v hribih, trenutno za turno smuko :).

Kaj pa zamujam?
[/quote]
Aja, tako daleč je že!?

Mogoče tudi turno smučaš?
Jaz bi bila vesela nekoga okrog 40 za družbo v hribih, trenutno za turno smuko :).
[/quote]

Turno ne smučam, zelo rad pa smučam po urejenih progah 🙂

Torej, če si za kak smučarski dan, sporoči 🙂

No, tudi jaz sem žal prestara (37), pa 2 otroka imam. Škoda.
Ker ni resnih tipov, samo piri, gostilne, varanje 🙁

New Report

Close