Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Suženjstvo kot marksistični mit

Suženjstvo kot marksistični mit

Jaz sem prepričan, da je suženjstvo kot ga poznamo iz serij (to je, ameriško suženjstvo nad črnci) bila najprej in predvsem krščanska zadeva, kjer so pravi, ne-sionistični krščani želeli dati divjakom možnost za delo, strukturo ter človečno življenje. Poglejte tale video kakšni divjaki so to bili, ko jih ne gledamo skozi nekakšno marksistično izmišljeno romantično lečo, https://youtu.be/OoThvKoCXbQ

Izberi si katerokoli minuto v dokumentarcu in ti bo preveč.

No, iz njih so potem nastali dobri ljudje… Spomnimo se kako pozitivna je bila Amerika v 80ih, 90ih… Vse do modernih časov, ko je Židovski Interscope začel promovirat gangsterski rap, kar je bil le majhen del celote v projektu, ‘skregajmo vse rase med seboj’.

Zadeva je v tem da marksisti, Hollywood, Židovski denar, na veliko brišejo zgodovino in kregajo rase med seboj. Cilj tega je na koncu tak; sprejemanje Židov za Biblične Jude in sprejemanje Židov za božje ljudstvo ter gospodarjev narodov na Zemlji… To je pač njihov cilj oz. cilj te skupine.

Če si v svojem življenju spremljal dogodke in gledal katerikoli film, je to precej očitno.

Naj tokrat govorimo le o suženjstvu. Gledal sem serijo Sever in Jug (producent; Žid), ki je čudovita serija, a ko gre za rasna razmerja, se takoj vidi zakaj je bila zares sproducirana. Enako z Amistad, Schindlerjev seznam za črnce. Da ne govorimo o Quentinu Tarantinu, katerega producent je Weinstein; Django Unchained, Inglorious Basterds… To so že tako očitni skeči da moraš bit res že glup, če ob vsem tem ne rečeš, Hmmm….

Marksisti izkrivljajo zgodovino na vsakem koraku ker imajo majhen dik. Argument: Suženjstvo je, kljub našemu vseživljenskemu indoktriniranju, bila krščanska in v začetku pozitivna zadeva, katere namen ni bil izkoričanje, ampak zanimanje za eksotična bitja in za njihovo prevzgojo v človečna, čuteča, empatična (po domače, božja) bitja. Tvoje strpno in odkrito mnenje o zadevi, dragi bralec?

Verjameš da se človek rodi dober (pravo krščanstvo) ali da se rodi slab, z grehom (sionistično krščanstvo)? Če prvo, potem veš, o čem govorim… Marksistično obarvana zgodovina iz šol in filmov nima smisla.

Se ne ves, da na monu ne mores debatirati tezke teme? Kako naj Slovenci, katerih velika vecina se vedno verjame v komunajzarske pravljice, za (neo) marksistizem pa se slisali niso, dojamejo za kaj se v uvodnem postu sploh gre? 😀

Mi marksisti zasužnjujemo in indoktriniramo vas bele fašistke iz dobrote, zato da iz vas divjakov naredimo dobre ljudi z empatijo. Pri nekaterih nam sicer tudi spodleti.

Lep pozdrav.

nova
Uredništvo priporoča

Ni treba v zgodovino, v sedanji post-gadafijevski osvobojeni Libiji pribežnike iz črne Afrike prodajajo kot sužnje..

Ovce enake tebi ki niti ne vedo kaj točno sionizem je, blejajo o sionizmu ker je to moderno.
Pokvaril se mi je avto – sionisti so zadaj..
Sprijaznit se bo treba da je bila preteklost taka kot je bila, prelaganje krivde na žide ne bo spremenila zgodovinskih dejstev (suženjstvo, križarske vojne, lov na čarovnice itd..)

