Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poslušalka Radia Ognjišče je prosila Boga za ozdravitev bolnice v zadnjem stadiju raka

Poslušalka Radia Ognjišče je prosila Boga za ozdravitev bolnice v zadnjem stadiju raka

Prosila je poslušalce, da molijo za odrešitev gospejinih groznih bolečin, in sicer tako, da ozdravi, čeprav je v zadnjem stadiju raka.

Naivnost ne pozna meja.

Zakaj pa ne, če le pomaga.

No, prosim, avtor posta…ni treba tako.

nova
Uredništvo priporoča

Ne sodi, Bog ima načrte z njo, ne ti. Gospa si želi živeti in ne umreti…

Poznam osebno nekoga, ki je bil v zadnjem stadiju raka in nekega dne raka ni bilo nikjer več. Razlage s strani zdravnikov ni bilo, ker je niso imeli. Že leta po tem je ta oseba zdrava kot riba. Ne gre za naivnost, gre za upanje v tisti miniaturen procent možnosti. Ali k temu pripomore molitev, pozitivna energija, zvezde, buda, urok, kamni itd. ne vemo in niti ni važno. Človek ima pravico iskati upanje, vero in tolažbo tam, kjer zase čuti da mu je najbolj blizu. Zakaj je to treba kar naprej zasmehovati in zaničevati? Dajte ljudem v stiski mir.

Nikjer ni bilo rečeno, da je gospa v zadnjem stadiju raka, pač pa, da trpi neznosne bolečine.
Sicer pa – upanje umre zadnje. Človek poskuša prav vse.
Iz lastnih izkušenj pa ti povem, da molitev pomaga.
Moj oče in moj brat sta oba imela raka (zelo agresivnega) in sta umrla popolnoma spokojno in brez bolečin, mislim, da je molitev res pomagala.
Še posebej pri očetu, ki je umrl pred več kot 35. leti, takrat še ni bilo takega lajšanja bolečin z analgetiki. Največ, kar so ti dali, so bile neke kapljice.
Smo pa bili vsi njegovi zbrani okrog njega in molili, umrl je čisto spokojno, brez bolečin. Tik pred smrtjo je še rekel: Sedaj ste vsi moji tukaj…

Radio vatikan je priznal, javno, da so skupaj s farmacijo in uradno medicino le šalabajzerji.
Morilci!

Saj vem, da grdo zveni, ampak res moraš biti naiven, da sploh v kaj takega verjameš.

Sicer pa za bolno gospo tudi sam upam, da bo čim prej odrešena bolečin.

Poznam osebno nekoga, ki je bil v zadnjem stadiju raka in nekega dne raka ni bilo nikjer več. Razlage s strani zdravnikov ni bilo, ker je niso imeli. Že leta po tem je ta oseba zdrava kot riba. Ne gre za naivnost, gre za upanje v tisti miniaturen procent možnosti. Ali k temu pripomore molitev, pozitivna energija, zvezde, buda, urok, kamni itd. ne vemo in niti ni važno.
Človek ima pravico iskati upanje, vero in tolažbo tam, kjer zase čuti da mu je najbolj blizu. Zakaj je to treba kar naprej zasmehovati in zaničevati? Dajte ljudem v stiski mir.
[/quote]

Točno to, lepo si povedal/a:
Človek ima pravico iskati upanje, vero in tolažbo tam, kjer zase čuti da mu je najbolj blizu. Zakaj je to treba kar naprej zasmehovati in zaničevati? Dajte ljudem v stiski mir.

Saj vem, da grdo zveni, ampak res moraš biti naiven, da sploh v kaj takega verjameš.

Sicer pa za bolno gospo tudi sam upam, da bo čim prej odrešena bolečin.
[/quote]

Pa dobro, pusti resnično vernim ljudem njihovo vero. Saj ta gospa ni škodila nikomur.

nisem povsem prepričan, a vseeno verjamem da molitev pomaga.
škodi pa prav gotovo ne.

Težko razumem, da se iz človeka v stiski delate norca:((

Vse kar si upam ta trenutek želeti je, da avtor tega nesrečnega in ponesrečenega posta ne bi nikoli hodil po poteh uboge gospe…

Sicer pa, avtor, kako si sploh prišel do tega podatka, kaj se je dogajalo na Radiu ognjišče? Ker ateisti ga načeloma ne poslušamo.

Ob takem slabem zdravstvu in dolgih cakalnih vrstah in korpuciji ti lahko le se Bog pomaga

Točno to, lepo si povedal/a:
Človek ima pravico iskati upanje, vero in tolažbo tam, kjer zase čuti da mu je najbolj blizu. Zakaj je to treba kar naprej zasmehovati in zaničevati? Dajte ljudem v stiski mir.
[/quote]

Se strinjam.

