Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rada bi spet ljubila

Rada bi spet ljubila

Stara 44, spoznala super moskega, ceprav nisem iskala. On me ima zelo rad, mene pa je zelo strah zveze in navezovanja. Strah me je, da bom prizadeta ali prizadela njega. Mislim, da je to glavni razlog, da ne spustim zavor. Kaksen predlog, kako se znebiti tega strahu? Vsakic, ko se zblizava se prestrasim in spet postavim zid. Dvomim, da me bo se dolgo cakal. Kaj takega se mi nikoli prej ni dogajalo. Sedaj pa po par neuspelih zvezah kar naenkrat ta strah, kot da se globoko v sebi necesa bojim in zelim, da bi raje bila na varnem in samska.

Boga. Ne se bat ljubezni, ta nima nič z razočaranjem. Sprejmi jo. Spusti zavoro. A ni ljubezen nekaj lepega?

Pa kaj ima veze to, če imaš slabe izkušnje!?
Važna je volja in filing, da hočeš…., s takimi ženskami je narobe to, da ste nezadovoljne same s sabo, kakšne besede od tipov, iz prejšnih zvez preveč dobesedno vzamete in jih ne morete pozabit. Samozavest je to, če ti ne vem koliko ljudi rečem, da si grd, ti se maš pa še vedno za lepega, hehe…
Živi se sm enkrat, tud, če ti ne rata s tem, lahko probaš čez nekaj časa z drugim, vsa filozofija je v tem, da moraš iskat smisel življenja v svojem užitku, s tem, da drugem ne škodiš zarad tega užitka, seveda, kdo je s tabo je s tabo, kdo ni, pač ni, greš mimo njega kot mimo megle.

nova
Uredništvo priporoča


Če te do sedaj takšna čustva niso ovirala, potem je lahko, ali da do dosedanjih partnerjev nisi čutila takšne naklonjenosti, torej ob razhodu ne bi bila prizadeta, ali pa, da podzavestno čutiš, da pri tem partnerju nekaj ne štima. Prisluhni si, tvoj instinkt ti nekaj sporoča.

New Report

Close