Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Razmisljam,da bi zacela nuditi usluge

Razmisljam,da bi zacela nuditi usluge

Zanima m vase mnenje! Sem v veliki krizi z denarjem, popolnoma brez, socialne nimam,ze nekaj casa iscem sluzbo,hodim na razgovore pa nic. Zato razmisljam da bi zacela nuditi spolne usluge. Kako naj najdem stranke? V oglasnikih zahtevajo vecinoma telefonske kar pa ne mislim dati, imam samo eno. Imate kaksen nasvrt kako se najti koga ki bi placal za usluge? Hvala prosim ne me obsojat, sem v tezki situaciji

Najprej si preberi knjige kot so Dekle na poziv, Sladek škorpijonov strup..Potem pa se odloči kaj to prinese na dolgi rok. Ali pa je tema provokacija.

A tu imaš izkušnje?

nova
Uredništvo priporoča

Hahaha, koliko pa je investicija v novo sim in telefon? 20-30€?
Kako pa se misliš iti posel, če ne bi nič investirala?

Ni provokacija, resno mislim. Ce ne bi bila primorana verjemite da ne bi niti razmisljala o tem. Fora je da dokler ne dobim sluzbe, cetudi jo takoj dobim, je treba se ziveti nekako tisti mesec dokler pride placa. Samo to me zanima ce ma kdo mogoce izkusnje, kako zaceti in kako bi dobila kako stranko, brez da objavim javno telefonsko.

z uslugami se zaslužit ne da, ker so zastonj.

če zaračunaš, so to storitve…

Pa ne mislim s tega narediti posla, samo nekaj moskih da prezivim, ali kakorkoli dokler ne dobim sluzbe prave.

Koliko boš imela ceno?

Prijavi se na forum, pa dobiš nasvete. Takole dobiš zajebancije.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Ne vem, koliko se sploh gibljejo cene. Mogoce kdo ve tu? Mislim da okoli 50 sem zasledila na spletu,je pa seveda odvisno kaj stranka zeli ali odnos ali kaj drugega.

Na kateri forum naj se prijavim?

A ti pol službe odklanjaš zato (kot praviš), ker ti ne dajo takoj plače in ne preživiš tisti mesec, ko bi morala do plače oddelati? Od česa pa sedaj živiš? In katere so te neprave službe, ki sij do sedaj takoj dobila?
Ampak, če tu nimaš izkušenj, tudi ne bo kšefta. Brez telefona pa mogoče zastavi dober glas pri znancih, da bodo naprej razširili. Glas. Sam pol bodo že posredniki.

Skoda da aktualno temo odpre moski in se ob tem naslaja drzi messalina?

Daj , registriraj se, ali me nekako kontaktiraj, gre za kompleksno situacijo, ne pišem tukaj zato, da bi jaz bil tvoja stranka, ker tega ne počnem, ampak bolj kot dobronamerno opozorilo imam veliko znanja in vedenja o marsičem, spuščaš se lahko tudi v kriminalne vode.

Kdor mi misli pomagat z nasvetom kako in kaj bi lahko samo nekaj malega zasluzila dokler ne zacnem delati, da prezivim ali bi mogoce mi kako pomagal naj prosim pise na ta mail: [email protected]
Ampak prosim samo resni, resnicno sem v krizi in rabim pomoc in ne misliti, iscem sluzbe ves cas,a zaenkrat sami negativni odgovori. Hvala ze vnaprej vsem

No, pa smo spet tam, ko bi nekdo nekaj rad, a noben nasvetni dober…

Rešitev je investicija v telefon, a seveda, ko gre za provokacijo in lažljivo temo, ta nasvet ne pije vode.

Kaj hudiča imaš od tega, da si zmišljuješ ????

Ne vem zakaj kdo misli, da bi si zmisljevala take stvari. Mislim cisto resno vse kar sem napisala. Pa se to, prosila sem za nasvete iskrene, hvala tudi za kritike samo vseeno bi prosila da ne obsojate ce ne vete situacije. Se enkrat, ce se mi kdo oglasi na mail: [email protected]

Kaj pa tvoj ugled, ko se bo vedelo, to je tista prostitutka? Status, ugled greta v pm veš. Jih poznam in vem o čem govorim. Tudi tako poslovno te nihče ne jemlje resno. Predstavljal si da grejo ljudje iz ene trgovine in vse moške si tam poglej in vsak od teh bi te rad naskočil od starih atov, 17 letnika, berača, poročenega, nekoga s spb, biseksualec…Bi lahko v enem dnevu vse te obdelovala oralno, ect in nimaš do nikogar čustev ob tem? Se ti nič ne gabi to? Da bi lahko s starcem šla, npr nekim tipom ki smrdi,ect. Razmisli.

