Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V ISKANJU LJUBICE

V ISKANJU LJUBICE

. Pozdravljam vse, ki se vidijo v mojem dopisu. Ko bodo nekatere ženske to prebirale bodo morda osorno komentirale, a vedite dame da se to lahko godi prav sedaj tudi vam.
Torej…… Kako začeti, da bo vse imelo pravilno obliko sporočila?
Do nedavnega sem bil zvest mož ženi s katero imava dva otroka. Štejem jih 44 in sem športno aktivn moški, ki ne pije alkohola in ne kadi. V obdobju 4let sem krenil na pota sprememb, se poglobil v duševnost samega sebe a še vedno ostal pripadel, predan, in zvest družini… Partnerici in seveda odgovoren oče otrokoma…… To še vedno sem… Le prvi del se je spremenil.. Na glavo. …..
Ker so se začele stvari spreminjati v meni(smatram na bolje), sva se z ženo pričela počasi oddaljevati Oz. Imeti vsak svoje poglede na različne dogodke, dogajanja.
Nedavno časa nazaj me je pa zadel “cunami” resnice, saj sem ugotovil, da me žena Vara z drugim… Meni je bilo to spoznanje eno najzahrbtnejših v življenju in zaupanje, ki ga gojiš do osebe, kateri si dal del svojega življenja, ga ni več tam…. Ja ja, seveda odgovori žene :”Nisi mi dajal pozornosti, me pohvalil! ” Bila, bla… Kdo pa mene????
Dejstvo je da jih ona šteje 40in bi se kaka kost v njej še pred starostjo podrgnila še kam drugam kot ob mene…..
Bolj ko razmišljam, da bolj ko si ljubeč, skrben do družine, ne piješ alko, ne kadiş… Se ne klati še po bifeju, iščeš ljudi s katerimi bi rad delil dobro…. BOLJ SI ČUDEN.
. V glavnem… Prišel sem do tega spoznanja, da najina veza nima temeljev za zdrav odnos, zaenkrat iščem žensko osebo s katero bi svet obrnila na glavo, kot ga imam delno tudi že sam.
Če se kaka dama vidi v tem dopisu, da bi želela storiti podoben korak naj me kontaktira, vse ki. Pa mislite “pljuvati” pomislite da se to lahko dogaja ravnokar vam pa tega še ne veste…. Zatorej brez obtoževanj!!!! Hvala!!!! Rad vas imam!!!

Najprej se loči. Ko boš svoboden ko ptiček na veji pa išči primerne dame


Zakon je podjetje, kjer oba “zaposlena” delata za isti cilj!
Ti si začel tajkunizirati lastno/skupno podjetje!
Nič, nič, samo to mislim, da si gnoj!

nova
Uredništvo priporoča

Včasih se zapisom tolko nasmejem, da se doma okoli čudijo kaj se z mano dogaja….
:))))sam so pomirjeni, ker vidijo, da piše “starševski čvek” :)))))
…pol je vse ok in me pustijo pr miru 🙂

Mascevanje? Bz. Ne bo ti prineslo zadovoljstva, zato raje razcistita in ugotovita kako dalje.

Včasih se zapisom tolko nasmejem, da se doma okoli čudijo kaj se z mano dogaja….
:))))sam so pomirjeni, ker vidijo, da piše “starševski čvek” :)))))
…pol je vse ok in me pustijo pr miru 🙂
[/quote]
Tud jaz včasih črk ujem od smeha
Men se sicer noben ne čud doma ker so oni se bolj čudni od mene :))

Včasih se zapisom tolko nasmejem, da se doma okoli čudijo kaj se z mano dogaja….
:))))sam so pomirjeni, ker vidijo, da piše “starševski čvek” :)))))
…pol je vse ok in me pustijo pr miru 🙂
[/quote]

Veš kaj nje, ob zapisu tagrde in tvojemu komentarju ob njem se je prej bridko za zjokati. Obe “vzorni ženi, obe vzorni materi”, pa nobena ne doume, da se avtor ne rabi ločit ker tak zakon itak veljaven ni, ker niti avtor niti “njegova žena” ne poznata razlike med svobodo in prostostjo.

