Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dekleta in ženske torbice

Dekleta in ženske torbice

v kateri starosti je primerno dekleta navajati na nošnjo ženske torbice?
Pa kakšne kakovosti / cene naj bo prva torbica, da ne bo dečva traumirala, da ima nekaj cenenega, (kot je to s telefoni)?

Torbice si zaželijo že tiste, ki komaj shodijo. 🙂 Bolj je pisana, lepša je…

Odraščajoča dekleta (največkrat) željo po torbici izrazijo, ko se nočejo npr. z ruzakom odpraviti v kino. Bistvo je, da jo izbere sama – ti pa samo postaviš limit, za koliko si pripravljen odpreti svojo denarnico. Sorazmeren dejstvu (upoštevaje redke izjeme), da so v odraščanju stvari velikokrat najprej zelo “in” in čez čas (spremembi primerno) zelo “out”.

ji kupiš po želji, ne glede na budžet.

Jaaaa, Guččči za po kuččččiiii………

Jaaaa, Guččči za po kuččččiiii………
[/quote]

;DDD

sarkazem in glave:

https://www.timeslive.co.za/sunday-times/lifestyle/fashion-and-beauty/2018-02-27-severed-heads-dragons-everyones-abuzz-about-guccis-bonkers-show/

Če se prav spomnm, sm si jaz 1.torbo kupla pred vstopom v SŠ. Smo knjige in zvezke nosil v teh torbah. No, potem je pa kmal prišla želja, da imam kakšno tako torbo tud ko grem okrog 😉 kupujem si pa skoz mal večje torbe, ne kakšne drage, jih dobim tud za npr 30€ in so čist ok. Ene zdržijo cca 1 let, ene tud več.

Tam okrog 200 € naj bo, drugače je Cenena. Coach je trenutno zelo priljubljena, ampak te so pa že tako okrog 500 – 600 €..
[img]https://www.purseblog.com/images/2014/01/Coach-Bleecker-Mini-Pocket-Carryall-Powder-Blue.jpg[/img]

Mene je zbegalo to, zakaj bi bilo treba punce NAVAJAT na to, da nosijo torbice?

Zato, da ne bodo potem debelo gledale, ko bodo ovešene z vrečkami iz trgovine dirjale domov možku skuhat koslio 🙂 pa deco pedenat spredej in zadej


Od malega naprej, da ne stresa koruze iz žepov!

Punce, a bi lahko znale cenit, da se je za nasvet obrnil prav na nas?

Štejem mu v plus, da želi biti pripravljen in skuša razumet potrebe žensk, da ni škrtica. A vse ima svoje meje, ane? (Tole je namenjeno tisti, ki je omenjala cenenost.)

Zakaj je treba mlade punce navajat na torbice? Ene jih še pri 30, 50 letih ne nosijo. Pač so jim odveč kaj češ. Ko izrazi željo, da bi rada torbico ji kupiš in to je to. Cena je pa od tebe odvisna. Če nikoli ne izrazi želje po torbici pa nič. Kar tako ji nekaj kupovat je brezveze. Aja pa če jo bo hotela naj si jo izbere sama, ne ti nekaj izbirat kar je tebi všeč.

Punce, a bi lahko znale cenit, da se je za nasvet obrnil prav na nas?

Štejem mu v plus, da želi biti pripravljen in skuša razumet potrebe žensk, da ni škrtica. A vse ima svoje meje, ane? (Tole je namenjeno tisti, ki je omenjala cenenost.)
[/quote]

Jest to že cenim. Edino, kar me ponavadi špikne je to, če kdo huče punce na kaj NAVAJAT.
Vsaka punca starejša od 14 let sama pogrunta kakšno torbico bi rada (če sploh) nekatere pa že prej….

ker jih 85{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk !! ne zna nositi .. še svinje lepše, pripravneje ravnajo z mehom ☺

Jest to že cenim. Edino, kar me ponavadi špikne je to, če kdo huče punce na kaj NAVAJAT.
Vsaka punca starejša od 14 let sama pogrunta kakšno torbico bi rada (če sploh) nekatere pa že prej…. [/quote]

Malo nerodno se je izrazil: on se NAVAJA na to. In, če premislim, bi si zato zaslužil še en plus. Prilagajanje fertig moških v zrelih letih ni hec.

