Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek napaka ali ne ?

napaka ali ne ?

Stara sem 26 par mesecev sem po kar dolgi in burni vezi bila samska. da sem prejšnjega fanta prebolela 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nemorem reči,lahko pa trdim da nimam več nobene želje da bi bila z njim. ker nisem bila pripravljena za novo zvezo,manjkalo pa mi je sexa sem se odločila, da spoznam tipa s katerim bom le zadovoljila svoje potrebe. a je tukaj nastal ogromen problem..po tem sexu mi je upadlo razpoloženje,počutim se zafustrirano,izgubljeno..kot da sem naredila napako..izdala samo sebe.zelo teško mi je..na plan so prišla stara čustva.. nevem kaj se dogaja z mano !?

preboli
seksala si z nekom zaradi seksa. nisi ne prva, ne zadnja, zaradi tega nisi nobena #${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}&/… preboli in pojdi dalje.

Ne rabiš travmirati zaradi enega seksa, ki si ga imela zato, ker si to potrebovala. Imaš telesne potrebe, ki si jih zadovoljila. Sprijazni se, oprosti si in pojdi naprej.

nisi bila še pripravljena za to igro. V sexu uživjo samo neobremenjeni ljudje in seveda tisti, ki so zaljubljeni v tistega s katerim so intimni, to je sicer najlepše ampak žal ni tako lahko najti partnerja, da se stvari poklopijo v nulo..
Ti bi mogla stvari pristopit s filingom, da se s tipom sm dobro kresneta, da ne rečem zverinsko zarad strasti in potrebe brez čustev, če bi to tipu povedala, bi se on mogel odnosa lotit previdno, počas pol pa na polno. Oba oddelata tisto kar oddelata do zadnje kapi znoja, da potešita sebe s pomočjo trenutnega partnerja, brez dramatiziranja.
Zdej so se ti podrli neki ideali ampak tak je lajf, f u k je majka, nč ni treba imet slabe vesti zarad tega, ker je to čisti užitek.

Zgodilo se mi je identično. Po dolgi zvezi sem seksala zaradi seksa – z neznancem. Ne znam povedat, kako gnilo sem se počutila. Ker sem vedela, da mu ne pomenim nič. Takrat sem se zaklela, nikoli več, in besedo držala. Seksala sem šele, ko sem spoznala sedanjega moža.
Hja, tudi one night stand mora izgledati na določen način, da te poteši. Ne da po seksu zapne zadrgo in izgine skozi vrata. Tak seks ženski nič ne da, samo vzame ji.

Aja, ne pomaga, če seks ni nobene presežek. 🙂

Najbolj pomaga, če nehaš seksat in se za začetek najprej naučiš pravilno slovnice. Pri 26. letih je le ta porazna.

Tudi ti bi lahko kupila kako vejico in prodala piko.

Boljše tako, kot pa da bi se zaradi noro dobrega sexa razvila čustva in bi potem travmirala in bi bilo še bistveno huje ker bi imela srce ponovno ranjeno…

New Report

Close