Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek katero meso imate najraje

katero meso imate najraje

Jaz sem pred leti večinoma jedla piščanca, purana, sedaj pa mi večkrat zapaše tudi goveje ali svinjsko meso. Mi je pa piščančje še vedno najboljše.

Piscanc. Od mesa samo tega jem. In včasih bolj redko purana. Krave ovce in podobno mi ni tolk dobro.
Svinjine pa jaz ne pripravljam.

Seveda da ne ker si muslimanac, totalno brezvezen clovek. Jaz imam najraje svinjino, djubre jedan

nova
Uredništvo priporoča

Sojino je najbolj užitno.

Seveda da ne ker si muslimanac, totalno brezvezen clovek. Jaz imam najraje svinjino, djubre jedan
[/quote]
Kaj je pa s tabo narobe..? Briga me kaj maš ti najraje tvoja stvar moja stvar je pa kaj jaz jem

Vsakega po malo v kombinaciji z zelenjavo, najraje imam pečenje. Edino rib pojem premalo, to bom moral spremenit.

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Jem vse razen rib in ovčetine.

Sploh svinjsko meso imam rada, jem pa meso mogoče 1x do 2x na teden, ker sem fenica zelenjave.

Sicer največ kupujem perutnino, mleto meso in svinjino, ker je to največkrat v akciji, najraje pa imam rdeče meso, torej piščanec/puran bedra in krače ter seveda svinjska vratovina. Pri nas jemo meso vsak dan, ribe cca 1x na teden, pa 2-3x na mesec divjačino.

Roastbeef in pljučno, najraje kobe.

Meni je skoraj vse meso dobro, pa naj si bodo ribe, perutnina, goveje meso ali svinjina, čeprav ga ne pojem ne vem koliko. Predvsem je pomembno, da je prav narejeno, da je mehko in sočno. Najboljši pa mi je še vedno pohan piščanec.

Kozličje, ovčje meso, modre ribe, losos, tuna, za posebne priložnosti kopuna iz domače preverjene reje, pa če kje dobim črno angus gojeno govedino, butična reja – slovensko poreklo, ne uvoz.

Baterijsko rejenega mesa in svinjine ne jem več cca 5 let; odkar ga ne, tudi nimam več težav z AI boleznimi.

Svoje čase piščanec, pa še piščanec in bela riba.
Sedaj kuhana govedina, kakšen košček svinjine. Na splošno mi meso ne paše preveč.

Pšanc.

Piščanca. Mi že perutke (skoraj) rastejo. 🙂

Pravkar sem eno zibko zmazala.

Piščanca.

Jutri dobim nekaj kil edinega slovenskega avtohtonega goveda.
Piščance tudi dobim pri kmetih, bravino v Beli krajini, za pujsa se moram pa malo potruditi, da ni “plastičen”!.
Skratka ni krize!

Mimogrede – simpatičen nick. Ga še nisem pokomentirala, pa ga enkrat moram.

Mimogrede – simpatičen nick. Ga še nisem pokomentirala, pa ga enkrat moram.
[/quote]
Pa lep inj mlad sem tudi!☺☺☺


Pa lep inj mlad sem tudi!☺☺☺
[/quote]

To danes ni pomembno. Trenutno je važno, da si visok vsaj 175 cm.

To danes ni pomembno. Trenutno je važno, da si visok vsaj 175 cm.
[/quote]
Še vedno 187 (bos)!


Še vedno 187 (bos)!
[/quote]

Meri se od stopal do vrha glave. Ne pa do vrha stegnjenih rok, ko jih imaš v vis.☺

______________________

Meri se od stopal do vrha glave. Ne pa do vrha stegnjenih rok, ko jih imaš v vis.☺
[/quote]
Qua ti morem, če si ti tak k Humboltov pingvin??☺☺


Qua ti morem, če si ti tak k Humboltov pingvin??☺☺
[/quote]

Tole je pa narekovalo malo guglanja.

Tole je pa narekovalo malo guglanja.
[/quote]
Drugič pokliči za informacije xxx xxxx92!

New Report

Close