Se strinjam. Desničarji naj se že enkrat odločijo, kaj pravzaprav hočejo, a so za Žide ali niso? Ker oni povsod vidijo židovsko (marksistično-komunistično) zaroto, po drugi strani pa ne bi priznali Palestine in so na strani Izraela.
Levičarji pa bi priznali Palestino in udrihajo po Židih, njim so Židi krivi za vse. Desničarjem pa očitno tudi. Zmenite se že ali pa povejte: levica in desnica sta v odnosu do Židov čisto poenoteni kot dva siamska dvojčka.

P.S. Grda resnica, tebi pa ŠALOM:))

Se strinjam. Desničarji naj se že enkrat odločijo, kaj pravzaprav hočejo, a so za Žide ali niso? Ker oni povsod vidijo židovsko (marksistično-komunistično) zaroto, po drugi strani pa ne bi priznali Palestine in so na strani Izraela.
Levičarji pa bi priznali Palestino in udrihajo po Židih, njim so Židi krivi za vse. Desničarjem pa očitno tudi. Zmenite se že ali pa povejte: levica in desnica sta v odnosu do Židov čisto poenoteni kot dva siamska dvojčka.

P.S. Grda resnica, tebi pa ŠALOM:))
[/quote]

Shalom
Tako desnica kot levica nujno rabita namišljene židovske zarote da bi lahko sami delovali iz ozadja (za svoj interes seveda)
Povprečnemu neizobrazenemu Evropejcu Vrzi Žida na dvorišče in ta bo imel dovolj dela z njim naslednjih pet let. Glava takega Evropejca je že skoraj genetsko programirana da se osredotoči na Žida kot krivca vseh njegovih težav.
Preženite Žida in cvetele bojo rože.
Čeprav kar je priletelo na dvorišče nima ne židovskega imena ne priimka. Beseda žid je dovolj kdo bi se ukvarjal z ozadjem če narod trza na preprosto besedo žid, Jud, hebrejc, izraelc..
V mrznji so si popolnoma enotni levi in desni. Vse ostale igrice Palestina in Izrael pa jim pride prav točno pri tem programiranem Evropejcu-dovolj je da sliši besedo Izrael. Žal Slovenija ni nič drugačna pri tem.

Me zanima, kaj boš reklo, ko pridejo višje razviti Vesoljci in nas zasužnjijo, seveda v naše dobro, da nam dajo priložnost, da delamo in sprejmemo višje razvite oblike življenja…

Ma ja.
V pesnjenju nebuloz ste neprekosljivi.
Suženjstvo ni izum krščanstva, še židovstva ne.

Drži!
V pesnjenju nebuloz so feminisTke crème de la crème.
Židje in kritjani so tretja liga. 😉

Drži!
V pesnjenju nebuloz so feminisTke crème de la crème.
Židje in kritjani so tretja liga. 😉
[/quote]

Spet mimobrc.

Spet mimobrc.
[/quote]

Me veseli, da si še v sedlu. ;*


Ko ignoranco ocitate taki, ki prodajate levicarsko white guilt propagando…

Brez da bi imela tri ciste o suzenjstvu bi beli rasi nabijala krivdo. Brez da bi imela tri ciste o razlogih za krizarske vojne, bi beli rasi nabijala krivdo. In, nenazadnje, celo lov na carovnice, ki so se ga sli pred 500 leti, je mala malca v primerjavi z “lovi na carovnice”, ki se dandanes potekajo marsikje po nekrscanskem svetu, sploh sirom Afrike. Tako da… samo spelji se nakam s temi svojimi zablodami. ;).

Vsak belec, ki hoče izboljšat belo raso, mora na glas povedat napake bele rase, da se lahko bela rasa iz tega uči in izboljša ter napak ne ponavlja. Vsak belec, ki s prstom kaže na druge, išče samo izgovore za svinjarije bele rase in mu izboljšanje bele rase ni v interesu.

