Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj je spolnost intimna?

Zakaj je spolnost intimna?

Mene pa sam nekaj zanima in ta forum se mi zdi kar primeren za tako vprašanje. Zakaj se vam zdi, da mora bit spolnost intimna? Torej, da se skrivate pred ostalimi ko to počnete. Smo namreč edini, ki se skrivamo pri sexu v živalskem kraljestvu!

Hvala za odgovore!

Eni jo skrivajo bolj, eni manj..
Ljudje smo različni.. Odvisno od vzgoje, eni se naprimer o tem odkrito s svojimi otroci pogovarjajo od malega, se iz kopalnice prikažejo nagi, eni zadekani in v življenju niso videli golote,..nekaterim je nudistično kopanje čudno, enim ne,..
Eni se morajo pohvaliti koliko partnerjev so že imeli…pa jih še vedno ni dovolj…eni se držijo enega partnerja..
Eni otrokom nakladajo da jih je prinesla štorklaj, eni pri 3eh vedo, kje se rodijo…
Zame intimnost ni tabu, tudi vzgajam ne, da bi spolnost bila tabu… tu gre predvsem za samospoštovanje…
Moje telo ni na razstavi in vsem na dosegu,..na kar sem ponosna…V življenju je lepšje biti željena, kot vsem dosegljiva…

Tudi jaz nevem zakaj ljudje počnejo tak pomp iz tega, pa vsi presenečeni ko vidijo v živo dva kot da še prej nikoli niso videli sexa v življenju. Sicer neke meje morajo bit, ravno v trgovini se ne moreš žgat ane? Saj tudi ješ in serješ ne v trgovini?
https://www.youtube.com/watch?v=UyX7Fx8hhZU

Religije dragi ljudje, religije so vbile ljudem sram in to prenašajo iz roda v rod. Tam, kjer tega vpliva ni, ni tako hudo intimno.

V bistvu so res religije vsega krive, ko so z njihovimi bolnimi idejami popolnoma izpirile spolnost.
Zanimivo je to, da če se dva samo ližeta v javnosti je že to nekaj zelo zelo grdega in vsi ju bodo gledali postrani.

Vauuu, danes tu harate res same perle. Vam kvarim povprečje.

Malenkost, rada pomagam, da bo več odgovorov.

Ma saj imaš prav avtorica, le zakaj? Živali se morajo samo še razum uporabljat, ki ga nimajo, ker ga ima le človek. Si se že polulala ob kakšni štango ali na sosedov odprti vrtiček solate v tem živalsko kraljevskem svetu?

Smo mi živali? Živali skoraj ne poznajo sramu, ne vedo, kaj se spodobi in kaj ne, lulajo, kakajo zunaj, itd. Ne vedo, kaj lahko in kaj ne. Mar se bomo obnašali kot živali, povsod in kadarkoli opravljali intimnosti? Že tako nekateri mislijo, da so sami na tem svetu in npr. v bloku počnejo, kar se spomnijo. Najboljše, da predlagaš, da postanemo še bolj sebični in neozirajoči na ostale ljudi.

Že tako nam vladata sebičnost in aroganca. Bi tega želeli še več?

Ravno danes sem videla enega tipa, ustavi svoj avto (BMW) na ulici. In gre poscati ulično svetilko. Pa še dolgo je scal. Res, da ulica ni ne vem kako prometna, ampak ne vem no, zraven je železniška postaja,kjer so WCji. On pa tam scal in boli njega.
Pa ni bilo to prvič. Sem že videla večkrat kakega tipa, ki poščije blok, hišo. Ne vem zakaj mora ravno zid poscati? Če ne zidu pa drevo, živjo mejo, ulično svetilko.

Ti si zrela za swinger klub. Tam je raj za take kot si ti.

Da ampak s kakanjem in lulanjem na javne površine narediš škodo, zato je to popolnoma druga stvar. Kakšno škodo narediš pa s sexom v javnosti razen te, da (poškoduješ) oči radovednim gledalcem?

