Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lekarna Soča na Linhartovi v Ljubljani ponavadi zdravila tik pred rokom

Lekarna Soča na Linhartovi v Ljubljani ponavadi zdravila tik pred rokom

Ali je še katera opazila, da so zdravila kupljena v tej lekarni velikokrat tik pred koncem roka uporabe.
Meni se je zdaj zgodilo že tretjič in je bil rok uporabe še štiri mesece.
Saj me ne moti pri kakšnem zdravilu, je pa zoprno da kupiš Lekadol, Aspirin … veliko pakiranje, pa si nekako prisiljen porabiti nekaj na silo.
Ne vem, ali jim vozijo iz drugih lekarn ali pa dobijo s popustom tik predno bi morali ta zdravila uničiti, pa imajo vsi dobiček.
Zato vas opozarjam, da bodite posebej pozorni na rok uporabe v tej lekarni ker vam kasnejše reklamacije ne bodo upoštevali.

Pri nas itak prodajajo najdražja zdravila; Aspirin Lekadol in še veliko drugih je v tujini tudi več kot pol ceneje, zato jih sama vedno kupim tam.
Smo pač evropski odpad za ta zdravila kjer jih dobro prodajo, pa še uničenja jim ni potrebno plačati

Jaz itak pogledam že v lekarni rok uporabnosti in jim vsa taka zdravila zmečem nazaj za tiste osle, ki potem to poberete!

nova
Uredništvo priporoča

Kje v tujini je Aspirin pol ceneje?
Drugače pa imam z Lekarno Sočo dobre iz kušnje, tisto kar jaz kupujem je tam najcenejše.

Kje v tujini je Aspirin pol ceneje?
Drugače pa imam z Lekarno Sočo dobre iz kušnje, tisto kar jaz kupujem je tam najcenejše.
[/quote]

Jaz imam tudi dobre izkušnje z njimi, je pa čisto res, da mi skoraj vedno podturijo dve ali tri škatlice zdravil ki so skoraj končale svojo življensko pot.
Pri njih pač ne kupujem več takih zdravil….

Jaz tudi kupujem v Soči.
Pri mojem plačljivem zdravilu mi dostikrat rečejo, naj počakam, da bodo naročili “svežega”, ker je pri tem, ki je zdaj na zalogi, rok uporabe samo še dva ali tri mesece.
Običajno silim toliko časa, da mi ga vseeno prodajo, ker ga v dveh mesecih tudi že porabim.

VIP (veze in poznanstva)

VIP (veze in poznanstva)
[/quote]
Ne, kje pa! Nikogar tam osebno ne poznam.

Kje v tujini je Aspirin pol ceneje?
Drugače pa imam z Lekarno Sočo dobre iz kušnje, tisto kar jaz kupujem je tam najcenejše.
[/quote]
Že na hrvaškem je nekaj ceneje, v bosni pa sploh.


Že na hrvaškem je nekaj ceneje, v bosni pa sploh.
[/quote]
Bosna, Srbija, Češka, Madžarska

enkrat sem kupila v eni izmed ljubljanskih lekarn škatlo otroškega mleka. Mislim, da jih niso imeli več na zalogi in še na
tisti je na veliko s kulijem pisalo.. Lekarna ……….Čudno se mi je zdelo, da sem dobila tisto popisano. Lekarna je zelo blizu
mojega doma .Pogledam doma datum trajanja.. tri mesece pred iztekom roka. Vsaki hrani se pred iztekom spreminja okus in
kvaliteta, kaj šele mleku v prahu. Nesla sem nazaj, pa mi je zaposlena, bil je starejša, kot iz puške izstrelila:
Ste vi to napisali? (tisto s kulijem? Bila sem tako polna besa, da sem samo čakala, da ne bo zamenjala. Seveda je zamenjala
in rekla: Saj velja še tri mesece. Ja, sem odvrnila, a se okus in kvaliteta spreminja. Seveda sem bila v njenih očeh jaz neumna.
Svojemu vnuku tega sigurno ne bi ponudila, takrat sem izgubila vse spoštovanje do teh ljudi..Žal


Torej, če prav razumem: izdeleku je rok trajanja potekel čez tri mesece. V tem času pa ja porabiš škatlo mleka, no. Poleg tega se do dneva izteka trajanja kvaliteta in okus prav nič ne spreminjata.
A mal kompliciraš, babi?

New Report

Close