Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PRepočasno vključevanje na avtocestu

PRepočasno vključevanje na avtocestu

Danes se je ena babica vključeva na avtocesto in na koncu pospeševalnega celo zavirala. Tisti za njo smo pa morali z 30 km/h zapeljati na vozni pas. K sreči imam 3.0 mašino in mi ni bil problem potegnit do 150 km/h v nekaj sekundah. Kaj pa tisti k majo kavne mlinčke 1.2 in 1.6 tisti so pa do 70 km/h rabili vsaj 8 sekund. Tak babici bil dal kazen
Zaviranje na pospeševalnem pasu brez razloga 250€ in 3 pike
Vključevanje z premajhno hitrostjo 160€
Povzročanje povečane nevarnosti naleta 250€ in 3 pike
Vožnja z neprimerno hitrostjo za tip ceste 120€

Skupaj 780€ in 6 kazenskih pik, plus izredni zdravniški pregled in alkotest

Važno, da imaš ti 3.0 mašino. Uauuuuuu!

jaz imam BMW 335 XDrive in sem res hitro potegnil do 150 km/h. Renault Megane 1.6 d je pa rabil kar nekaj do tistih 80 km/h prav tako VW Gold 1.4

nova
Uredništvo priporoča

in kak bi si bakica sa 280 eur to kazen plačala?

Se pa bakica ne bo vec vozila, ce nima denarja za kazni. Ali pa bo vozila po pravilih.

Avtor, dobra ideja. Kavni mlincki. To si moram zapomniti.

Tudi tvoja raketa ne bi smela ostati nekaznovana: omejitev na AC je 130km/h z bmv ali brez

boljše se peljati 150 kot 60, je bolj varno !

A res? Vauuu, ti si pa pomemben? A policaja bi se tudi šel, sam pa ne znaš vozit in ne pozanš predpisov? Pa od kje se jemljete al ste vedno isti na tem forumu?

Ne pozabimo pa, da so za ustrezno ukrepanje pred oviro na cesti zadolženi tudi vsi, ki šibajo po voznem pasu.

Ker je podobna tema že bila pred nekaj dnevi, sem se pred kratkim med vožnjo po avtocesti spomnila točno nanjo. Ko sem se vključevala na AC. Hja…tudi moja misel je bila, da je kar dobro, če avto dobro potegne.

Ne pozabimo pa, da so za ustrezno ukrepanje pred oviro na cesti zadolženi tudi vsi, ki šibajo po voznem pasu.

Ker je podobna tema že bila pred nekaj dnevi, sem se pred kratkim med vožnjo po avtocesti spomnila točno nanjo. Ko sem se vključevala na AC. Hja…tudi moja misel je bila, da je kar dobro, če avto dobro potegne.
[/quote]
Dostoi več vredno od moči avta je imet kaj v glavi, kar je vam z avtorjem popolnoma tuje.


Dostoi več vredno od moči avta je imet kaj v glavi, kar je vam z avtorjem popolnoma tuje.
[/quote]

Jah…problem je, da tisti, ki nimate nič v glavi, tega sploh ne veste in se zato ne sekirate. Se sekiramo drugi zaradi vas.

Polarni, res te imam(o) poln kufer.

Ne pozabimo pa, da so za ustrezno ukrepanje pred oviro na cesti zadolženi tudi vsi, ki šibajo po voznem pasu.

Ker je podobna tema že bila pred nekaj dnevi, sem se pred kratkim med vožnjo po avtocesti spomnila točno nanjo. Ko sem se vključevala na AC. Hja…tudi moja misel je bila, da je kar dobro, če avto dobro potegne.
[/quote]

Je dobr, če dobr potegne, sevede. Ampak tud s takim, ki ne potegne glih v 4 sek do 100 se da lepo vključit, saj je pospeševalni dovolj dolg. Nesposobni naj se peljejo z vlakom.

[img]http://s2.quickmeme.com/img/34/3402f9f69e6395d9ae177c0109a5f00d8d0c418730ed30d7c71c9384b6309815.jpg[/img]

[img]http://cdn.bmwblog.com/wp-content/uploads/2015/10/bmw-drivers-parking.jpg[/img]

https://www.youtube.com/watch?v=vuRziGi83ho

Je dobr, če dobr potegne, sevede. Ampak tud s takim, ki ne potegne glih v 4 sek do 100 se da lepo vključit, saj je pospeševalni dovolj dolg. Nesposobni naj se peljejo z vlakom.
[/quote]

Ali pa malce podaljšaš po odstavnem pasu (če obstaja). Na srečo se večina voznikov kar lepo umakne, ko vidi nekoga, ki se vključuje. Seveda tudi jaz. Problem je v gužvi, ko sta polna oba pasova. Takrat je pa drekec.