No, pa smo spet tam, ko bi nekdo nekaj rad, a noben nasvetni dober…

Rešitev je investicija v telefon, a seveda, ko gre za provokacijo in lažljivo temo, ta nasvet ne pije vode.

Kaj hudiča imaš od tega, da si zmišljuješ ????
[/quote]

Saj je napisala, da tudi službe takoj dobi, zdej pa da sploh ne.
Kako bo to pri strankah – bom vse dala pred predplačilom, ko bo treba oddelat, pa si bo premislila oz da so zamenjali za koga drugega.

Popestritev nedeljskega dopoldneva 🙂

Hm mislim da ste narobe razumeli, napisala sem namrec, da cetudi takoj sedaj dobim sluzbo je treba prezivet se tisti mesec pred prvo placo. Ne vem pa ce jo dobim, hodim ze dva tedna skoz okoli iskati sluzbe. Razlog je ker sem pred kratkim ostala brez sluzbe, denar kopni, ne prejemam socialne, imam pa tudi kar nekaj starih dolgov ki me preganajo. Tako da kje na hitro priti do denarja, razne ideje so in med drugimi mi je prisla na misel se ta o nudenju uslug

Zanima me erotična masaža. Sem normalen, starejši Ljubljančan.

Oglasi se na starejsi50 (at) gmail.com.

recimo, dani izmišljeno in je čist možno…., službe so, trgovke iščejo kot zlato, če si študentka preko študentskega servisa, razumem pa, če si od nekje bogu za leđima, saj je že prevoz do mesta problem, da pa nimaš 5€ za še eno tel. številko je pa res kriza. na mail se ti bo pa itak javil samo tist, ki ima lažni mail, tako, da so čisti nameni vprašljivi, saj zna takšen tud pri plačilu izpast kurvin sin, ljudi se sodi po glasu, ne pa po črkah.
To nared, če že boš šla v to, v hotelu, ki ga naj stranka plača. ker so tam ljudje, v avtomobilu je delikatno, ker te lahko odpelje bilo kam in te tam pusti.
Tja, kjer živiš pa tud v teoriji ne pripeljat tipa.

Ni ti treba v nekaj, kar ti ni.
Na fb poišči iščem nudim delo ali tam oddaj svojo ponudbo.
Za takojšnji začetek greš lahko čez mejo v oskrbo starejšim, plača sicer ni bogve kaj, pa sama moraš tam plačevati prispevke, min.imaš pa le. Začneš pa takoj, da se postaviš na noge in v miru iščeš dalje. Tudi te najdeš na fb.

Pa saj to ni srednji vek, kjer bi se morala ženska tako žrtvovati za preživetje družine. Raje povej, da bi to rada delala, pa bo drugače. Če iščeš dobro plačano službo je najverjetneje ne bo, razen, če si odvetnica, zdravnica… Oz. imaš vsaj 7. stopnjo izobrazbe. Drugače je pa služb malo morje… Trgovine iščejo vedno, pa varnostne službe tudi. Samo na Brniku recimo za varnostnike na vhodu je oglas aktualen celo leto. Že res, da delaš petke in svetke, ob vseh urah (ampak draga moja, tako bo tudi kot prostitutka), ampak 900e pa lahko napraskaš z malico in prevozom skupaj. Tako, da če iščeš samo službo, izvoli tukaj je. Če pa iščeš dobro plačano službo… Ja ti pa res ostane samo to. Ampak ni tako lepo kot se zdi. Ves čas se bojiš, kdaj te bo kdo dobil, stranke niso vedno šarmantni poslovneži kot v Pretty woman, ampak zelo pogosto zanemarjeni starčki…. Boš uživala? Preden pa dobiš kakšno bogato stranko si moraš pa ustvariti ime, začeti pri najnižjih, za majhno ceno. Početi pa seveda vse, kar si zamislijo.

New Report

Close