Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Znane Slovenke, ki imajo mlajše moške

Znane Slovenke, ki imajo mlajše moške

Niso vse ženske tako neumne, da bi prenašale stare in tečne dedce, ki za seks rabijo viagro:-)

http://novice.svet24.si/clanek/zabava/estrada/5a6f144ed4ced/slavne-slovenke-ki-ljubijo-mlajse-moske

Pa nikar se zgražat, saj se tudi ne zgražamo, ko ima dedec 20 let mlajšo babo, nekateri še več kot 20. Tudi žensko pomladi mlajši lover, da ne boste mislili, da samo moške pomladijo mlade bejbe.

Prav imajo:))))

Jaz imam mlajšega, ampaj samo 5 let. To najbrž še ni prevelika razlika, kajne?

nova
Uredništvo priporoča

To, da so moški toliko let mlajši od ženske, se mi ne zdi normalno. Izpade kot da fantki iščejo mamico.

Ostali so videti kr kul,natasa Barbara Gračner pa res zgleda k ena mama temu fantku. Pa s je ni šturbej že prej mlatil preden sta se sploh poročila? Prav postarala se je poleg njega. Upam,da je s tem novim bolj srečna

S stališča evolucije je to pravilno, saj moški umre mlajši. Tiste, ki si domišljate, kako ste prave babe, ker imate starejšega, boste na stara leta vse vdove ene 20 let.

Jah, ampak ni v rodni dobi! Narava se ozira na plodnost, ampak tudi to ne bo čisto držalo, ker višje razviti sesalci, tudi pri kitih npr., starejše generacija “babic” skrbi za naraščaj “vnukov” (posredno za svoje gene). Iz golega reproduktivnega vidika bi bile neplodne ženske resda “neuporabne” in na koncu življenjske poti. V naravi se skotena žival recimo takoj postavi na noge in hitro začne skrbeti zase.

Mislim, da je pri teh ženskah, ki imajo 10 in več mlajše partnerje bolj težava osebne psihološke narave, strah pred staranjem in čustvena nezrelost. Moški pa imajo nerazčiščen odnos z materjo:

15 Men With A Mother Complex
https://www.youtube.com/watch?v=sICJELJwt0k&t=7s

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Hja, lepo, če se ujamejo. Sama kakršnihkoli predsodkov nimam, ampak se mi zdi, da več kot 10 let razlike (ali da je toliko moški starejši ali pa ženska od moškega) ne paše skupaj (izjemoma da ja).

Jah, ampak ni v rodni dobi! Narava se ozira na plodnost, ampak tudi to ne bo čisto držalo, ker višje razviti sesalci, tudi pri kitih npr., starejše generacija “babic” skrbi za naraščaj “vnukov” (posredno za svoje gene). Iz golega reproduktivnega vidika bi bile neplodne ženske resda “neuporabne” in na koncu življenjske poti. V naravi se skotena žival recimo takoj postavi na noge in hitro začne skrbeti zase.

Mislim, da je pri teh ženskah, ki imajo 10 in več mlajše partnerje bolj težava osebne psihološke narave, strah pred staranjem in čustvena nezrelost. Moški pa imajo nerazčiščen odnos z materjo:

15 Men With A Mother Complex
https://www.youtube.com/watch?v=sICJELJwt0k&t=7s
[/quote]

Se popolnoma strinjam 🤨

Stari dedci so ogabni, plešasti..

Kot matere s sinovi.

Ajde 5let mlajši je še nekako “ista generacija”, več kot to je pa čisti “i want my mommy” privesek na že povešen jošk.

Sej malo miru na stara leta si pa tudi me zaslužimo:)

Ja zdaj boste pa večno samski ocenjevali duševno stanje ljudi v srečnih zvezah.


idiod

Ženske se hitreje postarajo pa hitreje se jim zmanjša plodnost, torej ne, ni normalno. Drugo je pa goli sex, žal pa v članku ni dost pravih milfic. Ideal je moški 2-12 let starejši od partnerke.

Ja ja, drk.ači že veste, kaj je dobro za ženske v srečnih partnerstvih. Ste prebrali v Bravotu.

Predvsem jim gre za trde tiče.
Ko sem bil sam mlajši sem tudi sam raje natepaval stare in izkušene milfarce, 10-15-20 let starejše.

Stari dedci ste za odpis, pa lahko pesnite, kar hočete. Mladi junfri pa raje tu visite, kot da bi babe žgali, čas vam teče, idioti. ded je pri 50 na pol mrtev.

Hehehe. Če je tvoja mama imela takšnega, še niso vsi pri 50 pol mrtvaki.

Ja ja jebachi ste. Mrtveci.

Jah, ampak ni v rodni dobi! Narava se ozira na plodnost, ampak tudi to ne bo čisto držalo, ker višje razviti sesalci, tudi pri kitih npr., starejše generacija “babic” skrbi za naraščaj “vnukov” (posredno za svoje gene). Iz golega reproduktivnega vidika bi bile neplodne ženske resda “neuporabne” in na koncu življenjske poti. V naravi se skotena žival recimo takoj postavi na noge in hitro začne skrbeti zase.

Mislim, da je pri teh ženskah, ki imajo 10 in več mlajše partnerje bolj težava osebne psihološke narave, strah pred staranjem in čustvena nezrelost. Moški pa imajo nerazčiščen odnos z materjo:

15 Men With A Mother Complex
https://www.youtube.com/watch?v=sICJELJwt0k&t=7s
[/quote]

Daj povej še nekaj o dedcih, ki so jim všeč 20 let mlajše, vidim da si razpoložen.

Razen Alenke Gotar in tiste prve debele, katera je sploh slovenka tu? Jaz vidim sam čefurke in 2 špagetarke

Ne mlad moški s staro ne mlada s starim. Oboje je čudno meni kar pa ne pomeni da je drugim tud. Kokr cjo

A ta tvoja enačba velja tudi za moške? Naj imajo tudi moški največ 5 let mlajšo, več pa ne?

Kar poznam res dobrih bab, jih ima vsaj dve tretjini mlajse dedce

New Report

Close