Mi marksisti
Mi marksisti
Mi marksisti
.
.
Kdor ne skače ni Slovenc
Kdor ne skače ni Slovenc
.
Mi marksisti
Mi marksisti
.
Kdor ne skače ni Slovenc

Mi marksisti
Mi marksisti
Mi marksisti
.
.
Kdor ne skače ni Slovenc
Kdor ne skače ni Slovenc
.
Mi marksisti
Mi marksisti
.
Kdor ne skače ni Slovenc

aTrala lala, lala la Mi marksisti.

[/quote]

Mah, glej, verjamem, da so imeli dobre namene, vendar ne vsi.
To, da se nekoga ” v dober namen” kupi kot sužnja in ga izkorišča do smrti, nikakor ni dober namen. Verjamem, pa da če so videli “take divjake” so po tedanji mentaliteti menili, da to sploh niso ljudje ampak živali, opice. Saj je to splošno znano, da so tedaj belci mislili, da črnci niso ljudje, ampak neke živali. Imeli so jih za manjvredne, saj niso bili civilizirani in zato je bilo pač tako mišljenje. Če pogledamo v evropsko preteklost, takoj vidimo, da so takrat tudi drugače gledali na marsikaj.
Da ima vse to opraviti z Judi, se nikakor ne strinjam. To so neke zgodbice, ki si jih nekdo izmišlja. Židje nimajo veze s tem. Črne ljudi so iz Afrike prevažale v Ameriko Španija, Portugalska, Francija in Anglija. Tukaj je bila zelo prepletena trgovina, tržna menjava. Države so tako med seboj trgovale. Črni so šli iz Afrike v Ameriko. Z njimi so tak kupili sladkor, bombaž, ki je potem šel v Evropo. Židi tukaj nimajo nič s tem.
Eni bi radi prikazali zgodovino malo po svoje.
Isto se dogaja zadnja leta, ko se govori o holokavstu. Vsi menite in govorite, da se je takrat izvajal genocid nad Židi. Pa se ni izvajal samo nad Židi. Večina vas meni, da so takrat v koncetracijska taborišča vozili le Žide. Motite se. Tja so vozili tudi Slovane. Med njimi smo tudi Slovenci. In ko se omenja žrtve holokavsta, se omenja samo te Žide.
Verjamem, da so bili žrtve nacizma, a ne samo oni.
To, kar se zadnje čase govori, o nekih Židovskih planih, da bi potihoma vodili iz ozadja, pa me prej spominja, na ideologijo nacistične Nemčije, ki si je izmislila marsikaj glede njih, samo zato, da je imela razlog jih okrivit, očrnit za vse mogoče “grehe” in jih poslat v taborišča.
Prej kot Židi, je za vse sranje kriva vodilna elita našega sveta.
Včasih so za tiste črnce bili krivi razni monarhi v Evropi, ki pa glej, začuda niso židovske krvi.

Brez križarskih vojn bi Evropo zasužnjil Islam. Kljub temu 24/7 slišiš, da so križarske vojne temna ura krščanstva, da so križarji klavci, Itd. Seveda so bili klavci, z dobrim razlogom, če ti ISIS hodi gor nabijat ljudi na kole! Tudi stari komunisti so odkrito mrzili radikalne elemente v Islamu, zato Bosna do modernih časov ni bila radikalna.

Alt right, Trump, Alex Jones, nova Evropska desnica, to je vse Sionistični program in kontrolirana opozicija.

Levičarji so koristno orodje, ker bi alegorično sveto deželo iz Biblije dali muslimanom, kar je nesmisel in vsak takoj pomisli, da to pa ni prav, torej dajmo našo alegorično sveto deželo mešančkom med Mongoli in Poljaki, torej Židom, ki so s tem pač poslani od Boga in naši gospodarji, no big deal.

Krščanstvo se mi vse bolj zdi kot Sionistična sekta, čeprav, alegorije so resnične in opisujejo nastanek Evropskih narodov… Poplave po ledeni dobi– Noetova barka… To so take krasne zgodbice. V katere so pa Sionisti dobro zagrizli, jih prepakirali, jaz sem ziher da so podkupili Konstantina.

