Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pristop

Pristop

Naključno opazite osebo, ki vam je všeč. Kakšen pristop imate? Seveda je odvisno od lokacije. V kakem kafiču ali trgovini bo sigurno drugače kot v kakem klubu ipd. Torej! Oseba vam pade v oči, radi bi se povezali z njim/ njo. Morda petrol ipd! Kjer je res malo možnosti za čvek.

Jaz priznam da kar otrpnem.

Sem ženska, nekaj čez 30..

nova
Uredništvo priporoča

če te ta oseba pogleda, se ji nasmehneš, če te še enkrat pogleda mu, no moški ji pomaha, ob njenem nasmehu in obatovljajočem koraku pa pirstopiš s stavkom, kako lepo ji prstoji obleka ali jeans, ki jo/ga ima na sebi, če ni signala, ni kruha, še manj pa petelinjega zajtrka in greš dalje, hehe..

Jaz na te fore nebi šla. Bi direktno zaprosila za telefonsko, da se zmeniva za pijačo ..

Jaz na te fore nebi šla. Bi direktno zaprosila za telefonsko, da se zmeniva za pijačo ..
[/quote]

to je še boljš, sm sm imel enkrat takšno foro. Gleda enkrat v preteklosti ena ful simpatična, že za to ker je bil mlada, hehe iz družbe par metrov stran v lokalu, enkrat v moji smeri, jst gledam okol, če kakšnega drugega gleda čez mene , vidm, da ne, ona stalno pomalo gleda, pa grem jst do nje, ker je bilo res preveč očitno, glih s tem namenom, da se kaj zmenva. Ona pa prec, se nasmehne, reče živjo, jst isto, ko ona veš zakaj sm te gledala, jst logično vprašam zakaj, ko ona…, ne s tem namenom kot ti misliš, hehe, jst spet s katerim namenom pa…, ona, spomnim se te, ko sem bila še tvoja soseda, heh, seveda je bila ona takrat še otrok, tako,da ko je gldala mene se ji je verejtno odvijal film, ko sem živel z mojo bivšo kot njen sosed, valjda je takoj vprašala, kje je pa ona, hehe… ejj, še sreča da je res nism vprašl za tel. številko. je bila pa vesela, da me je videla po dolgem času, tako je rekla po koncu kratkega pogovora, hehe… Pr ženskah je to jeba, včasih, ko mislš, da je praktično že pečena, pa doživiš ene vrste šok, ko se čudno začne obnašat.., tako, da, tip more predvidet situacojo in ta situacija je prej ne kot ja….

Jaz na te fore nebi šla. Bi direktno zaprosila za telefonsko, da se zmeniva za pijačo ..
[/quote]

Moški, za tak direkten pristop ženske? Ali bi vam bilo všeč, bi vas odbilo…

v tujini je čisto normalno če ženska pristopi do moškega in prebije led. Balkan je pa še bolj staromoden in se pričakuje da bo moški kar je tut prav…. kar se tiče pristopa je pa težko če je zelo malo možnosti da ogovoriš z osebo

Nimajo pojma kako pristopiti; razen preko pc;)

New Report

Close