Ravno danes sem videla enega tipa, ustavi svoj avto (BMW) na ulici. In gre poscati ulično svetilko. Pa še dolgo je scal. Res, da ulica ni ne vem kako prometna, ampak ne vem no, zraven je železniška postaja,kjer so WCji. On pa tam scal in boli njega.
Pa ni bilo to prvič. Sem že videla večkrat kakega tipa, ki poščije blok, hišo. Ne vem zakaj mora ravno zid poscati? Če ne zidu pa drevo, živjo mejo, ulično svetilko.
[/quote]

Nekateri moški želijo biti podobni živalim. Tako nekateri ljudje tudi živali želijo počlovečiti. Ali se oni njim približati, po možnosti z visokimi moralnimi načeli med soljudmi.
Ampak avtorica naj bi bila ženska. Od tod tudi tako vprašanje, ki se tiče neintimnosti ravnanj v javnosti. Če to prakticira ter zakaj ne.

Nekateri moški želijo biti podobni živalim. Tako nekateri ljudje tudi živali želijo počlovečiti. Ali se oni njim približati, po možnosti z visokimi moralnimi načeli med soljudmi.
Ampak avtorica naj bi bila ženska. Od tod tudi tako vprašanje, ki se tiče neintimnosti ravnanj v javnosti. Če to prakticira ter zakaj ne.
[/quote]

Če je ženska :).
Ja, res je, žensk pa ne ščijo po fasadah, po živih mejah, uličnih svetilkah. To videvam samo nekatere moške.
Čeprav ja, tudi na človeški drek sem že stopila na poti. Ok, ni opravil to vsem na očeh,a mpak opravil je pa na zelo napačno mesto. Fej taki.

Da ampak s kakanjem in lulanjem na javne površine narediš škodo, zato je to popolnoma druga stvar. Kakšno škodo narediš pa s sexom v javnosti razen te, da (poškoduješ) oči radovednim gledalcem?
[/quote]

Zakaj pa so včasih rože gnojili ravno s človeškim drekcom? Zakaj pa naj bi bila urinoterapija škodljiva, če zdravi? Je pa škoda na kakšnem čevlju in denarnici, ko kdo za seboj ne bo pospravil živalsko nagrado dobre in urejene prebave.
Sicer imaš pa tudi ti prav. Tudi na cestah vozijo kot profesionalni formulaši in moto gpeisti, brez omejitev. Na AC, ko so nesreče, od firbcev nastajajo zastoji. Pri seksu bi bili najmanj karamboli ali kakšen padec na nos, pa še poledice ne bi bilo. Razen, če bi bilo to sredi zime in bi se sokovi spolnisti razlili po tleh in bi na zmrznjenih sokovih nato še sami popadali na hrbet razkrečenih nog.

Brez monogamije ne bi bili tako razviti. ‘Nažalost’. 🙂 To je en kaotičen planet in težko je vedet kaj vesolje želi od tebe.

Religija ima prav da od masturbacije ‘oslepiš’, ker dobiš te pikice na oči ker se stena kruši, te pikice kaj so že no 🙂 Ko loviš pikice po nebu in jih imaš v očeh. No to se lahko zelo poslabša če preveč masturbiraš oz. stimunilaš hormon udobja

Religije imajo prav z abstinenco in seksom na poročno noč po katerem je pupi takoj noseča… Tako je Amerika postala dežela visokoenergetičnih, uspešnih ljudi, mi Evropejci pa dobesedno hiramo v vsej naši, ironično, amerikanizirani, svobodi.

Tak da bogve. Najbolje je živet življenje fokusirano na sebe, vedno tehtat pri sebi, ne vedno gledat druge, pa se ne trudit delat nek konsenz, pa ljudi silit v konsenz.

Po drugi strani, spet, monogamija je koristna. Tak da bogve.

