Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsak dan klobasa za kosilo

Vsak dan klobasa za kosilo

Vsak moski ne bo samo z eno žensko sejjjjjj ni v zaporu…najboljse je za vsak seks druga ženska….Vsak dan frisnaaaaaa
Da bi bil samo z eno žensko si ga dam rajši odrezat….
In čisto vsak moški tako razmišlja
Ena ženska je samo za doma dobra, da kuha in puca hišo…
Vsak moški ima eno tako čistilko doma on pa veselo okrog po zmenkih hodi….

Se strinjam

Dej to še tisti doma povej.

nova
Uredništvo priporoča

Tocno resnica .. moški se porocimo samo zato, da dobimo čistilko….in da ga mi lahko naprej serjemo po svoje…baba pa misli, da je ena in edina…hahahaha

Babe debelo gledajo…
A ni logično za tuširanje vedno vzameš novo brisačo….
Kva a se bom v staro brisu mam pa že rajši svežo a ti ne???? pol me pa baba debelo gleda

Zakaj nucas ženo zato , ker pr Bajt je skoz delo….ljubice je pa treba na lepše vozit

Jaz sem to babi reku…a boš vsak dan jedla isto za kosilo? Pa prav seveda da ne…Ja to je isto pr bab

Ženska se poroči zato, da bo ena in edina žena…
Moški se pa poroči zato, da ma zastonj čistilko….in pol se žene fine delajo kva so navadne čistilke…Seveda je pol vsaka ljubica boljša

Jaz na poroki gledam Kako je nevesta vesela zakaj že ?????za delo po hiši in okoli hiše, ker mož ne bo Mel časa bo treba pojahat vse ljubice…Ker ljubice so znane lovijo poročene moške, da trošijo denar na ljubicah seveda
žena pa doma zaprta čistilka…

Ti si bolan, sam s sabo se pogovarjaš, kar se zelo očitno vidi. Punce pa verjetno tudi imel nisi ker ne vem katera bi si dovolila pasti tako nizko

Jaz sem se porocila da sem preskrbljena financno. A moski pa mislite da ste vasim zenam dovolj samo vi? Garantiram da niso taksne nune kot vi mislite. Jaz se dobivam se z dvema drugima za sex trenutno.

New Report

Close