Ali pa malce podaljšaš po odstavnem pasu (če obstaja). Na srečo se večina voznikov kar lepo umakne, ko vidi nekoga, ki se vključuje. Seveda tudi jaz. Problem je v gužvi, ko sta polna oba pasova. Takrat je pa drekec.
[/quote]
Jp, takrat pa vsi ki nimajo BMW 3.0, gredo peš naprej, avtor jim pa plačilne naloge piše, čeprav je še za policaja prešvoh pismen, kar je že v naslovu teme vidno.😁😁😁😁😁


Jp, takrat pa vsi ki nimajo BMW 3.0, gredo peš naprej, avtor jim pa plačilne naloge piše, čeprav je še za policaja prešvoh pismen, kar je že v naslovu teme vidno.😁😁😁😁😁
[/quote]

Da bo tako kot avtorjev zapis: BMW 335 XDrive – da se avtor ne bo čutil oškodovan, če samo bmw 3.o napišeš:):):)

https://www.youtube.com/watch?v=jSaifvUow5s

Ali pa malce podaljšaš po odstavnem pasu (če obstaja). Na srečo se večina voznikov kar lepo umakne, ko vidi nekoga, ki se vključuje. Seveda tudi jaz. Problem je v gužvi, ko sta polna oba pasova. Takrat je pa drekec.
[/quote]

Jaz se sicer nimam navade umikat na prehitevalni, ampak vedno ocenim, ali naj malo po gasu ali malo spustim gas, da se bo lepo vključil pred ali pa za mano. In se praviloma vedno lepo izide.

Jap, prav hecno, kako ljudje, ki so krivi, začnejo kričati na druge (ena bolj zgodnjih scen).

V vrtec prideta dve babici po dva fantka – dvojčka.Obe imata z njima ogromno dela.Z dvema.Medtem ko morata dve vzgojiteljici v skupini uspešno obvladovati vsak dan 20 otrok, sta onidve komaj sposobni zrihtati vsak enega otroka.
Prav tako njun očka, kadar ju pripelje.V garderobi zrihta prvega, ki mu že uide proti igralnici.Tam s kljuko odpira in buta z vrati, noter pa ne gre.Dokler ne pride še drugi dvojček z očkom.Vrata se spet zaprejo s treskom in pred vrati se vname hud boj s tuljenjem in rjovenjem, kateri izmed otrok bo zmagal in odprl vrata.Kajti oče ju ne obvlada.Dveh triletnikov.
Popoldne prideta po otroka oba : ponosna mamica in očka.Otroka tulita kot indijanca.Končno se spokajo v avto in odpeljejo.

Kazenske pike :2800 in odvzem otroka, dokler cela familija ne odide v trimesečni Osnovni tečaj za vzgojo otroka in uspešno opravljanje državnega izpita.

Mercedeza in Audija vsi dobro vozijo, tudi v promet se menda krasno vključijo, za vzgojo pa so docela out.

Daj opiši način vključevanja na AC. Vidim, da ima tu večina težave. Tudi sam. Pri vključevanju samo pospešujem in voznik na AC znova in znova jebe in ne vozi s svojo hitrostjo.

Daj opiši način vključevanja na AC. Vidim, da ima tu večina težave. Tudi sam. Pri vključevanju samo pospešujem in voznik na AC znova in znova jebe in ne vozi s svojo hitrostjo.
[/quote]

Sej to so eni in isti vozniki, ki se ne znajo s pravilno hitrostjo vključit in ne pravilno obnašat na voznem v času, ko se nekdo po desni vključuje na vozni pas.

Voznik na voznem pasu mora vozit s svojo (nespremenjeno) hitrostjo. Voznik na pospeševalnem pa mora to hitrost oceniti in ujeti pravi trenutek za vključitev. To je vsa umetnost.

S poudarkom, da je vključevalni pas na AC neprednostna cesta in če bo kdo bremzal, bo tisti na vključevalnem in nikakor ne tisti na voznem.

https://www.youtube.com/watch?v=H8XKvWXxr30

https://www.youtube.com/watch?v=nzD7wqyL20s

New Report

Close