Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sporočil mi je

Sporočil mi je

Stvar je taka. Imam nek viden fizični hendikep in pred parimi dnevi me v kavarni ogovori urejen moški srednjih let in mi sporoči: “Bog te ima rad, vse bo v redu”.
Seveda mi je bilo to malo nenavadno in ga zato vprašam po verski opredelitvi in če poseduje kakšen poseben dar. Po odgovoru sodeč ni verski fanatik in je brez posebnega daru. Tako je pač začutil v srcu je rekel, ko sem ga vprašala po vzroku za pristop oz. sporočilo.

Kako vi vidite ta dogodek kot “zunanji opazovalci”? Gre za stvar ezoterike, za osamljenost, usmiljenje ali kaj tretjega? Hvala za odgovore.

Mene bi tudi presenetilo… Mogoce pa ima kaksno povezavo s tistim zgoraj in ti je tedal sporocilo.

Gre za vljudnost in usmiljenje. ne pa za bonton – Po bontonu moški v takem primeru nima kaj ogovarjat,če nima resnejših namenov – ti vsaj plačati kavo ai te povabiti na ponovno srečanje.

Vse dobro in lp!

Včasih h se zgodi da ko sploh ne pricakujes dobis namig, nekaj kar ti zna bit toplo pri srcu…
In takrat to nekaj pomeni.


Dobili ste krasno sporočilo. Verjemite vanj.
Vi veste, kako se počutite, kakšni strahovi vas navdajajo, skrbi.
Sporočilo naj bo za vas in samo vaše. 🙂
Ni to sporočilo nam, ne iščite potrditve pri nas 🙂

Socialna neprimernost. Njegova.

Opazil je, da si drugačna in ti hotel sporočiti, da se ne sekiraj, ker si kul kot si. P
a so mu možganske vijuge malo čudno zavile in ni dojel, da je izjava neprimerna.

Pravzaprav ne gre za iskanje potrditve. Tako kot ste sami rekli, sama vem kako sem se ob tem počutila in do kakšnega zaključka sem prišla. Svojo zgodbo sem delila z zavedanjem, da ta forum bere veliko ljudi z vseh vetrov in da je včasih moč prebrati dober, kompleksen odgovor na raznorazne tematike. 🙂
[/quote]
Dobili ste krasno sporočilo. Verjemite vanj.
Vi veste, kako se počutite, kakšni strahovi vas navdajajo, skrbi.
Sporočilo naj bo za vas in samo vaše. 🙂
Ni to sporočilo nam, ne iščite potrditve pri nas 🙂
[/quote]

New Report

Close