Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če bo otrok šprical pouk, bodo staršem odvzeli otroški dodatek

Če bo otrok šprical pouk, bodo staršem odvzeli otroški dodatek

A so prfuknjeni?!!!!

Sploh ni neumno. Otrokom (namesto direktne bremenitve staršev) plačamo šolanje, ne samo to, dostikrat še hrano, ti pa se niti v šolo ne prikažejo. Torej ni narobe, da je neke sorte kazen.

Zakaj pa ne. Tvoja utemeljitev ?

nova
Uredništvo priporoča

Tvoj mogoče šprica, da je tak odziv?

V bistvu niti niso;edino kar je res je to;da ko bo nekdo stvar zvlekel na sodisce bo sodisce ugotovilo da starsevski didatek ne more biti vezan na otrokovo prisotnost v soli oa ceprav se gre za namerno izostajanje v teiriji dobra ideja ki pa bo fafnala v praksi zaradi neumnih sodnikov

Se strinjam, glede na to, da se na veliko sprica

V bistvu niti niso;edino kar je res je to;da ko bo nekdo stvar zvlekel na sodisce bo sodisce ugotovilo da starsevski didatek ne more biti vezan na otrokovo prisotnost v soli oa ceprav se gre za namerno izostajanje v teiriji dobra ideja ki pa bo fafnala v praksi zaradi neumnih sodnikov
[/quote]

Ne neumnih sodnikov, neumnih politikov. Take butalske kozlarije lahko prihajajo ven le, ker je lezbijka ministrica za družino in je vseskozi proti družinam, ve se pa da zakonsko ne vzdržijo.

Ne neumnih sodnikov, neumnih politikov. Take butalske kozlarije lahko prihajajo ven le, ker je lezbijka ministrica za družino in je vseskozi proti družinam, ve se pa da zakonsko ne vzdržijo.
[/quote]
Pa dobro od kod ti da je mrakova lezbijka?

PRAVILNO.Cas je,da se tudi tukaj zacne.

Takega tolmačenja zakona sicer ne poznam, sem pa slišala, da bodo ciganom pristrigli peruti – če otrok ne bodo dali v šolo, bodo ob OD. Zdaj jim pišejo kazni, oni pa se jim smejejo.


Pa dobro od kod ti da je mrakova lezbijka?
[/quote]Od kje vraga pa če je na čelu lezbičnih aktivist in vse zakone hoče zrinit skozi, ki jih lezbijke zahtevajo, tričetrt ji ni ratalo, eden tistih je bil, da bi imele neke vrste svojo policijo, če bi kdo govoril kaj proti lezbijkam, na vsaki lezbični prireditvi ali protestu je prva tam. Vodi program vrinjem v šole, ker se že majhne deklice prepričuje, da naj nimajo otrok, vodi poltiko teorije spola. Malo pobrskaj po spletu, če ne verjameš, pa boš več tega našel, kot sem tu na hitro omenil.

Meni se zdi tako prav.

pred časom je bila ta tema že odprta in ta je bilo takoj vsem jasno, v katerem grmu tiči zajec oziroma zakaj tak zakon.
Moram reči, da ga zelo podpiram in močno upam, da ga bodo tudi izvajali!

V bistvu je to super, samo tega ne boda delali. Vsaj ne pri vseh otrocih…pri janezku in francu bo to veljalo, žal pa ne bo veljalo pri kosovarju, xaniju in drugih šiptarjih….čeprav ravno ti najbolj špricajo in sploh ne spoštujejo šole, države in vsega…..

Glej, moj tudi ne, če je treba napišem opravičilo, se je recimo zgodilo, da sva oba zaspala, ker je enostavno bil tempo prehud, sem odkrito napisal in je bilo opravičeno. Ampak, ta stvar zakonsko enostvano ne gre skozi, otroški dodatek nima niti najmnajše povezvae s prisotnostjo pri pouku. Lezbača ima take predloge , da niso za nikamor, enostavno dela vse proti družini, proti otrokom, proti brezposelnim, proti delavcem in v prid zasužnjevanju, homoseksualcem , migrantom, a ministrica je za delo in družino.

Saj pravim vseskozi, vodljiva čreda ste pa tako neumna in žleht, da vse podpirate in se ne zavedate, da pljuvate v lastno skledo.

Glej, moj tudi ne, če je treba napišem opravičilo, se je recimo zgodilo, da sva oba zaspala, ker je enostavno bil tempo prehud, sem odkrito napisal in je bilo opravičeno. Ampak, ta stvar zakonsko enostvano ne gre skozi, otroški dodatek nima niti najmnajše povezvae s prisotnostjo pri pouku. Lezbača ima take predloge , da niso za nikamor, enostavno dela vse proti družini, proti otrokom, proti brezposelnim, proti delavcem in v prid zasužnjevanju, homoseksualcem , migrantom, a ministrica je za delo in družino.

