Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vox-populi NINAMEDIA

Vox-populi NINAMEDIA

mal spremljam tele ankete..
pa vedno JJ…ZAPUŠČA lestvico priljubljenosti..
kar mi sicer čist dol visi..im mi je fajn ..

zanima me le..čist tehnično..
..kdaj pride GOR??
..kdo ga da sploh gor..??

a se to zgodi ponoč??

Parsifal agencija ga vedno da gor, Ninamedia pa vedno dol vrže.

čudn,.. nikol slišou..
a to na RTV tud objavjo, ??
a je še kak RTV dnevnik…ob 3h zjutraj??

Ne, to pa na nova24

Mene bolj zanima kdo forsira te eu komisarje da so stalno na vrhu, v bistvu pa nihče ne ve kje so in kaj delajo. Mislim da agencija, ki opravlja raziskavo ponuja imena in potem anketiranci izberejo enega pozitivnega in enega negativnega. Posledično so komisarji vedno na vrhu, ker v slo povprečen državljan nima pojma kaj delajo, za naše face pa so vsi slabi…

ne gledam ..
ker plačujem RTV prispevk..sicer prostovoljno..
čem iskoristit gnar..
pa gledam našo nacionalno neopredeljeno TV… kakopak..

Ne, to pa na nova24
[/quote]

In kako to, da je stranka SDS vedno na vrhu popularnosti, njen voditelj pa vedno pri dnu lestvice???

Ker jim je stranka všeč, njen vodja pa ne.

Joj kakšni kljukci. Pošiljajo ankete na neke naslove, kr neki. Sem dobil anketo na naslov, ki ga imam za reklame. In nisem edini, ki obkroži kr nekaj. Nazadnje je bilo vprašanje, katerega politika cenimo, na spisku pa cel DZ pa pol vlade, pa ni da ni, ene 150 ljudi. A so res mislili, da se bom poglabljal, al kaj.

Mislim da je že skrajni čas, da se JJ umakne z vrha svoje stranke. Mogoče je bil po Pučniku res enimi kolikor toliko karizmatičen vodja, ki lahko pritegne množice, ampak zadnja leta mu uspeva samo to, da uničuje Pučnikovo zapuščino. Stranka z njim po vseh aferah, ki jih je spravil skupaj zadnja leta, nič več ne profitira, temveč samo izgublja. JJ je tudi razlog, da smo na volitvah vedno znova priča vzponu nekih novih strank, ki potem kar čez noč zmagajo. OD Zokijevih, do Cerarja, do zdaj Šarca, ki se vztrajno vzpenja proti vrhu na anketah. Takšne neresne stranke volijo predvsem tisti, ki jim je v interesu edino to, da Janša ne zmaga in bodo volili kogarkoli že, samo da to preprečijo.
Tudi zaradi tega je JJ škodljiv svoji stranki, celotni desnici in na koncu še celi Sloveniji, ki mora potem spet en cel mandat gledat nove norce na oblasti.

Ni JJ kriv za vedno nove stranke, poslušaj Kanglerjev intervju, je brez dlake na jeziku povedal kaj in kako. Se ne bi čudila, če bi ga glede na to, kar je povedal, dali likvidirat.
http://4d.rtvslo.si/arhiv/intervju-tv/174514858

New Report

Close