Kakor več kot očitno tudi vidve ne, niti nimata 3 čiste o svobodnih moških. Kajti moški, ki najčistejšo življenjsko energijo vstran meče zaradi pohlepa po užitkih, niti približno ni moški svobodnjak, temveč je navadna prostaška moška pička, nevredna pozornosti spljoh.

Pa vsaj veliko užitkov v seksu tudi pri vas doma, osečujočega ljubljenja itak niste sposobni doživeti, in prav je tako. Vsakemu svoje, kakor mu je dano.

Veš kaj nje, ob zapisu tagrde in tvojemu komentarju ob njem se je prej bridko za zjokati. Obe “vzorni ženi, obe vzorni materi”, pa nobena ne doume, da se avtor ne rabi ločit ker tak zakon itak veljaven ni, ker niti avtor niti “njegova žena” ne poznata razlike med svobodo in prostostjo.

Kakor več kot očitno tudi vidve ne, niti nimata 3 čiste o svobodnih moških. Kajti moški, ki najčistejšo življenjsko energijo vstran meče zaradi pohlepa po užitkih, niti približno ni moški svobodnjak, temveč je navadna prostaška moška pička, nevredna pozornosti spljoh.

Pa vsaj veliko užitkov v seksu tudi pri vas doma, osečujočega ljubljenja itak niste sposobni doživeti, in prav je tako. Vsakemu svoje, kakor mu je dano.
[/quote]

Ti kar toči solzice, če ti je ljubši ta občutek prostosti 😉
mene je nasmejal avtor ali lahko celo avtorca s svojo hudomušno izpovedjo.
Žal takšni kot si pa ti, ne ločiš med realnostjo in nekaj prebrati, se nasmejati in iti naprej.
Zatakneš se v malenkost in tam obtičiš. 🙂
Če se ne motim si gola resnica…torej odmev…je zelo grenak…ti pa veš zakaj…sva že imela stik na to temo….:)))
Sedaj pa culo na ramo in juhej… se nasmej…. 😉

Ti kar toči solzice, če ti je ljubši ta občutek prostosti 😉
mene je nasmejal avtor ali lahko celo avtorca s svojo hudomušno izpovedjo.
Žal takšni kot si pa ti, ne ločiš med realnostjo in nekaj prebrati, se nasmejati in iti naprej.
Zatakneš se v malenkost in tam obtičiš. 🙂
Če se ne motim si gola resnica…torej odmev…je zelo grenak…ti pa veš zakaj…sva že imela stik na to temo….:)))
Sedaj pa culo na ramo in juhej… se nasmej…. 😉
[/quote]

Ko se ljudem ob http://www.fran.si/iskanje?View=1&Query=ljubica smeje hudomušnim izpovedim in jim je to malenkost se ni za čuditi, da je toliko trpljenja med njimi predvsem ženskami. Kajti že davno so izgubile svoje dostojanstvo, če so ga sploh kdaj imele. Ko so pa same zavržene in zamenjane s frišno seksuljo je pa jok in škripanje z zobmi. Ko pa pride resnica do dotičnih, se pa tema briše. Danes sem zvedel, da je doletelo še eno še mlajšo in spet se bo bahala hinavščina, kako je življenje kruto.

Ko se ljudem ob http://www.fran.si/iskanje?View=1&Query=ljubica smeje hudomušnim izpovedim in jim je to malenkost se ni za čuditi, da je toliko trpljenja med njimi predvsem ženskami. Kajti že davno so izgubile svoje dostojanstvo, če so ga sploh kdaj imele. Ko so pa same zavržene in zamenjane s frišno seksuljo je pa jok in škripanje z zobmi. Ko pa pride resnica do dotičnih, se pa tema briše. Danes sem zvedel, da je doletelo še eno še mlajšo in spet se bo bahala hinavščina, kako je življenje kruto.
[/quote]

Kakor si nardijo, tak se majo…a ne? 😉
Pa kaj se ti zatooo sekiraš? Zdravje te bo izdalo od notranjega ogorčenja 😉
bolj na lahko tam v gorah….dihaj z naravo. 🙂

