Starševski čvek

V sanitarijah AMZS Vransko našli novorojenčka

Default avatar

Govori se

s KATEREGA je napisal/a:
Če gre za isto žensko, potem je z Mute.
Default avatar

jaoo-jaoo

Javno linčanje je napisal/a:
****** si!
Default avatar

ni vse v redu z njo

novice je napisal/a:
Ta punca prav sigurno ni normalna.Z njo je marsikaj narobe.
Me pa tudi zanima, v kako čudnih razmerah je zrastla in kje so njeni starši.
Pa tudi to, kako je skrbela za prvega otroka in če je bila pod drobnogledom CSD-ja...
In kaj je s tem tipom, ki je bil z njo.Zakaj on ni ukrepal, kot je treba in poklical pomoč?
Default avatar

močvara

Javno linčanje je napisal/a:
Ti jo kar javno linčaj, njej se itak "hebe".
Da si niti v trgovino ne bo upala?Saj ona ne hodi v trgovino, kaj ne vidiš po sliki, da ni normalna?
Upam, da je prvi njen otrok posvojen, ne v reji in da je šel ta otročiček tudi v posvojitev.
Me pa čudi, da jo ob vsem zapijanju ginekologinja ni poslala predčasno v porodnišnico, kjer bi otrok na varnem čakal, da bi se rodil.Pod nadzorstvom.Če je sploh bila kdaj pri ginekologu...

Zaradi nje Korošice niste na slabem glasu.Ona pač ni normalna.
Default avatar

apeliram

Se kaj ve, je otroček zdrav,kje je,pri kom? Bo imel kakšne posledice zaradi tega,da je bil na mrzlih tleh,v mrazu brez vsega potrebnega.....
Poraja se tisoč vprašanj,odgovorov pa nikjer,da bi nas vsaj malo potolažili.
Apeliram,na pristojne,da bodo imeli toliko zdrave pameti,da otročka ne bodo dali v roke osebku,ki ga je zavrgel, komaj rojenega,nebogljenega poleg straniščne školjke na mrzla tla.
Default avatar

močvara

apeliram je napisal/a:
Kot sem brala, je otroček zdrav, saj so ga zelo hitro našli in ni utrpel kaj hujšega.
Seveda otroka ne bodo dali njej, ampak v dobre roke.Ta punca, ki ga je rodila, pač ni normalna.Psihična bolnica.Sreča, da so ga takoj našli in hitro urgirali.