Če je pravi Kristus Božji sin po Zemlji hodil 1000 let pred Jezusom, se mi ne delimo več na levičarje, desničarje… Smo le Krščani. Pravi Krščani, in en narod. Razdeljeni zakaj, saj piše v Bibliji; vsak je želel po svoje bliže k Božji resnici. Mi smo vsi bratje, sežemo tja do Američanov in Avstralcev, do prejšnjih generacij Američanov, to je. Mi vsi smo Božje ljudstvo, kar se pa pretvarja da je Božje ljudstvo, je pa Satan. In desni Sionisti, in uporabni levaki, vsi gredo v pekel kot naivni izdajalci Boga, to jaz skoraj zagotavljam. Lahko se zdaj smeješ, a vsi vemo da je Bog trden in je brez milosti v hudi uri zato raje vse to porihtaj, sam pri sebi. Mogoče je namen tvojega življenja da družinjsko linijo spraviš na pravo pot, morda so tvoji predhodniki v peklu in lahko ti poskrbiš, da več ne bodo.

Marsikatera Sovjetska ideja je romantična in lepa. Tisti, ki so politično komunisti, so vedno delali odlično, avantgardo glasbo, delali odlične filme, čudovite nadrealistične slike (Magritte). 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} katoliške vede in filozofije je znanstveno pravilne, lepe, tudi če teoretiziramo da je 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh zahodnih religij ugrabil Sionizem in Židovska mitologija ter nastavljeni liki. Vse to je pa lepo zato, ker smo dobri ljudje. Če je mraz, zgradimo toplo hišo. Če so temelji gnili, nam ni pomembno, zgradili bomo trdno dobro strukturo, ker je pač treba, ker je to naša naloga.

Tebi so vsi ki niso komunistki, beli fašistki, a veš. Ti imaš uporabno revolucionarno vnemo in sovraštvo do Božje energije in pikiraš direkt v pekel, fant.

Empatija do česa? Jaz ne projeciram empatije na tiste stvari, ki moje empatije ne sprejemajo. Ti sevaš to empatijo vsepovprek na kogarkoli, ker si brez nje sebi slab človek. Ti superempatični ljudje potem ignorirajo male in velike stiske ko jih srečujejo, jaz pa pomagam deževniku z asfalta al pa pobratim pobeglega psa, enako bi vedno pomagal ljudem… Ti si pa namišljaš stvari na poti od doma do redakcije kakšnega Dela al pa Večera, z brezdomci bi se pogovarjal le da bi jih rekrutiral v boj proti tem svojim namišljenim fašistkom, enako bi obravnaval pobeglega psa, še njega in njegove lastnike bi le želel zvabit v ta svoj komunizem. Satanovo seme sta, ti pa tvoj Phil Collins CD. Šel sem s tem, da si nek novinar, lahko si tudi zdravnik, al pa si najverjetneje brezposeln komunist ki si samo malo namišljaš, da kogarkoli sužnjiš. Vidiš, to je izgleda okej, da ti nekoga sužnjiš. Okej je, da je Komunistična partija bila edina partija 50 let. Komunistični imperializem je tudi okej, vse države spremenit v komunistične, to ni pravi imperializem ali kolonializem. Cccc center za logiko bi se ti že zdavnaj uprl če ne bil samo uporabno seme Satanovo, malo kdaj pa kdaj osmisli svojo determinacijo.

