Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj vidite tako sexy na starejših ženskah – bljak

Kaj vidite tako sexy na starejših ženskah – bljak

Ste že odprli eno temo o 10 let mlajših moških. Kaj pa menite o takšnih, ki so še mlajši? Imam kolegico, ki je zaljubljena v 17 let mlajšega in več kot očitno je tudi on v njo. Res da je videti lušna in postavna za svoja leta,pa vseeno, ne pašeta skupaj. Ne vem, kaj naj si mislim. Čudno mi je, ko ju gledam skupaj. Zadnje čase je to očitno v trendu. Kaj moški sploh vidite na toliko starejših ženskah?

saamozavest in obline.

Kaj pa vem… mogoče je res vse malo bolj povešeno… ampak je zato vse skupaj še bolj pri rokah….

ta tvoja kolegica ?

Kaj vas nedo.jebance vedno znova moti, kaj nekdo vidi na nekomu, s komer kavsa. Brigajte se za svoja bedna življenja.

In kaj naj bi bilo tak narobe s starejšimi?

Mogoče se motim in to vendar se mi zdi kokr žuram po diskačih so punce mojih let (22) ful ne spročene, zategnjene in preveč zaprte bi plesale ampak ne bi pa take, če jih povabš na plesiče te kr čudn gledajo pa take skoz bulijo v tisti telefon in se pogovarjat sploh neznajo brez alkohola tut ne gre, sej ne rečem v zmernih količinah ampak da se napije pa tut ni za nikamor. zdi se mi da so starejše dost bolj sproščene in odprte.

Na splošno se mi zdi da se ljudje vedno bolj zapirajo vase in lih zdaj ko si mlad bi morali biti najbolj odprti za nova spoznanstva in prijatelje potem pa ljudje jokajo zakaj nimajo prijateljev… Sam sej pravim vrjetno se motim

Ne vem mene take stvari nikoli ndio motile razen v ekstremnih primerih.Zakaj bi te to tako motilo?Sli nimaš svojega življenja?Vsak naj počne kar želi?

če se dva razumeta.Poznam kolega ko ima 20 let starejšo in sta oba srečna.On 32, ona 52. V življenju ni nobene garancije , lahko on prej umre kot ona čeprav je 20 let mlajši, uživaj življenje danes in zdaj.
Lp

Dobro napisano.Avtorica preberi si.

oddajajo eno energijo, katere pa mlade nimajo. Mlade ne znajo kuhat , peglat, pospravljat …pa še lene so.

Toliko problemov samo zato, ker vemo en birokratski podatek. Če ne bi imeli emša in rojstnih listov, dostikrat ne bi niti uganili, da je kdo toliko starejši oz. mlajši.
Moj partner je mislil, da sem stara 38, ko sva se spoznala – prek skupnega kolega in ta je ne vem po katerem ključu že izustil tak podatek. V resnici sem deset let starejša in pet let starejša od partnerja. Izvedel je po nekaj mesecih, ko sem imela rojstni dan in me je vprašal, če sem zdaj 39. Sem mislila, da se zafrkava 🙂
A ko je pa izvedel, da sem v resnici 49, bi me moral pa zavreči ali kako? Eh.
Eni ste tolk nesproščeni v življenju.

dobrega kot slabega. Ne morete več zanosit in bežat, počepnete pa takoj 🙂

je boljša v vseh pogledih in dejanjih od ene 35 letnice.

Saj ne da bi bila kaj proti, ampak a bi vi odobravali, da vaš sin hodi s toliko starejšo žensko?

Ko smo ble me 22 smo ble bolj za pogovore in vse. Mi ko smo 29, 30 smo bolj zgovorne in vse to. Te mlajše od 25 ko gledam, to mi res ni blizu, ne moški, ne ženske. Ne vem, res je drugače. Ne da jih obsojam, ampak tako no.Je drugač res ja.

starejša če hoče da ji svoj dragi v jeseni življenja podari še kakšen orgazem 😉

Ne, tudi če je totalen psiho in gnila oseba, samo da je mlajša.
Ti boš res peklenska tašča.

To se pa zelo motiš. Jaz sem nekaj čez 40, moja partnerka nekaj čez 25 in kuha, pegla, pospravlja, skrbi za novorojenčka. Inteligentna, razgledana. Pa prava lepotica.

Imam 40+ stare kolegice, pa pustimo izgled, ki se ne more primerjati z 20-letnico, ampak OMG, da bi moral biti s kakšno od njih se raje ustrelim v koleno. Da ne omenjam, kako varajo svoje dece. Edino finančno bolje stojijo, ampak to je v življenju najmanj pomembno…

Lahko pa samo da sem imel srečo, vsaj ona mi vseskozi pravi, da sem zadel na lotu z njo:)))

Igzekli. Kaj vas briga.

To se pa zelo motiš. Jaz sem nekaj čez 40, moja partnerka nekaj čez 25 in kuha, pegla, pospravlja, skrbi za novorojenčka. Inteligentna, razgledana. Pa prava lepotica.

Imam 40+ stare kolegice, pa pustimo izgled, ki se ne more primerjati z 20-letnico, ampak OMG, da bi moral biti s kakšno od njih se raje ustrelim v koleno. Da ne omenjam, kako varajo svoje dece. Edino finančno bolje stojijo, ampak to je v življenju najmanj pomembno…

Lahko pa samo da sem imel srečo, vsaj ona mi vseskozi pravi, da sem zadel na lotu z njo:)))
[/quote]

Ne vem, zakaj imam pri tebi vedno občutek, da je ta tvoja 25-letna princeska plod tvoje domišljije. Mogoče zato, ker težko verjamem, da ti pri taki bejbiki popolnoma nobena tema o starejših ženskah ne uide in se v čisto vsaki pohvališ s svojo 25-letnico? Ki bi zdaj počasi morala biti že kako leto, dve starejša …

Vidijo tisto, kar vidijo ta mlade pri tastarih. Keš in eno sigurno preskrbljenost. Ona vidi očija. On pa mamiko.

Zapomni si, tisti mladec, ki pade pod izkušen starejši mlinček, tistemu se odprejo nebesa. Nobene preskrbljenosti ni in tudi mamike ne vidi. Čeprav kričijo in kličejo pa svašta, tudi mamice, ja! Pa ne gre dvajset let starejša na mulota, če ji tič ne bi iz oči gledal, no! Bonus mladičev srkajo samo seksulje

Ne vem, o kakšnih letih govoriš, ampak po moje je isti drek, če ima ženska 17 let mlajšega, kot če ima moški 17 let mlajšo.

Zakaj morate pa vse razumeti?
Pač vam ni jasno zakaj. In?
Meni tudi ni jasno kako nekdo vsak dan poleg sebe gleda eno obsojajoče bitje ki se nonstop z drugimi ukvarja namesto s sabo. Pa tega pač ne razglašam okoli.

New Report

Close