Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mislim, da bo v finalu Eme zmagala Lara Kadis

Mislim, da bo v finalu Eme zmagala Lara Kadis

Za razred boljša od ostalih.

https://www.youtube.com/watch?v=XaP8vcQmOVo

meni je obupna – čuden glas, sploh ne razumeš kaj poje.
Po mojem mnenju porazno.

Od vseh najboljsa itak, ceprav nek hud presezek pa ni.

nova
Uredništvo priporoča

punca bo morala spremenit stajling in cel nastop, pa izgovorjavo bo treba popravit, na začetku je res grozno poslušat.
je pa res najboljši komad, ki je še ostal.

Če bi razumela, kaj poje, bi morda dobila moj glas.
Če ne bi videla, kako je našemjena, morda tudi.

To imate prav, da ima res res slabo izgovarjavo besed, to mora nujno popraviti. Samo pesem kot taka se mi zdi ta pa še najboljša.

Oprostite, ampak obupno zafnano, pesem štanca. Če hočete biti zadnji, pa vsekakor.

Bljak, ne prenesem takega spakovanja.

Meni je bila najbolj kul pesem Nike Zorjan. Ne razumem, zakaj ni sla naprej…

In kdo je tebi najbolj vsec? Itak kot slovenija nimamo nekih sans, se maja keuc, ki je bila najboljsa v zgodovini, je bila sele 13. Jaz to jemljem bolj kot eno zabavo in se ne sekiram, e smo slabse uvrsceni, a je to kaj usodnega

Oprostite, ampak obupno zafnano, pesem štanca. Če hočete biti zadnji, pa vsekakor.


joj – ona je šele nadležna s tisto svojo prekmurščino. Ena pesem ok, da pa skozi tak poje nerazumljivo, pa ni za nikamor.
Pesem ni bila prav nič posebnega.

In kdo je tebi najbolj vsec? Itak kot slovenija nimamo nekih sans, se maja keuc, ki je bila najboljsa v zgodovini, je bila sele 13. Jaz to jemljem bolj kot eno zabavo in se ne sekiram, e smo slabse uvrsceni, a je to kaj usodnega
[/quote]

Edina, zaradi katere bo sploh kdo registriral, da smo tam, je Lea Sirk. Ni pa nujno, da bo za finale. Vse ostalo nima šans. Ne povprečno, poooooodpovprečno. Sramota to poslat.

Edina, zaradi katere bo sploh kdo registriral, da smo tam, je Lea Sirk. Ni pa nujno, da bo za finale. Vse ostalo nima šans. Ne povprečno, poooooodpovprečno. Sramota to poslat.
[/quote]
se strinjam.

močno povprečna pesem in še bolj povprečno petje

Tudi ta dva sta najvišje postavila Laro. Drugače tudi Manuello, ki pa ni prišla naprej.

https://www.youtube.com/watch?v=Z9z2dicwruU

Skratka, clovek se vprasa , ali med razpolozljivimi 108 pesmimi ni nobene boljse?!

In kdo je tebi najbolj vsec? Itak kot slovenija nimamo nekih sans, se maja keuc, ki je bila najboljsa v zgodovini, je bila sele 13. Jaz to jemljem bolj kot eno zabavo in se ne sekiram, e smo slabse uvrsceni, a je to kaj usodnega
[/quote]

Maja je bila sicer top, komad pa zatežen in depresiven, čisto nasprotje kot na primer kasneje Euforija, kjer te petje Švedske potegne v višave, pri Keuc pa ni prišlo do katarze, pa tudi če je res super odpela. Škoda.

Ta komad od LAre je cista kopija danske Only teardrops, tako, da ne, hvala-Lea Sirk.😃

tadva vesta klaj govorita, sta v ES že celo večnost in jaz se z njima strinjam. Lea obeta na začetku, pol pa kr neki, Nika bi morala imet čist drugačen nastop, pa bi šla naprej, Manuela pa tud meni ne potegne, kot da jo je strah in še ta obleka??? kje je našla ta gravž? pravzaprav so bile vse ženske obupno oblečene, moški pa niso dosti zaostajali …


to se tud jaz sprašujem

Lara ima zelo dobro pesem. Še sama jo je napisala. Bravo lara!! Na zmago!

TOOOOOOOOOP. Daleč najboljša na Letošnji EMI! razturaj.

Žal se ji to tudi pozna – amatersko. Če gre to naprej, naslednje leto na Eurosongu nimamo več kaj iskat. Je predrago. A ne obstaja Eurosong Kids ali nekaj podobnega? Ne moreš izživet svojih fantazij tam?

Meni tudi Nika Zorjan TOP. Tudi nekatere druge, ki niso šle naprej, so bile boljše od teh, ki so v finalu.

New Report

Close