Saj pravim vseskozi, vodljiva čreda ste pa tako neumna in žleht, da vse podpirate in se ne zavedate, da pljuvate v lastno skledo.
[/quote]

Ne pljuvam v lastno skledo, ker za razliko od tebe od države ne pričakujem, da bo država vzdrževala mene in moje potomce.

Ne pljuvam v lastno skledo, ker za razliko od tebe od države ne pričakujem, da bo država vzdrževala mene in moje potomce.
[/quote]

Pricakujes mogoce res ne;vseeno pa se ne branis drzavnega zastonjkarsrva rako da ne pametuj o tem

Tudi staršem je treba idvzeti vse socialne transferje zaradi takih otrok, ker ne izpoljnjujejo državljanske dolžnosti, da mora otrok obvezno v OŠ.

Pricakujes mogoce res ne;vseeno pa se ne branis drzavnega zastonjkarsrva rako da ne pametuj o tem
[/quote]

To ti misliš, ker si drugega ne znaš predstav;jati.

To ti misliš, ker si drugega ne znaš predstav;jati.
[/quote]

Pa kaj si tk tumasta;si imela otroke v vrtcu?v osnovni soli? V srednji?ali studirajo,koliko si placevala za solanje?pa ne bluzi zdaj da placujes davke ker jih tudi tisti brez otrok ampak povej kolikobsi placala solnine za svoje otoke pol bova pa o zastonjkarstvu;pa o znizanem placilu vrtca itd

Glej, moj tudi ne, če je treba napišem opravičilo, se je recimo zgodilo, da sva oba zaspala, ker je enostavno bil tempo prehud, sem odkrito napisal in je bilo opravičeno. Ampak, ta stvar zakonsko enostvano ne gre skozi, otroški dodatek nima niti najmnajše povezvae s prisotnostjo pri pouku. Lezbača ima take predloge , da niso za nikamor, enostavno dela vse proti družini, proti otrokom, proti brezposelnim, proti delavcem in v prid zasužnjevanju, homoseksualcem , migrantom, a ministrica je za delo in družino.

Saj pravim vseskozi, vodljiva čreda ste pa tako neumna in žleht, da vse podpirate in se ne zavedate, da pljuvate v lastno skledo.
[/quote]

Kaj ti je bil prehud tempo prckat po forumu, pa si zaspalo, zdaj se pa bojis, da ti bodo otroski dodatek vzeli.
Take kot si ti, s takim pisanjem, bi itak morali zakonsko ukinit ze zdavnaj!!!

Glej, moj tudi ne, če je treba napišem opravičilo, se je recimo zgodilo, da sva oba zaspala, ker je enostavno bil tempo prehud, sem odkrito napisal in je bilo opravičeno. Ampak, ta stvar zakonsko enostvano ne gre skozi, otroški dodatek nima niti najmnajše povezvae s prisotnostjo pri pouku. Lezbača ima take predloge , da niso za nikamor, enostavno dela vse proti družini, proti otrokom, proti brezposelnim, proti delavcem in v prid zasužnjevanju, homoseksualcem , migrantom, a ministrica je za delo in družino.

Saj pravim vseskozi, vodljiva čreda ste pa tako neumna in žleht, da vse podpirate in se ne zavedate, da pljuvate v lastno skledo.
[/quote]

Menda je večini ljudi jasno, da se takšen ukrep ne bo izvajal pri otrocih, ki manjkajo nekajkrat na leto, ampak pri otrocih, ki jih ni več tednov, in to neupravičeno.

Ne pljuvam v lastno skledo, ker za razliko od tebe od države ne pričakujem, da bo država vzdrževala mene in moje potomce.
[/quote]

Bravo! S tem postom si mu pa zaprla usran zlobni gobec.

Bravo! S tem postom si mu pa zaprla usran zlobni gobec.
[/quote]

Še to dodam. Vse ženske, feministke, lezbijke, geji, čez katere toliko pljuva, poskrbijo, da on ni lačen. Kakšen luzer.

Edino pravilno! Starši ki “špricajo” službo letijo na cesto, zato otrokom malo malo resnega režima ne more škoditi, pa še starši sončkov bodo malce popazili, kaj počnejo otroci!
“Polarne kvalifikacije” ministrice, pa niso nekaj, kar bi človek vzel kot resno debato!

New Report

Close