Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo je ta psihopat v Kamniku, kako da ni zaprt?

Kdo je ta psihopat v Kamniku, kako da ni zaprt?

Pretresena sem ob tem, kar je povedala gospa Darja.

Zjutraj je šla na sprehod s psom, v centru Kamnika pa je od daleč videla psihiča, ki je s kladivom razbijal okna. Ko jo je opazil, je prišel do nje, najprej hotel s kladivom mahniti še njo, potem pa je za vrvico v zrak dvignil psička in ga udarjal s kladivom.

Uboga gospa, sploh si ne predstavljam, kako hudo ji mora biti.

Kje je zdaj ta norec, kako je to možno, da se tak psihopat sprehaja prosto naokrog?

Poglejte si video

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/med-razgrajaskim-pohodom-po-kamniku-s-kladivom-pokoncal-tudi-8-letno-psicko.html

Integracija v okolje pa to. Vse tiste ki si zato prizadevajo, ni si te psihiče odpeljejo k seb domov. Bomo vidl pol. Če si nor, nisi za med ljudi no. Za v nlp pa na pomirjevala.

Ubogi psiček. Uboga ženska, ki se je v nepravem trenutku nahajala na tistem kraju.

Naš sistem….. Norci na prostosti. Štihajo, razbijajo, koljejo, režejo glave, zažigajo v pečeh. Ker niso tam, kjer bi morali biti.

Zidajo “luksuzni” zapor za take, zdaj pa razumi, ce lahko.

Droge? A ni bilo ze nekaj podobnih norenj v Kamniku?

hi v manjšem kraju “zadevo” uredila ulica. Z linčem (potolkli bi ga. preden bi se priguncala policija)…

V Sloveniji pa imajo poleg “Ahmadov” podporo tudi psihoti, Pluti, itd.

V glavo bolna, perverzna, popolnoma zblojena slovenska elita! Da bi se vsaj delala, da je normalna, pa se ne…

Zidajo “luksuzni” zapor za take, zdaj pa razumi, ce lahko.
[/quote]

Jp, enoposteljne sobe, z razgledom na notranji parkec…. Only in Bananistan.

Norci so na prsotosti!Pač so vsi neprištevni.Ne rzumem zakaj sprašuješ kje bi nj bil?V zaporu?Ni ustanova za norca.Na psihiatriji?Psihiatrija ne zna pomagat,zato jih izpustijo.

Če bi gospo ubil bi tako bil spoznan za neprištevnega in na prostosti.

Zanimivo, koliko poznavalcev kamniškega dogajanja!
In ne, ni bilo fino za videti!


No Kamnik je pač že nekaj časa znan po kladivu, kot recimo Trzin po sekirici…
http://www.kamnik.info/razbijasko-besnilo-na-sutni/


No Kamnik je pač že nekaj časa znan po kladivu, kot recimo Trzin po sekirici…
http://www.kamnik.info/razbijasko-besnilo-na-sutni/
[/quote]
Pojma nimaš po čem je znan Kamnik. Ja se je pa enemu strgalo z zidarskim kladivom in je “pomival” šipe po Šutni.
O vzrokih in rezultatih, pa midva ne bova debatirala!
Kamnik info in “Svetloba” (Čebašek), pa nista ravno vir na kateraga se tu zanašamo.


Pojma nimaš po čem je znan Kamnik. Ja se je pa enemu strgalo z zidarskim kladivom in je “pomival” šipe po Šutni.
O vzrokih in rezultatih, pa midva ne bova debatirala!
Kamnik info in “Svetloba” (Čebašek), pa nista ravno vir na kateraga se tu zanašamo.
[/quote]
A bejž no? A na možakarja ki je moril s kladivom si pa že pozabil:-))?
Vzroki me pa ne zanimajo, Šutna je že od včasih mal čudna.

Takega psihopata bi morali že prej tako nafilati s tableti, da niti roke ne bi mogel dvigniti pa ne bi do tega sploh prišlo. Verjetno je sin kakšnih vplivnih oseb ali pa sorodnik in potem korupcija naredi svoje.