Shalom
Tako desnica kot levica nujno rabita namišljene židovske zarote da bi lahko sami delovali iz ozadja (za svoj interes seveda)
Povprečnemu neizobrazenemu Evropejcu Vrzi Žida na dvorišče in ta bo imel dovolj dela z njim naslednjih pet let. Glava takega Evropejca je že skoraj genetsko programirana da se osredotoči na Žida kot krivca vseh njegovih težav.
Preženite Žida in cvetele bojo rože.
Čeprav kar je priletelo na dvorišče nima ne židovskega imena ne priimka. Beseda žid je dovolj kdo bi se ukvarjal z ozadjem če narod trza na preprosto besedo žid, Jud, hebrejc, izraelc..
V mrznji so si popolnoma enotni levi in desni. Vse ostale igrice Palestina in Izrael pa jim pride prav točno pri tem programiranem Evropejcu-dovolj je da sliši besedo Izrael. Žal Slovenija ni nič drugačna pri tem.
[/quote]
Oh pejd v rit. Kot da ste židje dovolj posebni, da se kdo hoče ukvarjat z vami. Če bi se ne metali tako ven, folk še vedel ne bi, da obstajate. Arabci in židje ste si popolnoma enaki in vredni eden drugega. Žalostno je samo to, da vas podpira en kup krščanskih sionistov. Če vas ne bi, bi bil že zdavnaj mir.

Satan je manj škodljiv od Boga, v Bibliji je manj ljudi pobil od Boga. Božje uničevalske energije nočemo, Satan je dober in prizanesljiv, Bog ne.

Beli fašistki ne prepoznajo dobrote, iz katere jih indoktriniramo in jim privzgajamo empatijo. Oni mislijo, da prihaja od nekih bajeslovnih bitij.

No si že na četrt poti da postaneš Luciferjan. Luciferjani bolje sprejemajo svet okrog sebe kot vi, marksisti.

Brez križarskih vojn bi Evropo zasužnjil Islam. Kljub temu 24/7 slišiš, da so križarske vojne temna ura krščanstva, da so križarji klavci, Itd. Seveda so bili klavci, z dobrim razlogom, če ti ISIS hodi gor nabijat ljudi na kole! Tudi stari komunisti so odkrito mrzili radikalne elemente v Islamu, zato Bosna do modernih časov ni bila radikalna.


Ne morem verjeti, da nek človek, ki ni v kaki psihiatrični ustanovi, napiše kaj takega.
Mislim, da si zaslužiš nagrado za najbolj zblojen post vseh časov na MON-u.
Bom kontaktirala uredništvo, da ti jo podelijo.

Alt right, Trump, Alex Jones, nova Evropska desnica, to je vse Sionistični program in kontrolirana opozicija.

Levičarji so koristno orodje, ker bi alegorično sveto deželo iz Biblije dali muslimanom, kar je nesmisel in vsak takoj pomisli, da to pa ni prav, torej dajmo našo alegorično sveto deželo mešančkom med Mongoli in Poljaki, torej Židom, ki so s tem pač poslani od Boga in naši gospodarji, no big deal.

Krščanstvo se mi vse bolj zdi kot Sionistična sekta, čeprav, alegorije so resnične in opisujejo nastanek Evropskih narodov… Poplave po ledeni dobi– Noetova barka… To so take krasne zgodbice. V katere so pa Sionisti dobro zagrizli, jih prepakirali, jaz sem ziher da so podkupili Konstantina.

Če je pravi Kristus Božji sin po Zemlji hodil 1000 let pred Jezusom, se mi ne delimo več na levičarje, desničarje… Smo le Krščani. Pravi Krščani, in en narod. Razdeljeni zakaj, saj piše v Bibliji; vsak je želel po svoje bliže k Božji resnici. Mi smo vsi bratje, sežemo tja do Američanov in Avstralcev, do prejšnjih generacij Američanov, to je. Mi vsi smo Božje ljudstvo, kar se pa pretvarja da je Božje ljudstvo, je pa Satan. In desni Sionisti, in uporabni levaki, vsi gredo v pekel kot naivni izdajalci Boga, to jaz skoraj zagotavljam. Lahko se zdaj smeješ, a vsi vemo da je Bog trden in je brez milosti v hudi uri zato raje vse to porihtaj, sam pri sebi. Mogoče je namen tvojega življenja da družinjsko linijo spraviš na pravo pot, morda so tvoji predhodniki v peklu in lahko ti poskrbiš, da več ne bodo.

