Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zmenki prek spletnih portalov – tipi bi pripeljali otroke

Zmenki prek spletnih portalov – tipi bi pripeljali otroke

A se je kateri zgodilo, da je spoznavala moške preko spletnih portalov in da je tip na prvo srečanje pripeljal tudi otroka?

Se mi je že 3x zgodilo, da je moški želel prvo srečanje na tak način, da je zraven njegov otrok. En bi celo dva otroka pripeljal in bi šli skupaj smučat. Bravo.

Seveda sem vse skenslala.
Samo se pa sprašujem, če so mogoče eni tako poknjeni, da ne bi nič napovedali, ampak bi kar pripeljali svoje otroke zraven?

Sam se tudi spoznavam preko portalov..sem brez otrok..meni se zdi neprimerno,smešno:-),ne vem no,kaj jim ni jasno…ni,da ni po teh portalih..

Ja, povsem neprimerno. Se pa dogaja.

Pravilno, se vsaj takoj vidi kakšen je do otrok, ne pa da pol jambrate, da so kretenčiči.

Ja, takoj veš, da je podn od človeka, da hoče svoje otroke utiriti neznanki. In da uboge reveže vlači po zmenkih.

Za prvič sigurno ni ok to.
Niti za desetič ne.
Pa babnice no ,izbirajte raje moške proste vseh bremen.

Ja, samo kaj, ko samskih brez otrok pa ni kaj veliko. Oz. jih skoraj ni. Ampak ja, očitno je res najbolje se ukvarjat samo s takimi, ki nimajo otrok.

Saj je to normalno. Pač jih vzame s seboj. Otroke. Je odkrit. Z razliko od nasprotne strani, ki ni iskrena in manipulativna ali še bolje koristoljubna. Taki se pa zmrdujejo v tej temi.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Le kako je otrokom, ko jih foter vsake par dni zraven na zmenek vleče? Vsakič druga ženska. Verjetno so čisto blaženi.
Sploh pa so blaženi, če kar domov privleče neznanke. So tudi taki ja, ki si predstvljajo prvo srečanje pri njem doma, skupaj z otroci.

Le kako je otrokom, ko jih foter vsake par dni zraven na zmenek vleče? Vsakič druga ženska. Verjetno so čisto blaženi.
Sploh pa so blaženi, če kar domov privleče neznanke. So tudi taki ja, ki si predstvljajo prvo srečanje pri njem doma, skupaj z otroci.
[/quote]

Otroci so fino, imajo različno družbo. Stalno se jim nekaj dogaja. Same odlične stvari.

Otrok pa ja ne moreš v sobo zapret. To bi že mučenje bilo.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Sposojam si post, da prikljucim oz navezem se moje mnenje. Sem porocena mama zato morda imam tudi jaz taksno podobno mnenje. Moski je iskren in ne skriva, da ima otroke in da so mu pomembni. Pohvale vredno. Verjetno ne isce avanture ampak morda zeli tudi mnenje otrok ali naj zgublja cas s tako zensko ali ne. Ocitno ima resne namene. Mene sigurno ne bi motilo (ce bi kdaj iskala in na tak nacin) ker bi tudi jaz zelela videti kaksen clovek je (do svojih otrok). Ocitno pa niso vsi resne,odogovorne in stabilne osebe. Prikaze kot je torej ni nek prevarant,laznivec ali egoisticen dec. Men bi se tak cisto dopadel. Verjamem pa da samske in brez otrok drugace razmisljate. Ceprav..ze od nekdaj ko sem razmisljala me otroci ne bi nikoli motili. Zame ne obstaja na tem svetu nic lepsega kot otrok poln nade in upov, nedolznosti in tako nebogljen. Samo ljubiti ga je treba in postane cudovit clovek,ki je lahko druzbi dar. Mislim,da je prav, da se tudi vas tj zenske,ki vas to moti s tem dokaj enostavno izloci iz te zgodbe in moznosti ker ocitno za kaj taksnega (se) niste zrele.

Bravo, lepo si napisala. Podpiram.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Sposojam si post, da prikljucim oz navezem se moje mnenje. Sem porocena mama zato morda imam tudi jaz taksno podobno mnenje. Moski je iskren in ne skriva, da ima otroke in da so mu pomembni. Pohvale vredno. Verjetno ne isce avanture ampak morda zeli tudi mnenje otrok ali naj zgublja cas s tako zensko ali ne. Ocitno ima resne namene. Mene sigurno ne bi motilo (ce bi kdaj iskala in na tak nacin) ker bi tudi jaz zelela videti kaksen clovek je (do svojih otrok). Ocitno pa niso vsi resne,odogovorne in stabilne osebe. Prikaze kot je torej ni nek prevarant,laznivec ali egoisticen dec. Men bi se tak cisto dopadel. Verjamem pa da samske in brez otrok drugace razmisljate. Ceprav..ze od nekdaj ko sem razmisljala me otroci ne bi nikoli motili. Zame ne obstaja na tem svetu nic lepsega kot otrok poln nade in upov, nedolznosti in tako nebogljen. Samo ljubiti ga je treba in postane cudovit clovek,ki je lahko druzbi dar. Mislim,da je prav, da se tudi vas tj zenske,ki vas to moti s tem dokaj enostavno izloci iz te zgodbe in moznosti ker ocitno za kaj taksnega (se) niste zrele.
[/quote]

