Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prenova kopalnice – Merkurjevi mojstri?

Prenova kopalnice – Merkurjevi mojstri?

Je morda kdo prenavljal kopalnico preko trgovine Merkur? Izkušnje? Všeč mi je, da imaš vse na enem mestu, vendar ne poznam cen in kakovosti storitev.

Mah, mi smo potrebovali cel popoldan za en izris kopalnice. Uboga prodajalka je bila sama ne oddelku in za vse. Med tem, ko nam je izrisovala v računalniškem programu, je še vmes skakala po oddelku, če je stranka prišla po pipo, po dodaten paket ploščic, po straniščni pokrov itd.
Ko smo prišli nazaj s kakšno dodatno željo, spremembo smo prišli s težkim srcem.
Na koncu se nismo odločili za Merkur, saj če je že pri izrisu tak problem z zaposlovanjem delavcev, sva se z možem spraševala, kako je šele s polagalci ploščic…

Narejeno je kvalitetno, poceni pa niso.

A prenovijo vse, tudi cevi, sifone, odtoke?
Ker če pomislim, kakšne jebe smo imeli s privatnikom, ki tudi ni bil poceni, da je odpravljal napake, pa itak ni priznal vse kot garancijo, tako da smo dvakrat neke stvari plačevali, me je prišla srednje draga kopalnica toliko, da bi lahko bila na koncu skoraj v marmorju, pa še zaprl je firmo gospod, preden je končal, tako da je prišel potem nekdo drug. Sicer ga je on poslal, ampak vseeno…. Nekak se mi zdi, da če za izvajalci stoji Merkur, če se reklamacije morajo dat lažje urejat.

New Report

Close