Težko razumem, da se iz človeka v stiski delate norca:((

Vse kar si upam ta trenutek želeti je, da avtor tega nesrečnega in ponesrečenega posta ne bi nikoli hodil po poteh uboge gospe…
[/quote]

Vem, grdo zveni, ampak norca se pa ne delam. Kot si napisal, na koncu tudi jaz ali kdo od mojih bližnjih lahko zboli za rakom. Point je v tem, da ne moreš prositi nekoga, da bo gospa ozdravela, če se že vnaprej ve, da to danes (še) ni mogoče. To je kruta realnost. Poslušalkin odraz pa pomeni naivnost in/ali zatiskanje oči pred resnico.

Seveda poslušate, da lahko poročate Plavemu, če slučajno kaj čez oblast rečejo.

Vem, grdo zveni, ampak norca se pa ne delam. Kot si napisal, na koncu tudi jaz ali kdo od mojih bližnjih lahko zboli za rakom. Point je v tem, da ne moreš prositi nekoga, da bo gospa ozdravela, če se že vnaprej ve, da to danes (še) ni mogoče. To je kruta realnost. Poslušalkin odraz pa pomeni naivnost in/ali zatiskanje oči pred resnico.
[/quote]

In zakaj potem ti hodis k zdravniku ko pa itak ves da bos umrl? In zakaj potem zdravijo neozdravljive in imajo 90 letnike na aparatih ko se itak ve da bodo umrli? To je kruta realnost a ne? Dojazano je da mic molitve pomaga pru bolezenskih stanjih oa cetudi naj bi bil to placebo efekt po nekaterih pomaga pa dokazano

Seveda poslušate, da lahko poročate Plavemu, če slučajno kaj čez oblast rečejo.
[/quote]
Govoriš v šifrah, pa še paranoja te daje. Tebi niti molitev ne pomaga.

Obstajajo celi seznami ozdravelih v Lurdu,Medzugorju… Medicina jih je odpikala, novi izvidi kažejo, da je bolezen izginila. Da priznajo čudež je kar zapleten postopek. Pa vendar j8h je kar precej. Eno celo sama poznam.
Sem pa tudi sama že doživela čudež. Ne zdravstven.

Seveda poslušate, da lahko poročate Plavemu, če slučajno kaj čez oblast rečejo.
[/quote]

Saj res…. Enkrat sem med vožnjo po enih rovtah samo na eni frekvenci naletela na nek program. Malce poslušam, neke čudne tematike, malce za moj okus čudna glasba.. In se mi posveti, da poslušam Radio ognjišče. Seveda sem radio takoj ugasnila. Ker, kot sem rekla, ga že NAČELOMA, IZ PRINCIPA ne poslušam.

Ampak res…le ta radio je bilo mogoče sprejemati. Agresivni do amena, v vsakih rovtah jih najdeš. :-DD

In zakaj potem ti hodis k zdravniku ko pa itak ves da bos umrl? In zakaj potem zdravijo neozdravljive in imajo 90 letnike na aparatih ko se itak ve da bodo umrli? To je kruta realnost a ne? Dojazano je da mic molitve pomaga pru bolezenskih stanjih oa cetudi naj bi bil to placebo efekt po nekaterih pomaga pa dokazano
[/quote]

A zakaj jih ohranjajo pri življenju in trplenju kljub smrtnemu scenariju? Ravno zaradi vas in poslušalcev Ognjišča, ki nasprotujete evtanaziji. Raje vidite, da človek trpi, samo da se ga ne “ubije”. Na radiu pa naivno prosite za ozdravitev?

Saj res…. Enkrat sem med vožnjo po enih rovtah samo na eni frekvenci naletela na nek program. Malce poslušam, neke čudne tematike, malce za moj okus čudna glasba.. In se mi posveti, da poslušam Radio ognjišče. Seveda sem radio takoj ugasnila. Ker, kot sem rekla, ga že NAČELOMA, IZ PRINCIPA ne poslušam.

Ampak res…le ta radio je bilo mogoče sprejemati. Agresivni do amena, v vsakih rovtah jih najdeš. :-DD
[/quote]

Vse jaso, takrat se ti je tako poslabšalo! A ti je radio tudi scvrlo, kot možgane?

Govoriš v šifrah, pa še paranoja te daje. Tebi niti molitev ne pomaga.
[/quote]

Bo kar res da delamo tako. Več nas je in vsak posluša radijski program določen čas. Jaz sem na vrsti danes od 16:00 – 20:00 za radio Celje. Tudi po portalih vohljamo. Predvsem tistih ta desnih. Na MMC, Delo, Večer, Dnevnik, 24 ur, Mladina … sploh ni treba, ker nikoli ne pišejo čez oblast. Vsaj zadnja 4 leta ne.

Vse jaso, takrat se ti je tako poslabšalo! A ti je radio tudi scvrlo, kot možgane?
[/quote]

Saj veš, kaj bom rekla…. Spančkat boš moralo iti.

New Report

Close