Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sodišče

Sodišče

Vprašanje glede sodišča.
Katero sodišče je v naši državi najbolj normalno, ki bi obravnavalo določeno zadevo?
Zadevo ki sem jo poslal na sodišče, ne želijo obravnavati in vsakič mi pišejo brezvezne sklepe.
Iz tega razberem da je ozadje in ščitenje določene osebe, za katero bi rad da kazensko odgovarja.

V sklepu navajajo laži, da nisem v roku poslal dopolnitve in da nisem priložil dokazov.
Sami sebe smešijo in meni stopajo že na živc.

Sodišče ni kot trgovina, da bi lahko prosto izbiral, ker naj se tvoja zadeva obravnava. Glede na tvoje pisanje predvidevam, da pošiljaš dopise v katerih prosto po prešernu zahtevaš to in ono, in kako se ti oh in sploh dogaja krivica in ko na sodišču tvojih nebuloz ne dajo naprej, je kar na enkrat cel sistem proti tebi. Takšnih pacientov je cel kup in sodišče ne more pričeti zadeve za vsakega ki ima 5 minut časa, računalnik in tiskalnik in 99 centov za priporočeno pismo.

Predvidevam da nisi pravnik in da se na pravo ne spoznaš. Predlagam, da v kolikor imaš dejansko pravno podlago za karkoli, poiščeš ustrezno pravno pomoč. Sam boš težko dosegel karkoli.

New Report

Close