Ravno danes sem videla enega tipa, ustavi svoj avto (BMW) na ulici. In gre poscati ulično svetilko. Pa še dolgo je scal. Res, da ulica ni ne vem kako prometna, ampak ne vem no, zraven je železniška postaja,kjer so WCji. On pa tam scal in boli njega.
Pa ni bilo to prvič. Sem že videla večkrat kakega tipa, ki poščije blok, hišo. Ne vem zakaj mora ravno zid poscati? Če ne zidu pa drevo, živjo mejo, ulično svetilko.
[/quote]
Jaz sem pa žensko videl, ki je v javni umivalnik scala. Kaj pa sedaj?
In lih umivalnik, kjer si punce roke perejo.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Jaz sem pa žensko videl, ki je v javni umivalnik scala. Kaj pa sedaj?
In lih umivalnik, kjer si punce roke perejo.
[/quote]

Kaj sedaj? Za začetek se zbudi, da ne boš sanjal še naprej.

Žal nisem sanjal. In kaj sedaj?

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Ravno danes sem videla enega tipa, ustavi svoj avto (BMW) na ulici. In gre poscati ulično svetilko. Pa še dolgo je scal. Res, da ulica ni ne vem kako prometna, ampak ne vem no, zraven je železniška postaja,kjer so WCji. On pa tam scal in boli njega.
Pa ni bilo to prvič. Sem že videla večkrat kakega tipa, ki poščije blok, hišo. Ne vem zakaj mora ravno zid poscati? Če ne zidu pa drevo, živjo mejo, ulično svetilko.
[/quote]
Sem ravnokar jokala zarad tebe :)) Res so deci taki, moj ko gre mimo določenega drevesa, ga scat prime, ker je tistga kot najstnik vedno poscal pa čeprav je imel stanovanje minutko stran :))


Sem ravnokar jokala zarad tebe :)) Res so deci taki, moj ko gre mimo določenega drevesa, ga scat prime, ker je tistga kot najstnik vedno poscal pa čeprav je imel stanovanje minutko stran :))
[/quote]

Ha, ha, očitno mora označiti svoj teritorij :).
Ženske pa gremo raje na WC.

Lepo napisano.
Pa še to, živali tudi lulajo in kakajo kjer jih prime, mi smo edini, ki se skrivamo za štiri zidove. A tudi za to so religije krive? In zakaj potem ateisti ne seksajo kar na ulicah? Kolikor vem o različnih religijah, nobena ne uči, da je spolnost nekaj grdega, ampak celo nekaj svetega med dvema, ki se iskreno ljubita. Meni se ne zdi nič narobe, če učijo nek spoštljiv odnos do spolnosti. In če je danes spolnost tabu, potem pa res ne vem. Saj so golota in prizori seksa v skoraj vseh filmih, revijah, v vseh videospotih pevke napol gole tiščijo oprsja in ritke v kamero…. In vse to je popolnoma normalno in sprejemljivo. Kaj bi še radi?

Samo zato, da ni živalim nerodno. Hecam se. Foušarija. Ljudje jo preveč častimo.


A res? In zakaj potem ateisti ne seksate vse povprek in niste bilj promiskuitetni? Zakaj niste bolj liberalni pri seksu? Ne kar bluzit v tri krasne in za vse obtozevat religijo


Pa kaj kompliciraš? Zvleci desca na kakšno javno mesto, pa JURIIIIIIIIIIIIIIŠ!

Lepo napisano.
Pa še to, živali tudi lulajo in kakajo kjer jih prime, mi smo edini, ki se skrivamo za štiri zidove. A tudi za to so religije krive? In zakaj potem ateisti ne seksajo kar na ulicah? Kolikor vem o različnih religijah, nobena ne uči, da je spolnost nekaj grdega, ampak celo nekaj svetega med dvema, ki se iskreno ljubita. Meni se ne zdi nič narobe, če učijo nek spoštljiv odnos do spolnosti. In če je danes spolnost tabu, potem pa res ne vem. Saj so golota in prizori seksa v skoraj vseh filmih, revijah, v vseh videospotih pevke napol gole tiščijo oprsja in ritke v kamero…. In vse to je popolnoma normalno in sprejemljivo. Kaj bi še radi?
[/quote]
Religije = nadzor množic = laganje

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

New Report

Close