Sem mama, ločena, in niti v najbolj divjih sanjah mi ne pade na pamet na zmenke pripeljati s seboj otroke. Halo no. Tip upam da hoče najprej spoznati mene, kdo sem jaz, ne pa se igrati z mojimi otroki.
Za moje pojme, skrivat otroka pomeni, da ne poveš, da imaš otroka, ne pa, da ga potencialni partner spozna skorajda prej kot tebe.
In otroci niti slučajno nimajo besede pri izbiranju partnerja. Samo jaz. In če bi videla, da ne pašejo, da se ne počutijo skupaj, bi res pošteno premislila, kako naprej.
Joj, in ti si mama?

Prvi “zmenek” je spoznavanje v živo, zato mogoče na prvega res ni smiselno pripeljati še otroke, čeprav, če bi mi vnaprej povedal, da si tako predstavlja srečanje (da gremo vsi skupaj nekam), me najbrž ne bi motilo. Mogoče je celo bolj sproščeno, kot če bi se dobila sama z njim.

Avtorca, takega moraš vprašat, če so že dovolj stari, da lahko gledajo, kako bosta kavsala na tem zmenku :))))

Sem mama, ločena, in niti v najbolj divjih sanjah mi ne pade na pamet na zmenke pripeljati s seboj otroke. Halo no. Tip upam da hoče najprej spoznati mene, kdo sem jaz, ne pa se igrati z mojimi otroki.
Za moje pojme, skrivat otroka pomeni, da ne poveš, da imaš otroka, ne pa, da ga potencialni partner spozna skorajda prej kot tebe.
In otroci niti slučajno nimajo besede pri izbiranju partnerja. Samo jaz. In če bi videla, da ne pašejo, da se ne počutijo skupaj, bi res pošteno premislila, kako naprej.
Joj, in ti si mama?
[/quote]
Cakaj se gre za druzenje a ne? Ali bi ti ze romantiko izvajala ne da ves ce bo sploh preskocila iskrica? Med tem druzenjem pa lahko opazis njegov odnos do otrok in odnos otrok do njega kar zelo veliko pove. Sama ne verjamem,da bi vzela svoje otroke s seboj ampak v osnovi pa se ne strinjam,da bi bila z clovekom ce bi bil samo meni ok ker meni so otroci bistveno pomembnejsi od kateregakoli drugega cloveka.


Sposojam si post, da prikljucim oz navezem se moje mnenje. Sem porocena mama zato morda imam tudi jaz taksno podobno mnenje. Moski je iskren in ne skriva, da ima otroke in da so mu pomembni. Pohvale vredno. Verjetno ne isce avanture ampak morda zeli tudi mnenje otrok ali naj zgublja cas s tako zensko ali ne. Ocitno ima resne namene. Mene sigurno ne bi motilo (ce bi kdaj iskala in na tak nacin) ker bi tudi jaz zelela videti kaksen clovek je (do svojih otrok). Ocitno pa niso vsi resne,odogovorne in stabilne osebe. Prikaze kot je torej ni nek prevarant,laznivec ali egoisticen dec. Men bi se tak cisto dopadel. Verjamem pa da samske in brez otrok drugace razmisljate. Ceprav..ze od nekdaj ko sem razmisljala me otroci ne bi nikoli motili. Zame ne obstaja na tem svetu nic lepsega kot otrok poln nade in upov, nedolznosti in tako nebogljen. Samo ljubiti ga je treba in postane cudovit clovek,ki je lahko druzbi dar. Mislim,da je prav, da se tudi vas tj zenske,ki vas to moti s tem dokaj enostavno izloci iz te zgodbe in moznosti ker ocitno za kaj taksnega (se) niste zrele.
[/quote]

Podpis.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Cakaj se gre za druzenje a ne? Ali bi ti ze romantiko izvajala ne da ves ce bo sploh preskocila iskrica? Med tem druzenjem pa lahko opazis njegov odnos do otrok in odnos otrok do njega kar zelo veliko pove. Sama ne verjamem,da bi vzela svoje otroke s seboj ampak v osnovi pa se ne strinjam,da bi bila z clovekom ce bi bil samo meni ok ker meni so otroci bistveno pomembnejsi od kateregakoli drugega cloveka.
[/quote]

