Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek iskanje druzbe/prijateljstva/partnerja

iskanje druzbe/prijateljstva/partnerja

Pozdravljeni,

stara sem 35 let, financno samostojna, zivim v najemu. Imam siroke interese, nic pa me ne zanima tako zelo, da bivse temu posvecala v okviru drustev ipd. S prijateljicami se druzim, vecinoma imajo partnerje/druzine. Moj videz je povprecen.

Moje izkusnje z moskimi niso najboljse-bodisi sem bila nesrecno zaljubljena bodisi je interes prihajal z njihove strani, pa meni ni bilo do cesa vec. V zvezo samo zato, da bi ne bila sama, ne grem. Verjetno bom ostala sama, kar se mi ne zdi tragicno, pa vendar se sprasujem, kje mogoce se navezati stik s kom. Tudi preko interneta srece nimam.

Najraje bi, da bi se zgodilo spontano npr v knjiznici, trgovini, postaji, pa se seveda ne :).

Vesela bom kaksnega nasveta.

Pozdrav,
Za začetek spremeniš nick iz teoreticarka v praktikantka. Univerzalne teorije ni, oziroma deluje le teoretično. 🙂 Tudi sam sem srečno samski, čeprav se ne bi branil družice, kot si napisala, ne greš v vezo le zato, da nisi samski. Privošči si prvi korak, ker mogoče bi se pa kakšen primeren našel spontano, pa iz vljudnosti noče “težiti”. Še najboljše, če bi nosila majico z napisom Jaz sem pa samska, seveda se šalim. Poskusi z pogledi sprožiti zanimanje.

Na podobnem.
Nimam pojma kje koga spoznati.
Knjižnice, trgovine, postaje – kot si ti ugotovila, da niso ravno lokacije za spoznavanje. V filmih ja, v reali ne.
Portali – ogromno časa, večinoma psihiči gor, nima smisla, ker je kot iskati iglo v kupu sena.
Ne vem kje iskati. Če imaš srečo, da se pridružiš kakemu društvu, kjer je kaj samskih. Je pa bolj kriza. Meni še ni uspelo. Sem pa obiskovala tudi recimo jezikovne tečaje pa smo bile same ženske pa kak poročen moški. Pa tečaj jadranja in jadralnega padalstva, same ženske in vezani moški.

Najbolje, da sploh nehaš iskati. Če se nisi zmožna se tu na mon prijavit, vse pove.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Najbolje, da sploh nehaš iskati. Če se nisi zmožna še tu na mon prijavit, vse pove.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Kako pa ti veš, da ni prijavljena na MONu?
Lahko, da je, lahko, da ni.
Če je ženska pametna, ko odpre temo v kateri omeni, da je samska, ne bo pisala kot registrirana. Veš zakaj ne? Ker jo bodo zasuli z ZSji. Avtorica pa išče kvaliteto.

Kako pa ti veš, da ni prijavljena na MONu?
Lahko, da je, lahko, da ni.
Če je ženska pametna, ko odpre temo v kateri omeni, da je samska, ne bo pisala kot registrirana. Veš zakaj ne? Ker jo bodo zasuli z ZSji. Avtorica pa išče kvaliteto.
[/quote]
Kvaliteto = preračunljivost
To se pa strinjam.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Kvaliteto = preračunljivost
To se pa strinjam.
[/quote]

Midva nisva na isti valovni dolžini. Ampak nič zato.

Ne se kregat 🙂

Se strinjam, greva tja kjer feministke šinfajo.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Ko sem začel brati to temo sem vedel, da gre za avtorico, ki sicer najbrž je na forumu registrirana. Ampak avtorica misli, da je sedaj anonimna, ker je na drugemu niku, no najbrž ve, da ej anonimna za nas uporabnike, ne pa za sistemike na monu , primoža in ostale, oni lahko takoj ugotovijo , kdo je. Hm grem primoža vprašat,lol.
Da nadaljujem, moje osebno mnenje je, da so se zadeve v zadnjih 15 letih v internetnih sferah zelo izrodile. Včasih temu ni bilo tako, kljub internetu so bili odnosi, pristni, pošteni, brez laganja, psihotikov, nakladanj in spletk vseh vrst, da ne govorim, da je punca šla s fantom z veselejm, ne pa danes, ko jih je 95 procent samo za denar, beri prostitutk od raznoraznih portalov avanture, salamonovi oglasniki in podobno. Mal poglejte , kaj tam vse počnejo, kake želje izražajo, en čez druzga , brez morale, in kar je meni najbolj gnusno brez vrednot in spolnega zdravja. Skoraj noben se ne vpraša o varnosti tega početja za zdravje. Da bi katero dobil takole kot včasih , med sprehodom, zunaj, če pa že, pa buli v svoj telefon. Pa zafnane do konca. Odgovor na tvoje vprašanje, kje navezati stik, je, teško kje, velja dejstvo, da so tudi na internetu kaki dobri fantje in punce, ampak moraš imeti srečo, ker vglavnem se samo laže, pa neki vezani , naveličani svojih žena, ločenci , nesposobneži, žene, ki nosijo prstan in so v zakonu nesrečne, saj ima on ljubico, tako iz salamonca, moški taki in drugačni, ki si imena moški ne zaslužijo in delajo sramoto moškemu spolu , degeneriranci vseh vrst ki uničujejo kvalitetni dedni material in človeško vrsto, ki že tako ni na piedestalu stvarstva, če mene vprašate.

Si ti malo razočaran, ko si se tako na široko razpisal.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Jaz sem partnerja spoznala na športni prireditvi. Še zdaj otrokom pokažem kje sva se spoznala…. pravljice
Bila sva nažgana kot opice za šankom. Je pa res, da se je tam odvijala športna prireditev.
Avtorica, ma ven pejd.

ne spadam med večino, mene take zadeve ne morejo razočarati, razočarati, meni ta beseda deluje bolj za izgubljence, ampak to je samo moje osebno mišljenje in na nikogar konkretno ne leti

Se strinjam.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

New Report

Close