Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek društvo DOOR in tožba proti državi

društvo DOOR in tožba proti državi

Dober večer,

zanima me, ali ima kdo kakše izkušnje z društvom DOOR? Njihova ideja se mi zdi zanimiva in razmišljam, da bi se jim pridružil.

Karšnekoli vaše izkušnje mi bojo pomagale pri moji odločitvi. Hvala!

Borci za plemenito stvar.
Jaz sicer mislim, da jim ne bo uspelo premakniti ničesar, ker je najprej treba premakniti v glavah, to pa ne gre zlahka, sploh pa ne na sodišču.

V ponedeljek, 5. februarja 2018, ob 12. uri v mali dvorani Državnega zbora bodo imeli predstavitev problematike z naslovom: “Kaj je največja korist otrok ob ločitvi?”.

Bo kdo šel? Pišejo, da je prireditev odprta za javnost pa razmišljam, da bi šel pogledat.

Kaj pa za matere, ki ne dobivajo preživnin, je tema aktualna? Se bo tudi kakšna mati udeležila?

nova
Uredništvo priporoča

Si bil na posvetu?

Ne vem, prebrala v Delu … Iztok Ivančič je bil obsojen zaradi nasilja v družini, zdaj je pa glavni v takšnem društvu. Nekaj ne gre skupaj.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11106265

Tudi jaz bi na tvojem mestu preverila predsednika in pomembne člane, predno bi se včlanila oz pridružila temu društvu.
F

Trenutno naj bi še dva očeta sedela zaradi nasilja v družini.

še razni drugi loleki.

še razni drugi loleki.
[/quote]

No glej, ker imam kar nekaj prakse z sodišči in csd-ji ti lahko iz prve glave povem, da se od leta 45 ni spremenilo nič, le likvidatorji in način likvidacije se je zamenjal.

Nasedate pa praktično vsi kauč pravičniki ki ste preleni da bi dvignili rit in šli na lice mesta preverit koliko je ura. Jaz sem šel, videl tudi kak dokument kakega očeta, govoril tudi z gosti ki so podali svoja razmišljanja o tej problematiki naše družbe. Vsi trije imajo zelo slabo mnenje o našem socialnem sistemu.

Jp seveda, rekla kazala in se upirala spremembam z v so hinavščino, ne?

Glede na to kako se ločenke na vse načine in z vsemi podlostmi upirate temu, da otrok ne more bit vaše lastništvo, mislim da je vse jasno in boste hočeš nočeš morale začet sprejemat spremembe, vas ne bo nihče kaj dosti vprašal. Smo evropski fenomen najslabše urejenega sistema za otroke po ločitvi in največ zlorab mater skrbnic po ločitvi.

Avtor, sam se bom pridružil napovedani skupinski tožbi, enostavno je treba naredit prelomnico v zlorabi otrok in diskriminaciji očetov, ki jo počno ločene matere z vsemi možnimi podlostmi in jih sistem ob tem podpira.

No glej, ker imam kar nekaj prakse z sodišči in csd-ji ti lahko iz prve glave povem, da se od leta 45 ni spremenilo nič, le likvidatorji in način likvidacije se je zamenjal.

Nasedate pa praktično vsi kauč pravičniki ki ste preleni da bi dvignili rit in šli na lice mesta preverit koliko je ura. Jaz sem šel, videl tudi kak dokument kakega očeta, govoril tudi z gosti ki so podali svoja razmišljanja o tej problematiki naše družbe. Vsi trije imajo zelo slabo mnenje o našem socialnem sistemu.
[/quote]

pa vendarle je ta socialni sistem tvoje otroke gor spravil namesto tebe.
mam tudi jaz izkušnje in enostavno se ne morem strinjati o avtomatični pristranskosti, kvečjemu bi sodišča rada imela lepo uravnoteženo, pa še mašnico na sodbi, in je res zelo zahtevno dokazovati resnico, ne glede na spol.

pa vendarle je ta socialni sistem tvoje otroke gor spravil namesto tebe.
mam tudi jaz izkušnje in enostavno se ne morem strinjati o avtomatični pristranskosti, kvečjemu bi sodišča rada imela lepo uravnoteženo, pa še mašnico na sodbi, in je res zelo zahtevno dokazovati resnico, ne glede na spol.
[/quote]

Sorčy jaz pa nimam nobenega otroka v lasti, niti do sedaj še ni bilo junaka, ki bi si upal primerjati svoj dnk z mojim.

Če ne bi imelo tako lene riti, bi na predstavitvi problematike lahko videlo tudi zasebno pismo sodnice Marije Snežne Novak, ki sem jo imel tudi jaz čast spoznati čez pravdni postopek.

Resnice se na sodiščih sploh ugotavlja ne, ker če bi se jo, bi ob lasti kmalu dela zmanjkalo. Sploh pa na sodiščih resnice ne bi bilo treba ugotavljat, ker bi se lahko že v porodnišnici kot del procesa zdravstvene obravnave novorojenca.

Sorčy jaz pa nimam nobenega otroka v lasti, niti do sedaj še ni bilo junaka, ki bi si upal primerjati svoj dnk z mojim.

Če ne bi imelo tako lene riti, bi na predstavitvi problematike lahko videlo tudi zasebno pismo sodnice Marije Snežne Novak, ki sem jo imel tudi jaz čast spoznati čez pravdni postopek.

Resnice se na sodiščih sploh ugotavlja ne, ker če bi se jo, bi ob lasti kmalu dela zmanjkalo. Sploh pa na sodiščih resnice ne bi bilo treba ugotavljat, ker bi se lahko že v porodnišnici kot del procesa zdravstvene obravnave novorojenca.
[/quote]

a pol si tako kot polarc, ko so tudi drugi morali streljati namesto tebe:) Jah moje sožalje no, čeprav dokler si v rojstnem listu pisan kot foter imaš vseeno dolžnosti, pa dnk gor ali dol.

Sedaj je že predsednik države pokrovitelj kluba pretepačev žensk. P I Z D A , to je ena sama pedrska komuna. Žensko lahko tepe samo moški,ki ima istospolna nagnjenja.

New Report

Close