Prvo je odnos med tabo in tipom. To je prvo! Kako pa lahko preskoči iskrica, če se ubadata z otroki?
In očitno ne znaš brat. Napisala sem, da bi razmislila, kako naprej, če bi videla, da se tip in otroci ne ujamejo.
Na prvi zmenek z otroki? Sem mama, ampak da bi tip pripeljal zraven otroke, adijo.
In kaj si mislijo otroci, da vsake dva tedna spoznajo eno drugo teto ali strica, vidijo samo enkrat, kako pojasniti to? Ti in Miles in vsi tile, ki se gredo zmenkarije skupaj z naraščajem, ste izgubili kompas.

Zoprno predvsem za tiste, ki so mislile seksat na prvem zmenku, hehe tip pa pride z otroki 🙁 pa zajebejo vse skupaj. Itak da bodo takega skenslale takoj.

Ja, avtorica, vidiš, enim je to normalno. Jaz imam otroke, pa mi to ni normalno.

Glede na moje izkušnje s samskimi očki ti pa namignem, da to nekateri počnejo zato, ker se sami ne znajo zabavat z otroki, ne vedo, kaj početi z njimi, in če jih ne peljejo svoji mami, jih pač peljejo k potencialni ta novi na zmenek. Samo da hitreje mine tistih nekaj ur, ko imajo svoje otroke. Ne rečem, da so vsi taki, ampak tisti, ki na zmenek pripeljejo otroke, bi znali soditi v to skupino.
Hkrati me kar srh spreletava, če pomislim, da bi moj bivši vlekel najine otroke na zmenek. Kr neki no.

Prvo je odnos med tabo in tipom. To je prvo! Kako pa lahko preskoči iskrica, če se ubadata z otroki?
In očitno ne znaš brat. Napisala sem, da bi razmislila, kako naprej, če bi videla, da se tip in otroci ne ujamejo.
Na prvi zmenek z otroki? Sem mama, ampak da bi tip pripeljal zraven otroke, adijo.
In kaj si mislijo otroci, da vsake dva tedna spoznajo eno drugo teto ali strica, vidijo samo enkrat, kako pojasniti to? Ti in Miles in vsi tile, ki se gredo zmenkarije skupaj z naraščajem, ste izgubili kompas.
[/quote]
Poglej menim,da se ne bi posluzevala taksnih opcij kataloskega iskanja partnerjev. Sem samostojna in samozadostna oseba in ne bi partnerja iskala. Ce se zgodi super, ce pa ne pa moje zivljenje ne bi bilo zaradi tega nic slabse. Ocitno imava povsem druge poglede na odnose. Jaz bi najprej gradila odnos sele dolgo po tem pride intima in romantika in ker otroke imam vedno s seboj tudi ce se srecam torej s komerkoli menim, da jim nekoga videti prvic in zadnjic ce bi se izkazal za neprimerno druzbo ne bi bil travmaticen dogodek ker temu ne bi pripisovali nobenega pomena. Druzenje pac a ne? Da vidimo, ce smo sploh na isti valovni dolzini in podobnih vrednot. Kje je se vse ostalo za kar bi bilo potrebno kar nekaj casa. Ne vem s kaksnimi moskimi imas izkustvo,da menis, da so jim otroci breme (ali izhajas iz sebe?). Z normalnimi odgovornimi in ljubecimi odraslimi ocitno ne. Verjetno te je lastno izkustvo (ali le misljenje) kar precej zaznamovalo.
Se mi zdi, da imate napadalne osebe kar precejsne tezave,ki bi jih bilo dobro poprej pri sebi resiti preden se podate v (tako zelene in/ali potrebne) nove odnose oz partnerstva.

Izmišljena tema glupe provokatorke. dedci aka beta luzerji svoje froce skrivajo, ko pecarijo po portalih. Lažejo celo, da so samski, tudi če so poročeni. Nič ne verjamem, da kakšen dec na prvi randi vleče froce in si s tem zmanjšuje šanse za f.uk.

Roko na srce… osebe, ki iščejo partnerje preko portalov, so, tako moški kot ženske, precej pod nivojem. Če ne vizualno, pa mentalno.


kaj imas v mislih. Ampak, kako pa je clovek vizualno pod nivojem? Kaj to pomeni?? Tako..nekomu,ki je mentalno na nivoju?


lahko so tudi samo introverti,ki ne zahajajo veliko v druzbo ali nimajo opravka z sirokim krogom ljudi. Vseh se verjetno ne bi smelo popredalckati kot cudne. Moj locen bratranec je spoznal krasno vdovo. Sem vesela za oba, da sta se nasla ker sta oba res fajn cloveka.

New Report

Close