Marsikatera Sovjetska ideja je romantična in lepa. Tisti, ki so politično komunisti, so vedno delali odlično, avantgardo glasbo, delali odlične filme, čudovite nadrealistične slike (Magritte). 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} katoliške vede in filozofije je znanstveno pravilne, lepe, tudi če teoretiziramo da je 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh zahodnih religij ugrabil Sionizem in Židovska mitologija ter nastavljeni liki. Vse to je pa lepo zato, ker smo dobri ljudje. Če je mraz, zgradimo toplo hišo. Če so temelji gnili, nam ni pomembno, zgradili bomo trdno dobro strukturo, ker je pač treba, ker je to naša naloga.

Tebi so vsi ki niso komunistki, beli fašistki, a veš. Ti imaš uporabno revolucionarno vnemo in sovraštvo do Božje energije in pikiraš direkt v pekel, fant.

Empatija do česa? Jaz ne projeciram empatije na tiste stvari, ki moje empatije ne sprejemajo. Ti sevaš to empatijo vsepovprek na kogarkoli, ker si brez nje sebi slab človek. Ti superempatični ljudje potem ignorirajo male in velike stiske ko jih srečujejo, jaz pa pomagam deževniku z asfalta al pa pobratim pobeglega psa, enako bi vedno pomagal ljudem… Ti si pa namišljaš stvari na poti od doma do redakcije kakšnega Dela al pa Večera, z brezdomci bi se pogovarjal le da bi jih rekrutiral v boj proti tem svojim namišljenim fašistkom, enako bi obravnaval pobeglega psa, še njega in njegove lastnike bi le želel zvabit v ta svoj komunizem. Satanovo seme sta, ti pa tvoj Phil Collins CD. Šel sem s tem, da si nek novinar, lahko si tudi zdravnik, al pa si najverjetneje brezposeln komunist ki si samo malo namišljaš, da kogarkoli sužnjiš. Vidiš, to je izgleda okej, da ti nekoga sužnjiš. Okej je, da je Komunistična partija bila edina partija 50 let. Komunistični imperializem je tudi okej, vse države spremenit v komunistične, to ni pravi imperializem ali kolonializem. Cccc center za logiko bi se ti že zdavnaj uprl če ne bil samo uporabno seme Satanovo, malo kdaj pa kdaj osmisli svojo determinacijo.
[/quote]

Brez križarskih vojn bi Evropo zasužnjil Islam. Kljub temu 24/7 slišiš, da so križarske vojne temna ura krščanstva, da so križarji klavci, Itd. Seveda so bili klavci, z dobrim razlogom, če ti ISIS hodi gor nabijat ljudi na kole! Tudi stari komunisti so odkrito mrzili radikalne elemente v Islamu, zato Bosna do modernih časov ni bila radikalna.

Alt right, Trump, Alex Jones, nova Evropska desnica, to je vse Sionistični program in kontrolirana opozicija.

Levičarji so koristno orodje, ker bi alegorično sveto deželo iz Biblije dali muslimanom, kar je nesmisel in vsak takoj pomisli, da to pa ni prav, torej dajmo našo alegorično sveto deželo mešančkom med Mongoli in Poljaki, torej Židom, ki so s tem pač poslani od Boga in naši gospodarji, no big deal.

Krščanstvo se mi vse bolj zdi kot Sionistična sekta, čeprav, alegorije so resnične in opisujejo nastanek Evropskih narodov… Poplave po ledeni dobi– Noetova barka… To so take krasne zgodbice. V katere so pa Sionisti dobro zagrizli, jih prepakirali, jaz sem ziher da so podkupili Konstantina.