No Kamnik je pač že nekaj časa znan po kladivu, kot recimo Trzin po sekirici…
http://www.kamnik.info/razbijasko-besnilo-na-sutni/
[/quote]
In kaj si hotel reči za trzince, mucek?
Trzin je spalno naselje na obrobju Ljubljane, Kamnik pa staro mesto, sicer z veliko priseljenimi tujci, temu s kladivom se je pa očitno utrgalo. Ne vem, kako ni nihče že prej opazil v kakem stanju je in česa je sposoben.
Drugače pa nobeno posploševanje ni dobro, se je pa treba zavedat, da norci so med nami.


In kaj si hotel reči za trzince, mucek?
Trzin je spalno naselje na obrobju Ljubljane, Kamnik pa staro mesto, sicer z veliko priseljenimi tujci, temu s kladivom se je pa očitno utrgalo. Ne vem, kako ni nihče že prej opazil v kakem stanju je in česa je sposoben.
Drugače pa nobeno posploševanje ni dobro, se je pa treba zavedat, da norci so med nami.
[/quote]
juuutro tjeta:-)) Treba se je zavedat da dokler bodo v Mengšu ovce, bo tudi sekirca…;-))
Pa tudi tega, da lahko opaziš kar hočeš, dokler ni žrtev ne sme nihče nič ukrepat.
Mi je pa žal kužka.


juuutro tjeta:-)) Treba se je zavedat da dokler bodo v Mengšu ovce, bo tudi sekirca…;-))
Pa tudi tega, da lahko opaziš kar hočeš, dokler ni žrtev ne sme nihče nič ukrepat.
Mi je pa žal kužka.
[/quote]
Saj jaz vem za skerco, brez skrbi, tudi za mačka, backa in srajco vem. Ampak za Kamnik pa nisem nikoli slišala. Potem greva na Dobeno, na Gobavico al na špico? Al raje ne? ;)))


In kaj si hotel reči za trzince, mucek?
Trzin je spalno naselje na obrobju Ljubljane, Kamnik pa staro mesto, sicer z veliko priseljenimi tujci, temu s kladivom se je pa očitno utrgalo. Ne vem, kako ni nihče že prej opazil v kakem stanju je in česa je sposoben.
Drugače pa nobeno posploševanje ni dobro, se je pa treba zavedat, da norci so med nami.
[/quote]
Žal smo vedeli in opozarjali že prej, pa smo bili panikarji in ne vem kaj še!
O “tapravem” Trzinu pa pojma nimaš! Zdaj ko se vam je navleklo malo morje ljubljančanov, ste pač le še spalno naselje!


Žal smo vedeli in opozarjali že prej, pa smo bili panikarji in ne vem kaj še!
O “tapravem” Trzinu pa pojma nimaš! Zdaj ko se vam je navleklo malo morje ljubljančanov, ste pač le še spalno naselje!
[/quote]
Vem, da nisem toliko mlajša od tebe, da bi imel ti probleme z vročekrvnimi trzinci. Ali pač? Si hotel kako tezinko odpeljat pod Veliko planino?
Smo pač tiste sorte, najprej užgi, potem pa vprašaj zakaj se je šlo. V zdajšnih časih se pač ne uporabljajo pesti, zna biti jezik mnogo večji strup.
Kaj ste potem kamničani po tistih starodavnih pricanjih? Planšarji?
Je bil ta tisti, ki je hodil pp Kamniku in se sam s sabo pogovarjal in vsake toliko malo zakričal? Škoda, da se podobnim ne pomaga prej, preden naredijo eno takole pi…


Žal smo vedeli in opozarjali že prej, pa smo bili panikarji in ne vem kaj še!
O “tapravem” Trzinu pa pojma nimaš! Zdaj ko se vam je navleklo malo morje ljubljančanov, ste pač le še spalno naselje!
[/quote]

Koga konkretno ste opozarjali? Policijo, pristojne organe? Potem morajo biti zabeležene prijave in vprašanja kdo in zakaj ni ukrepal?