Ti kar toči solzice, če ti je ljubši ta občutek prostosti 😉
mene je nasmejal avtor ali lahko celo avtorca s svojo hudomušno izpovedjo.
Žal takšni kot si pa ti, ne ločiš med realnostjo in nekaj prebrati, se nasmejati in iti naprej.
Zatakneš se v malenkost in tam obtičiš. 🙂
Če se ne motim si gola resnica…torej odmev…je zelo grenak…ti pa veš zakaj…sva že imela stik na to temo….:)))
Sedaj pa culo na ramo in juhej… se nasmej…. 😉
[/quote]
On ni stekal da se midve na splošno veliko nareživa na monu ni važno kera tema in kdaj. On je mislil da se samo v tej temi smejiva

Pedercina na splošno se nasmejiva na monu večkrat

Ko se ljudem ob http://www.fran.si/iskanje?View=1&Query=ljubica smeje hudomušnim izpovedim in jim je to malenkost se ni za čuditi, da je toliko trpljenja med njimi predvsem ženskami. Kajti že davno so izgubile svoje dostojanstvo, če so ga sploh kdaj imele. Ko so pa same zavržene in zamenjane s frišno seksuljo je pa jok in škripanje z zobmi. Ko pa pride resnica do dotičnih, se pa tema briše. Danes sem zvedel, da je doletelo še eno še mlajšo in spet se bo bahala hinavščina, kako je življenje kruto.
[/quote]
Whats your problem man


Whats your problem man
[/quote]

Problem(i) ni(so) moj(i) niti vam ne branim tovrstnega naslajanja.

Ti si obični papučar in tako, kot si moral svojo babo nafehtat, da je šla s tabo, tako fehtaš zdaj za ljubico. In nič nisi ti aktiven moški, uspešne dedce babe zavohajo in takim ni treba po netu prosit za f.uk.

Jaz pa iščem moškega s takšnimi karakteristikami, samo neporočenega in da ne išče samo ljubice…

Pa dajte razumet človeka. Živi pri ženinih v mansardi, kam naj gre, če prej ene s fletom ne ujaga? Razen če bi ga golorita pederčina vzela v svoj wifi gozd.


Zakaj se ne bi ločil?


Zakaj se ne bi ločil?
[/quote]
A da bo na istem, ko tisti, ki tu gor jambrajo kako osamljeni so in kaksne probleme imajo ocetje glede stikov? Milo za zajfo bo naredil, ce bo nasel soudelezenko.

avtor, hočeš rečt, bolj si dober, bolj si oslu podoben, hehe.. zdej, če nisi že prej šmudlal okol tud zdej ne boš, ker nimaš tega filinga v seb. Zdej to tukej izpade prosjačko, hvala bogu pa, če ti rata, samo ne gre to tako, jebi ga.
Zaživi svobodno, to je vsa fora, imaš bonus in izkorist ga, pa ta tvoja morebitna ljubica, če ti jo rata zapecat, postane tvoja nova sopotnca v življenju, kakor pišeš je žena itak odpisana v tvoji intimi, torej imaš vse pogoje, da menjaš ženske, do tiste kao taprave ampak za to rabiš jebaško psiho, da se ne ustaviš že pri prvi, ki ti uleti, sm fora je v tem, da je glih ta taprva najboljša, to pa iz prakse lahko potrdim, heh…


Tapravo bo zelo zelo težko našel na ta način.

Ko se ljudem ob http://www.fran.si/iskanje?View=1&Query=ljubica smeje hudomušnim izpovedim in jim je to malenkost se ni za čuditi, da je toliko trpljenja med njimi predvsem ženskami. Kajti že davno so izgubile svoje dostojanstvo, če so ga sploh kdaj imele. Ko so pa same zavržene in zamenjane s frišno seksuljo je pa jok in škripanje z zobmi. Ko pa pride resnica do dotičnih, se pa tema briše. Danes sem zvedel, da je doletelo še eno še mlajšo in spet se bo bahala hinavščina, kako je življenje kruto.
[/quote]

Drži!Sploh če je bivši mož bogat in ostane brez para…. to boli… in sreča da jo je prebolel, ker ene mislijo, da ne more mož nobene druge met da so nenadomestljive! Vzem si čas zase,preboli,se loči zaškrni finance, užvaj sam potuj delaj kaj prej nisi ko nimaš otrok doma in kako staro družinsko kolegico povabi na kafe, pa se morda s časoma kaj izide… res.