Če je pravi Kristus Božji sin po Zemlji hodil 1000 let pred Jezusom, se mi ne delimo več na levičarje, desničarje… Smo le Krščani. Pravi Krščani, in en narod. Razdeljeni zakaj, saj piše v Bibliji; vsak je želel po svoje bliže k Božji resnici. Mi smo vsi bratje, sežemo tja do Američanov in Avstralcev, do prejšnjih generacij Američanov, to je. Mi vsi smo Božje ljudstvo, kar se pa pretvarja da je Božje ljudstvo, je pa Satan. In desni Sionisti, in uporabni levaki, vsi gredo v pekel kot naivni izdajalci Boga, to jaz skoraj zagotavljam. Lahko se zdaj smeješ, a vsi vemo da je Bog trden in je brez milosti v hudi uri zato raje vse to porihtaj, sam pri sebi. Mogoče je namen tvojega življenja da družinjsko linijo spraviš na pravo pot, morda so tvoji predhodniki v peklu in lahko ti poskrbiš, da več ne bodo.

Marsikatera Sovjetska ideja je romantična in lepa. Tisti, ki so politično komunisti, so vedno delali odlično, avantgardo glasbo, delali odlične filme, čudovite nadrealistične slike (Magritte). 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} katoliške vede in filozofije je znanstveno pravilne, lepe, tudi če teoretiziramo da je 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh zahodnih religij ugrabil Sionizem in Židovska mitologija ter nastavljeni liki. Vse to je pa lepo zato, ker smo dobri ljudje. Če je mraz, zgradimo toplo hišo. Če so temelji gnili, nam ni pomembno, zgradili bomo trdno dobro strukturo, ker je pač treba, ker je to naša naloga.

Tebi so vsi ki niso komunistki, beli fašistki, a veš. Ti imaš uporabno revolucionarno vnemo in sovraštvo do Božje energije in pikiraš direkt v pekel, fant.

Empatija do česa? Jaz ne projeciram empatije na tiste stvari, ki moje empatije ne sprejemajo. Ti sevaš to empatijo vsepovprek na kogarkoli, ker si brez nje sebi slab človek. Ti superempatični ljudje potem ignorirajo male in velike stiske ko jih srečujejo, jaz pa pomagam deževniku z asfalta al pa pobratim pobeglega psa, enako bi vedno pomagal ljudem… Ti si pa namišljaš stvari na poti od doma do redakcije kakšnega Dela al pa Večera, z brezdomci bi se pogovarjal le da bi jih rekrutiral v boj proti tem svojim namišljenim fašistkom, enako bi obravnaval pobeglega psa, še njega in njegove lastnike bi le želel zvabit v ta svoj komunizem. Satanovo seme sta, ti pa tvoj Phil Collins CD. Šel sem s tem, da si nek novinar, lahko si tudi zdravnik, al pa si najverjetneje brezposeln komunist ki si samo malo namišljaš, da kogarkoli sužnjiš. Vidiš, to je izgleda okej, da ti nekoga sužnjiš. Okej je, da je Komunistična partija bila edina partija 50 let. Komunistični imperializem je tudi okej, vse države spremenit v komunistične, to ni pravi imperializem ali kolonializem. Cccc center za logiko bi se ti že zdavnaj uprl če ne bil samo uporabno seme Satanovo, malo kdaj pa kdaj osmisli svojo determinacijo.
[/quote]

Krščani? Kaj je to? Si mislil napisat KRISTJANI?

Še tega ne veš, kaj si po religiji, Bog ti pomagaj. Za take teoretike zarot kot si ti, je precej prostora v Polju.

Krščani ali Kristjani, obe besedi izhajata iz latinske besede za vernika v Kristusa, ta pa iz grščine. Domnevna beseda je po svoji obliki verjetno še dodatno posredovana po stari ali srednje visoki nemščini in tačas ustrezno zmehčana. Krščan- se nezaznamovano pojavlja v izpeljanki krščanstvo, ki dokazuje navzočnost besede krščan v slovenščini. Besedo navaja tudi Pleteršnik (nemško-slovenski slovar 1894-95), temeljni vir slovenskega besedišča.

New Report

Close