Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Zdravilo Lyrica za anksiozne motnje - izkušnje?

Default avatar

tudi pri nas

Skybanana je napisal/a:
Tudi meni je zelo čudno, da si dobila lyrico, ker to ni antidepresiv? Mislim, da bi morala dobit AD za hipohondrijo?
Ne vem, če si to odgovorila meni, pa bom vseeno napisala. Mama ni hipohonder, daleč od tega, ima pa hude bolečine po neuspeli operaciji hrbtenice in ji nič ne pomaga. Če to ni bil odgovor namenjen meni, pa vzemi kot brezpredmetnega. Ok? :)
Default avatar

Lyrica

Hvala vsem!
Ne vem, psihiatrinja se je tako odločila. Rekla je, da mi ne more postaviti prave diagnoze hipohondrija, ker s težavami lahko funkcioniram v vsakdanjem življenju. Zato je rekla, da gre za generalizirano anksiozno motnjo. Je rekla, naj poskusim v življenju vzeti vse bolj na lahko. Za Lyrico pa je rekla, da mi bo izboljšala razpoloženje. Na listku piše, da je tudi za zdravljenje anksioznih motenj.
Default avatar

Rabis AD

No tudi za generalizirano anksiozno motnjo je bolj primeren AD. Ce ne bo lyrica pomagala pojdi k drugemu psihiatru po primerna zdravila.