Tapravo bo zelo zelo težko našel na ta način.
[/quote]
dobr si ugotovila ampak, tist, ki išče ima ta izgovor, iščem tapravo, zato grem dalje, ne zaveda se pa, da je mogoče tapravo izpustil, ko je šel od nje.
Od prevelikih pričakovanj uletiš v meglo brez meglenk, hehe.
Če zgodba ni izmišljena, je v bistvu pri avtorju največji problem, da bo težko našel družbo, da z nekom hodi ven v jago na ženske, ker so recimo njegovi kolegi poženjeni in se doma držijo.. To, da se mu tukej katera javi je skor nemogoče, ni pa izključeno, saj se tud od časa do čas kakšna ženska javi z podobno željo.
Ženska uleti slej kot prej, sm družbo je treba imet, da sam (moški) ne tava okoli. Tako to je, se spomnim, ko sem se ločil, me je to najbolj motilo, če nism bil dogovorjen s kakšnim znancem, ki sploh ni bil nek hud kolega, da se dobiva v kakšnem lokalu, raj nism šel ven.
Na mojo srečo je vedno bil kakšen, večina poročenih, ki se enostavno niso mogli upreti erotiki, pa čeprav na suho v lokalih, kjer je bilo dosti žensk..
kaj čes, eni gredo pa tapravoo v hribe iskat, samo je smola, ko se vedno tisti, ki se iščejo zgrešijo za ene par ur, dnevov ali mesecev, res prava tragedija je pa, ko se zgrešijo za par minut v hribih…, veš tisto, ene dest korakov več, pa pogled na tapravo al tapravga že kakšna smreka skrije, hehe…


A da bo na istem, ko tisti, ki tu gor jambrajo kako osamljeni so in kaksne probleme imajo ocetje glede stikov? Milo za zajfo bo naredil, ce bo nasel soudelezenko.
[/quote]

Sam če bo milo za žajfo, a bo potem to njegova žena vedla? Ker pol se je brez veze it te žajfe.

Pozdravljena,

Verjamem, da boš našla moškega, ki te bo osrečil…. Vsi mi smo celo življenje v iskanju nečesa… Eni denarja, drugi notranjega zadovoljstva….. Eni pa ničesar. Nameni in usmeri energijo temu, kar iščeš in to ti bo prišlo naproti. Lepo bodi

Pozdravljeni,

Najprej bi namenil vsem, ki ste odgovarjali z zasmehovanjem, ponižvanjem in še s čim podobnim, vam odgovarjam, da ste v vseh svojih odgovorih obrisali prav sebe kakršni ste vi sami. Ne obsojam vas in na trenutke mi je hudo za vas, a premalo saj vas z svojo zgodbo ne želim spreminjati v vaših pogledih. Pravzaprav nihče nima pravice spreminjati drugega. To so pač vaši pogledi. Kolikor spremljam ljudi so v porastu varanja, skoki čez plod in ne slepiti se tisti, ki mislite da se to nikoli ne more zgoditi vam!
Zanimivo mi je prebirati vaša mnenja! V nekaterih se celo vidim v podobnosti razmišljanja. Da bi tu iskal osebo s katero bi našel ljubico……. Dvomim….. Srečal sem v dveh tednih že dve osebi, ki sem ju ogovoril na različnih krajih….. Obe starosti okoli 43 let…. Ena samska, ena v vezi. Obe luškan, simpatični in odgovorni do svojega življenja. Prva bi rada spoznala moškega, s katerim bi živela, a jo sex prav tako mika, saj je zemeljska. Druga bi pa varala svojega moža, a o tem preje še ni razmišljala čeprav ji ta miselnost prebuja neke nove občutke. Nisem si želel, dovolil sprejeti njenega povratnega povabila, ker nisem želel nekemu drugemu moškemu storiti isto, kot je bilo storjeno meni. Ja ko človek začne razmišljati načelno postaja vse skupaj malce težje izvedljivo.
Prepustil se bom toku energij, ki bodo prihajale naproti… Sprejel vse dobro, oddajal dobro, a zavrnil slabo, kot tudi neprimerne komentarje tu gori na to temo. Vsem, ki ste konstruktivno odgovarjali za skupno dobro vas pa pozdravljam!

New Report

Close