Da je izbira njena, sem napisala že v svojem odgovoru.

Punce, a bi lahko znale cenit, da se je za nasvet obrnil prav na nas?

Štejem mu v plus, da želi biti pripravljen in skuša razumet potrebe žensk, da ni škrtica. A vse ima svoje meje, ane? (Tole je namenjeno tisti, ki je omenjala cenenost.)
[/quote]

Meni gre pa na jestra, da ena navadna kokoška zavzame pokroviteljsko držo in začne pridigat, s tem, da ženske imenuje “punce”.

In še to. jaz sem svoj nasvet dala, podkrepila še s slikco, ti pa si samo vzvišeno kokodala.
Poberi se nazaj v kurnik in kupuj torbice na pošti zaradi mene…

Malo nerodno se je izrazil: on se NAVAJA na to. In, če premislim, bi si zato zaslužil še en plus. Prilagajanje fertig moških v zrelih letih ni hec.

Da je izbira njena, sem napisala že v svojem odgovoru.
[/quote]

sem se čisto pravilno izrazil … ne rabim kurjega brskanja po gnoju, ker je zapis povsem jasen.
Dejstvo je, da 85{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk !! ne zna nositi torbice .. niso navajene, natrenirane, … no, saj hoditi jih tudi toliko ne zna – gredo kot race, štorklajo, vlečejo noge po tleh …

sem se čisto pravilno izrazil … ne rabim kurjega brskanja po gnoju, ker je zapis povsem jasen.
Dejstvo je, da 85{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk !! ne zna nositi torbice .. niso navajene, natrenirane, … no, saj hoditi jih tudi toliko ne zna – gredo kot race, štorklajo, vlečejo noge po tleh …
[/quote]

In zakaj se zdaj sitno peteliniš?

Torbice ne zna nosit tista, ki si je ni sama izbrala. Modeli, barve, otip, funkcionalnost, vonj – vsaka ima svoja pričakovanja.

In zakaj se zdaj sitno peteliniš?

Torbice ne zna nosit tista, ki si je ni sama izbrala. Modeli, barve, otip, funkcionalnost, vonj – vsaka ima svoja pričakovanja.
[/quote]

Vsakič, ko se oglaiš, kakšno traparijo izjaviš.
Torbice ne zna nositi tista, ki si je ni sama izbrala? A si ti trenutno pod vplivom kakšnih substanc?

Vsakič, ko se oglaiš, kakšno traparijo izjaviš.
Torbice ne zna nositi tista, ki si je ni sama izbrala? A si ti trenutno pod vplivom kakšnih substanc?
[/quote]

Tebi jo izberejo drugi? Tudi prav.

Ne skači v luft, saj se poznava: od zdaj naprej bodo izjave “na ravni”.

Vsakič, ko se oglaiš, kakšno traparijo izjaviš.
Torbice ne zna nositi tista, ki si je ni sama izbrala? A si ti trenutno pod vplivom kakšnih substanc?
[/quote]
☺☺☺ .. smo na MONu ☺☺
me je zanimalo kakšni vse mimosunki na povsem jasno vprašanje se nabrkljajo na MONu … vidim, da nimam toliko domišljije, kot je mimosunkov ☺

Tebi jo izberejo drugi? Tudi prav.

Ne skači v luft, saj se poznava: od zdaj naprej bodo izjave “na ravni”.
[/quote]

Dej baba strezni se.

Evo, spet mi ni jasno, kaj je treba pri tem ZNATI in česa se je treba pri tem NAVADITI.
Poskušam se spomniti, kdaj in kako sem sama začela…po mojem sem jo redno začela nositi tam konec gimnazije, pa še to samo izven šole, ker še ene poleg šolske res nisem rabila.
So pa to bili cajti, ko o kakšnih znamkah nismo sanjale…torba je zame še danes samo torba.


malo glej kako ženske nosite torbico, kam in kako jo postavljate (možnost kraje, zasedanje prostih sedežev … )
me popade smeh, ko se par žensk vsede za mizo in zmečejo torbe na tla, obešajo na naslonjalo, vse dajo torbico na isti stol in potem cela štala, ko pride še ena, da izpraznijo stol za njo …

New Report

Close