Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj si mislite o ženski, ki ima deset let mlajšega?

Kaj si mislite o ženski, ki ima deset let mlajšega?

Se vam zdi to nekaj normalnega? Sicer na moške gledate, da je to še vse ok.

Super! Naj ga ima! In naj uživa!

Privoščim ji ga. :))

Moja svakinja ga ima in sicer mojega brata. Super se razumemo.

Da nima “sreče” na ljubezenskem področju oz. z moškimi, ker rabi osebnostni zrelostni razvoj.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ko bo ona proti petdesetim, njemu se bo začelo mešat pri štiridesetih, bo on poskakoval drugje, ona pa bo še vedno pošteno gajstna. Bi bilo boljše, da je ona proti šestdeset, mena naredi svoje, njej ne bo več prav zelo, on pa naj poskakuje drugje, da nje ne bo maltretiral.

Nič. Njen problem.

Ne vem, od kod vam predstave, da moški, če ga želi namakat drugje, to lahko v petih minutah tudi uresniči. Kot da so okrog tebe sami mišičasti in pametni lepotci, po katerih se vsem ženskam cedijo sline. Njemu se lahko meša, kolikor se mu hoče, ampak poskakoval drugje pa zelo verjetno NE BO.

Avtor-ica, kaj cirka pa naj bi si po tvojem mislili? A je s tem mar kaj narobe, je to kaj posebnega, nezaslišanega, izrednega?

Men je +/- 10let sprejemljivo v vseh oblikah dokler je mlajši/mlajša 18+…vsak nej dela kar mu paše

Da dobr kavsa.

Čist v redu. Sta se pač ujela, fino.

10 let niti ni prehudo

Ne vem, od kod vam predstave, da moški, če ga želi namakat drugje, to lahko v petih minutah tudi uresniči. Kot da so okrog tebe sami mišičasti in pametni lepotci, po katerih se vsem ženskam cedijo sline. Njemu se lahko meša, kolikor se mu hoče, ampak poskakoval drugje pa zelo verjetno NE BO.

Avtor-ica, kaj cirka pa naj bi si po tvojem mislili? A je s tem mar kaj narobe, je to kaj posebnega, nezaslišanega, izrednega?
[/quote]

Ha? V katerem svetu pa ti živiš? Čipi klipi?

Bolje z mladim praprot žeti kot s starim za mizo sedeti./cekine šteti.”


Bučka, bučka…če ima človek “pospravljeno podstrešje”
in urejeno življenje s svojo izbranko, NE BO poskakoval nikjer;
če je luftar je pa luftar, leta ne igrajo vloge.

Nič ne mislim. Pri nas rečemo: je dobila, kar je upala (zmogla).
Sem se pa spomnila na star pregovor: Pri staremu je papca, pri mlademu je palca.


In zakaj bi si jaz morala karkoli o njej misliti?

Če znata sodelovat drug z drugim in cenita svojo zvezo- super. Glede let se bosta pa sama menila. Aja- saj to ju pa očitno ne moti.


Men je pa lih tok bedasto. Zakaj ženska ko ima 10 let mlajšega ni ok. Moški z 10 let mlajšo pa je ok. Kar nekaj je to. Meni ni nič od tega čudno.

No, pri meni je jesno stališče, to sem itak že ene parkrat napisal tukej, za sex odlična zveza, za resno zvezo bedna.
Če se bodo pa našli spet tapametni, ki se zgražajo nad tem mnenjem, pa že v naprej povem, da se mi ne, ne da razlagat zakaj je tip papak in ženska, heh, da ne rečem čudna…. To je pač moje stališče, pa bogami večina moških tud, katere sm poznal in jih še poznam v življenju, če jim je pa lepo, pa naj uživata, kdo jim kaj more…sm takšnemu tipu ne bi zaupal, če bi šel v boj proti skupnemu sovražniku, francozi pa zaupajo celo vodenje države takšnemu modelu, heh…

Zakaj je za sex odlična izbira?

Zakaj je za sex odlična izbira?
[/quote]
Zaradi zdravega hrbta?

Ona zdravi kompleks neuspelega materinstva, on je pa papak, ki nikol ni prebolel svoje mame

Že večkrat opaženo pri takih parih in vsi majo to skupno.

Mislmi si, daje dobro izbrala.

New Report

Close