Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako do dela v proizvodnji, če si prekvalificiran

Kako do dela v proizvodnji, če si prekvalificiran

Zdravo.

Rada bi delala v bolj preprostih službah, fizično bolj zahtevnih, psihično pa ne. Pa me nihče noče vzeti, ker sem prekvalificirana. Prej sem delala v pisarnah in medijih, zdaj bi pa z veseljem šla v enoizmensko proizvodnjo, ker bi rada dala malo možgane na pašo in fizično delala, ker se premalo gibam. Edina želja ki jo imam je dopodansko delo in da ni delo s strankami. Ostalo mi dol visi, tudi denar mi ni neke panike.

Pa mi niti odgovori noben ne? Edina razlaga, ki jo imam, je ta, da jim ni všeč moj CV. Ampak ne morem ga spremenit, če pa sem to pač delala?

Rada bi delala tisto, kar ponujajo. Ne da se mi več ukvarjati s kariero, ker imam 40 let in nisem več pripravljena biti šefom in gejevskim hipsterjem na voljo 24/dan za tistih par sto eur več. Bruha se mi od “samoiniciativnosti”, družen po službi, filozofiranja, neskončnih neumnih sestankov, presingov in ostalih bulšitov, ki jih skoz poudarjajo.

Skratka, kako dopovedati kadrovniku, da čisto RES iščem delo v proizvodnji, ki ga ponujajo in jim ne bom ušla ob prvi “boljši” priliki. To so mi na razgovorih namreč že “očitali”. Izkušenj iz proizvodnje sicer nimam (razen nekaj iz srednješolskih let), in ne vem kako jim v prijavi na neosladen a pristen način povedati, da JA, sem pridna, JA, si želim to kljub preteklosti, JA, se bom hitro naučila nekih preprostih del …

Zdaj je spet en razpis zunaj na katerega sem se že prijavila, pa niso bili odzivni. Pa bi zdaj znova probala, pa se sploh ne upam priložit CVja. A se da prijaviti na razpis brez njega? 🙂

Pomoč dobrodošla, sploh tisti, ki mi lahko konkretno pomagate.

Odstrani iz cv tisto kar jim ni všeč… Ne kompliciraj.


To kar ti pises ne drzi;v prozvodnjo lahko gres delat jutri ce zelis ampak ne filozofirat kot to pocnes zgoraj ampak delat; sicer ne vem s katerega konca si na koroskem si lahko v oarih dneh v sluzbi v adientu;kosiju;metal ravne ali tab mezica;se posebej v tabu so v zadnjem casu zaposlili dosti zensk na vezavi trakcijskih baterij; zacetna placa z dodatki cca 1200 eur neto plus malica in prevoz je pa delo stiriizmensko

nova
Uredništvo priporoča


To kar ti pises ne drzi;v prozvodnjo lahko gres delat jutri ce zelis ampak ne filozofirat kot to pocnes zgoraj ampak delat; sicer ne vem s katerega konca si na koroskem si lahko v oarih dneh v sluzbi v adientu;kosiju;metal ravne ali tab mezica;se posebej v tabu so v zadnjem casu zaposlili dosti zensk na vezavi trakcijskih baterij; zacetna placa z dodatki cca 1200 eur neto plus malica in prevoz je pa delo stiriizmensko
[/quote]

Pazi da res plačajo 1200 neto za delo v proizvodnji.

Pazi da res plačajo 1200 neto za delo v proizvodnji.
[/quote]

Z dodatki so v tabu take place ampak delo jd stirizmensko in gor se res dela ni zabusavanja in cik pavz

Delo brez glave v proizvodnji za 40 ur samo dopoldan? ahaha, trapa.

Iz cv odstranit ne morem, potem kot da nisem nic delala. Iz lj sem.
Ja, obstajajo tudi dopoldanske proizvodnje.

Ostali pa z nesramnimi komentarji lahko mirno kaj drugega berete. Nisem prosila za pljuvanje, ampak nasvet.

Res vas je sama prijaznost :/

Te čist zastopim, ker sem tud že sama dostikrat razmišljala, da bi naredila ta korak, ker mam dost presije v sedanji službi. Tako da ko najdeš recept, prosim javi. Hvala.

Ne razumeš. To že desetletja ne obstaja več. Za 40 ur in minimalko boš morala vklopit glavo ali pa brez glave, ampak delat več, vsekakor pa ne od 6-14.

New Report

Close