Koga konkretno ste opozarjali? Policijo, pristojne organe? Potem morajo biti zabeležene prijave in vprašanja kdo in zakaj ni ukrepal?
[/quote]
Dokler ni ogrozeno clovesko zivljenje, lastnina, policija ne ukrepa. Še samo za groznje ne pride, dokler ni fizicnega stika.


Vem, da nisem toliko mlajša od tebe, da bi imel ti probleme z vročekrvnimi trzinci. Ali pač? Si hotel kako tezinko odpeljat pod Veliko planino?
Smo pač tiste sorte, najprej užgi, potem pa vprašaj zakaj se je šlo. V zdajšnih časih se pač ne uporabljajo pesti, zna biti jezik mnogo večji strup.
Kaj ste potem kamničani po tistih starodavnih pricanjih? Planšarji?
Je bil ta tisti, ki je hodil pp Kamniku in se sam s sabo pogovarjal in vsake toliko malo zakričal? Škoda, da se podobnim ne pomaga prej, preden naredijo eno takole pi…
[/quote]

Bojda so včasih Kamničani Trzinke imeli za to, da so se konji malo sprostili…posledice so še danes vidne, hahaha.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Kaj me je najbolj zbodlo?

Žrtev – pričo napišejo z imenom in priimkom, storilec pa je “mlajši moški” ????

Ne, to pa še zdaleč ni normalno!


Vem, da nisem toliko mlajša od tebe, da bi imel ti probleme z vročekrvnimi trzinci. Ali pač? Si hotel kako tezinko odpeljat pod Veliko planino?
Smo pač tiste sorte, najprej užgi, potem pa vprašaj zakaj se je šlo. V zdajšnih časih se pač ne uporabljajo pesti, zna biti jezik mnogo večji strup.
Kaj ste potem kamničani po tistih starodavnih pricanjih? Planšarji?
Je bil ta tisti, ki je hodil pp Kamniku in se sam s sabo pogovarjal in vsake toliko malo zakričal? Škoda, da se podobnim ne pomaga prej, preden naredijo eno takole pi…
[/quote]
Kar nekaj let sem poleti ?pomagal? na eni od trzinskih kmetij, ko sem bil še mulc, pa sem se nekaj malega naučil o skercah. Bilo pa je več tistih z mehko roko, kot tistih s skerco.
In še nekaj malega o Kamniku danes: Spalno naselje za Ljubljančane in tiste od dole. Kamniških planšarjev ni že ohohooooooo! A bova še kakšno o Thincih razdrla?

Koga konkretno ste opozarjali? Policijo, pristojne organe? Potem morajo biti zabeležene prijave in vprašanja kdo in zakaj ni ukrepal?
[/quote]
No počasi ti bo jasno, da nihče nič ne zapiše, dokler sranje ne eskalira! In ne mi zdaj o slavni kamniški policiji, ki ji je edini orgazem radar!


Kar nekaj let sem poleti ?pomagal? na eni od trzinskih kmetij, ko sem bil še mulc, pa sem se nekaj malega naučil o skercah. Bilo pa je več tistih z mehko roko, kot tistih s skerco.
In še nekaj malega o Kamniku danes: Spalno naselje za Ljubljančane in tiste od dole. Kamniških planšarjev ni že ohohooooooo! A bova še kakšno o Thincih razdrla?
[/quote]

Je že kar nekaj let , kar so bile v Trzinu kmetije.Zdaj jih je bolj malo, pa še tiste so v starem Trzinu.V novem delu so priseljenci, izobraženci, ki so krepko dvignili nivo Trzina v zadnjih tridesetih letih.Če njih ne bi bilo, bi bil Trzin še vedno ena stara zabačena vas.Isto je v Mengšu.Trideset let nazaj so v njem živeli lokalpatrioti, Mengšani, ki so bili zelo starokopitni in v Mengšu se je živelo kot v eni mlaki.Kot v eni zatohli vasi.Prebivalke so govorile na “rekva” , “djava” “pršva”.
Tudi Mengeš se je začel širiti s priseljenci in zdaj je tudi Mengeš postal dosti bolj kultiviran, poln izobražencev, ki dvigujejo nivo.Mladina bere , se izobražuje, starejši pa so še vedno bolj “vaški”.

New Report

Close