Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek evo že spet podražitev

evo že spet podražitev

http://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/5a8bf897728be/pocitnice-v-sloveniji-bodo-znatno-drazje

Kaj pravite na to?

Obstaja rešitev – če se ne splača, pač ne dopustuješ v Sloveniji.

pa kaj bi vi sploh radi, saj so šle penzije gor!

velika podražitev, ampak končni znesek je vseeno na posamezni občini … odvisno kako se bodo odločile.

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

in ne prižigaš luči v sloveniji, ne brskaš po internetu v sloveniji, ne uporabljaš mobitela v sloveniji……

jaz se vedno phimem za denahnico, ko kahl ehjavec napove zvišanje penzij za evho ali dva, kaj šele tokhat, ko jih je pophavil za nekaj deset:-(

Na Hrvaškem vem, da se občine same odločajo, kako visoka bo TT, enako tudi v Avstriji (tam sicer pod 1€ na dan še nismo plačevali, smo pa plačevali že tudi prek 3€ na dan na osebo).

Glavno da ti vse podpiraš in se ti zdi vse prav , vedno najdeš upravičenost, ki imaš ti je očitno ostala glava zabita v riti enega lokalnega nepridiprava, da ničesar ne vidiš in vsemu kimaš kar je v škodo ljudi. Ampak takega ritolizništva pokvekam , ki vodijo sistem, pa res nisem videl še pri nobenem človeku, si res ena in edina, čisto ekstra.

Glavno da ti vse podpiraš in se ti zdi vse prav , vedno najdeš upravičenost, ki imaš ti je očitno ostala glava zabita v riti enega lokalnega nepridiprava, da ničesar ne vidiš in vsemu kimaš kar je v škodo ljudi. Ampak takega ritolizništva pokvekam , ki vodijo sistem, pa res nisem videl še pri nobenem človeku, si res ena in edina, čisto ekstra.
[/quote]

Tebe pa, kot po navadi, branje muči – sem kje napisala, da podpiram to ali da ne podpiram?

Glede na to, kdo je na oblasti na obali, in glede na strukturo prebivalstva, ne moreš pričakovati nič dobrega.Primorska ni vstala, je popolnoma zaspala!

Tebe pa, kot po navadi, branje muči – sem kje napisala, da podpiram to ali da ne podpiram?
[/quote]Če pa v vsakem postu ne glede na temo, kažeš omejenost in v rit lezenje odiranju ljudi. Je ni stvari, ki bi ljudem kaj kratila in jemala, da je ti ne bi zagovarjala in opravičevala z linki in vsemi mogočimi omejenimi razlagami. Česa tako usekanega še res nisem videl.

Hrvaška je pol ali celo več kot pol cenejša. A kaj, ko ne marate hrvaške obale, ljudi itd.
Bo treba ostat v SLO. Edino kam ven v Sredozemlje (je pa še dražje)…?

Hrvaška je pol ali celo več kot pol cenejša. A kaj, ko ne marate hrvaške obale, ljudi itd.
Bo treba ostat v SLO. Edino kam ven v Sredozemlje (je pa še dražje)…?
[/quote]

V Trogirju očitno še nisi bila.

Drugače pa dvomim, da bo tole sprejeto. Kot bi svetu sporočili, da nočemo turistov.

No, razen če je mišljeno kot uravnilovka tam, kjer se utapljajo v turistih – recimo Bled.

Na slovenski obali lahko letujejo, samo žabarji polni ega.Ga ni denarja, da bi preživel dopust na slovenski obali Rovinj, Crikvenica, Krk, Rabac, kjerkoli tista mlaka je samo za ekskluzivne žabarje.

in zajebi sistem. ALI pa je to priložnost za najem app v bolj “odročnih” zaselkih in uporabo javnega prevoza (parkirnine so visoke) morda. Ne vem. Vem pa, da je v življenju lažje tistim, ki se znajo znajti.

V Trogirju očitno še nisi bila.

Drugače pa dvomim, da bo tole sprejeto. Kot bi svetu sporočili, da nočemo turistov.
[/quote]
Večkrat sem bila tam? Ne zdi se mi nič posebnega v nobenem pogledu.


Večkrat sem bila tam? Ne zdi se mi nič posebnega v nobenem pogledu.
[/quote]

Mislim, da se nihče ne sekira, če tebi ni všeč, glavno, da je petičnežem, ki svoje jahte lahko parkirajo v centru. A veš.
Jaz sem bila nekajkrat tam po vojni in še ni bilo veliko turistov. Bilo je enkratno! Meni najlepše mesto v Dalmaciji.

in ne prižigaš luči v sloveniji, ne brskaš po internetu v sloveniji, ne uporabljaš mobitela v sloveniji……

jaz se vedno phimem za denahnico, ko kahl ehjavec napove zvišanje penzij za evho ali dva, kaj šele tokhat, ko jih je pophavil za nekaj deset:-(
[/quote]

Načeloma ničesar več, takoj ko se dokončno odselim.

Razen tu in tam kak dan v Slo dopuste že dobrih 20 let preživljam v tujini. Tako da me tole sploh ne gane.

Če pa v vsakem postu ne glede na temo, kažeš omejenost in v rit lezenje odiranju ljudi. Je ni stvari, ki bi ljudem kaj kratila in jemala, da je ti ne bi zagovarjala in opravičevala z linki in vsemi mogočimi omejenimi razlagami. Česa tako usekanega še res nisem videl.
[/quote]

Tebe pa res muči razumevanje prebranega :((
Iskrene sožalje!

PS – Pa ne pozabi narediti še enega print-screena, kot imaš navado.

Grem kar na Hrvaško kot lani, v hotel, mi še takse ni treba plačati, če imam status invalida. In lahko za ta denar plačam članarino invalidskemu društvu.

To velja tudi v Sloveniji.


Večkrat sem bila tam? Ne zdi se mi nič posebnega v nobenem pogledu.
[/quote]

Pa še kako je poseben, tako kot postaja posebna polovica hrvaške obale – po visokih cenah. Zato ne bluzi o nižjih cenah kot pri nas.

Pa še kako je poseben, tako kot postaja posebna polovica hrvaške obale – po visokih cenah. Zato ne bluzi o nižjih cenah kot pri nas.
[/quote]

Od kdaj so u Trogiru višje cene, kot drugje. ? Edino Dubrovnik ima res navite cene. Trogir pa ne, le zakaj bi imel?

Pa ne pozabite na volitvah spet teh volit ki vam vse drazijo visji ddv;pa takse pri elektriku so spet gor itd…glavno da tomicka in brglez zganjata cirkus ko se gre za blagoslov sole pa osamosvojitev katalonije in izgon kakega semsudina,vas pa naj pocasi kuhajo kot zabe…

New Report

Close