Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Upam da tale ne bo nikoli dobila skrbništva nad otroki

Upam da tale ne bo nikoli dobila skrbništva nad otroki

Telo plastično, v glavi pa slama? A ni žalostno, da so take ženske mame???

https://www.zurnal24.si/magazin/vip/ne-boste-verjeli-kaj-so-mireli-kirurgi-zasili-nazaj-305276

Človek ostane brez besed. Tudi ta njen novi tip mora biti fajn ruknjen v glavo, da jo prenaša in da se mu vse skupaj zdi prav fajn. Je ponosen nanjo, ane.

Take babe ne moremo več označiti da je ruknjena ampak da je BOLNA NA PSIHI.
Ker ko se nekdo obnaša kot se Mirela, je to lahko samo še hud primer hude duševne motnje.
RUKNJEN pa je vsak tip, ki z njo namerava zastaviti skupno prihodnost, edino če je za nekoga skupna prihodnost cca 2 dni v isti postelji in da več kot to ne pričakuje.

Ce kdo, jo bo srb zrihtu, jo drzu na ogromniiii ketni….no juznjak…

nova
Uredništvo priporoča

Pa južnjaki so taki bolj staromodni in patriarhalni. Njim je bolj všeč, če je ženska devica, ne pa ena zgonjena ku**a. Sej najbrž ji je itak on plačal poseg:))

Žal pa naš sistem omogoča ravno to – daje prednost mami, pa ni važno kakšna je, avtomatsko je skrbništvo na mami, oče pa se mora precej dolgo vlačit po sodiščih, da dokaže, da je on boljši skrbnik.

Placal pa se vlekel ke..
Drugi bi dr. v dveh minutah nastimu..kok je ona rabila hehehe

E zdaj pa,ko mu bo nedolžnost dala, če ga bo prevarala ji bo kar vrat zavil.
Ne odobravam nasilja vendar ženska prav kliče po trdni roki.
Lahko pa vse skupaj pošlje nekam in se začne temeljito zdravit. Psiha je problem velik.

Ob obcansnem ošvrkanju novic o tej norici se mi obrne zelodec. Ne zaradi nje same, ampak mi je sprevrzenost medijev naravnost ostudna. To je le en primer, kako se zaradi klikov in zasluzka izkorisca zensko, ki bi ji pripisala toliko psihiatricnih diagnoz in motenj, kolikor imam prstov na rokah.

Zenska je norica-bolnica. Po mojem mnenju rabi psihiatricno zdravljenje in prisilno hospitalizacijo.

Nekako me spominja na cirkuse, kjer so izkoriscali pritlikavce, kosmate po celem telesu, tako in drugace fizicno deformirane ljudi, le da gre tu za deformacije v glavi.

Ta reva je nevarna drugim in sebi, kot zivi, ne bo docakala 50 let. Najbrz bo nekje zafiksana in zapita naredila kako neumnost, z lahkoto jo vidim nekje pod mostom umirat brez zdravstvenega zavarovanja in nesaniranimi posledicami plasticnih operacij….

Grozn…

Ubogi njeni otroci, kako jih samo mora biti sram.

Otroci niso krivi. Njih nima biti kaj sram. Lahko bi bilo to pras ico sram. Pa je verjetno ni, ker ni normalna v glavo.

Ko že misliš, da si slišal vse največje bedarije tega sveta …


So pa gotovo zalostni in jih boli v dusi, da so ravno oni fasali tako mamo. Zivljenje je pestra minestra,vsak svoje rane nosin,imas kaj.

Podpis.
Takole na daleč, laično, bi ocenila, da ima uboga ženska manično depresijo in mejno osebnostno motnjo. Verjetno pogosto trpi v svoji koži.

Me res zanima zakaj deli te informacije z svetom ?
Lahko si te himne in himencke namontira v nos,ušesa…vsako lukno, ki jo ima.
Ženska ima čez štirideset.
Žalostno vse skupaj. Najboljše da si jo še slika in objavi. Pa bo zaključena celota.

New Report

Close