Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Alenka Košir

Alenka Košir

Tale bivša od Jureta Koširja pa je res lepa ženska. Do potankosti izklesano telo, lepa koža, lepe poteze, smisel za urejenost.
Občudovanja vredna.

Avtorica… Kaj človeka napelje na to, da gre na mon in napiše da je ena ženska tam lepa. Očitno še premalo darujem umsko motenim in ustanovam. Ker očitno ste še vedno zunaj in brez konkretne pomoči….

Danes se vam kobilica ( Konglomerat) šeta po mon-u 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Sem gledal oddajo z njo na televiziji in me je fascinirala. Njaprej sploh nisem vedel, kdo to je, a me je kar potegnilo za gledat.
Vse do potankosti urejeno in umerjeno, ne preveč, ne premalo, ravno prav.

S čarobno paličico lepote si sicer ne bi izbrala tipa ženske njenega izgleda, so mi bolj všeč skandinavski tip lepotic. Žensko kritična se včasih samo čudim, na kakšno vse “lepoto” moški trzajo, ampak za njo pa res tudi sama z veseljem rečem, da je lepotica, odličnega izgleda, odlično skrbi zase, odlično pelje stvari skozi življenje in resnično mi je všeč, da je vsem težavam navkljub znala ohraniti dostojanstvo in pokončno držo. Verjetno mora biti izjemno močna in racionalna oseba. Kapo dol

Take ženske so južnjaški tip, imajo nekaj krvi z juga. Ne moreš zgrešiti, samo dvakrat poglej.

Celostno izgleda izredno popolna. Obraz, usta, nos, govorenje. Ženska, ki je zadovoljna sama s sabo, ki ve kaj hoče.

Malo je tako karizmatičnih žensk.

New Report

Close