Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nesposobneži od Pošte Slovenije

Nesposobneži od Pošte Slovenije

No comment res.

Potrdim. Kaj vaš poštar vas tudi nadira ,če niste v 2 minutah pri vratih? V naši soseski je taki lolek od poštarja. Poleg tega loputa z vratami in meče pakete.

Tudi jaz se bojim svojega poštarja in sicer bila sem v treh minutah odkar je zvonil pri vratah in me je prav tako nahrulil,kje se tako dolgo potikam, zakaj že denar za neki paket ni pripravljen in bla,bla.
Prejšnič je bil denar za paket takoj pripravljen,ali se gospodu pod narekovaji pismonoši ni ljubilo priti do vrat in je pustil listek, čeprav smo bili doma.

nova
Uredništvo priporoča

No, muzike dobiš vedno toliko, kolikor plačaš in to se zdaj že pozna pri storitvah. Do zdaj so bile trgovke take in drugačne, pa frizerke, čistilke, zdaj so že poštarji…
Ne more ljudi plačevati mizerno in od njih zahtevati top usluge! Ok, res mi ne plačujemo trgovk in poštarjev, jih njihove firme plačujejo, odraža se pa na uslugah, ki jih mi koristimo, ki te usluge pošteno plačamo in niso nič poceni!

Zdaj pa, če se že trgovci in poštarji ne morejo izboriti za boljše pogoje, bi bilo za razmislit, če bi mogoče končno mi začeli zahtevati dobre usluge za svoj denar?

Pri nas so še vedno OK dečki.

Velikokrat pač dobiš kar daješ ….

Moje izkušnje so pa čisto drugačne. Ravno včeraj je prinesel paket. Nasmejan, mal sva se pohecala in blo je prav luštno. Nič ne komplicira če nimaš drobiža ali pa če mora malo
počakati da najdem denarnico :). Sploh so na naši pošti vsi normalni, nobenega nadiranja ali slabe volje. Jih bom kar javno pohvalila -pošta Brezovica pri Ljubljani.

je peerfekteen! Prijazen, topel, prijeten, uslužen in ponižen (preveč). Ženske našalterjih zgarane. POŠTA je trenutno verjetno največji delodajalec kjer se izvaja mobing, šikaniranje in nespoštovanje delavcev kar po tekočem traku. Ženskam so dali delljene urnike, poštarjem večje rajone in več dela…do nedogleda. Prihajo “izobraženi” neotesanci in nasilneži , ljudje (delavci) pa odhajajo po tekočem traku. Ga ni človeka, ki bi prostovoljno šel delat za mali dnar in v okolje kjer te ne spoštujejo. Genocid nad delavci. SLOVENSKA SRAMOTA JE POŠTA KOT DELODAJALEC IN SRAMOTA ZA STORITVEN SEKTOR. Kaj je to zdaj za eno sranje od deljenega urnika??? Da moram lovit ure ko ta klinčeva pošta sploh dela?? Namesto da bi za uro podaljšali odpiralni čas med tednom in vikendom kreteni skrajšajo in zaprejo med dnevom. Kateri bedak se je to izmislil?? Saj nismo v Italiji.

Ja to se lahko dogaja samo pri vas “mestnih srajcah”, ki mislite da ste vse in še enkrat vse in čez vse in si lahko dovolite kar vam ustreza. Pri nas vaš izraz bi bil živimo v “vukojebini”, morda bolj kulturno na “selu”, je drugače. Poštar je pri nas “car” in temu primerno se obnaša, ker ga tudi mi jemljemo tako. On ima trobljo na avtu in takoj vemo, kaj storiti, torej priti k njemu. Vi imate pa poleg tega še zvončke in zvončiče, da vas lahko prikliče in pošto v kolikor ne morete prevzeti “važne pošiljke ” 500 m zraven, jaz pa se moram odpeljati v tem primeru 5 km daleč. Res ste ubogi in v zelo podrejenem položaju. Našemu poštarju pa vsaka čast.

Nikoli tezav s postarji so prijazni in ustrezljivi.

Postarji so zame navadne smeti, lene,nesposobni, nedelajo prav nic, lenarijo vecino casa postarji

Pa tiste pametnjakovičke za šalterji so tudi kokoši, z zelo redkimi izjemami.
Se delajo pametne ko stomater.
So pa nerazgledane, totalno neintelektualne, delajo se pa, kot da so oh in sploh.

Tudi nam se to dogaja, zakaj pusti listek niti ni toliko, da pozvoni, če je kdo doma, in potem cela kolobocija, da grem to dvignit na pošto. Delam tudi od doma in vidim, da pride, ne pozvoni in gre.

Vi pred mano, kdo vam je naročil, naj se tokrat s plačanimi posti spravite na pošto?
Ajaj, stil pisanja je vedno enako vrhunski.

Pri nas isto, zaprto od 11.30 d0 14.30, le zakaj?

Pri nas isto, zaprto od 11.30 d0 14.30, le zakaj?
[/quote]

ker jim je zaradi nespoštljivega odnosa do delavcev zmanjkalo kadra!!!! In so sedaj te reve, ki so ostale prisilili, da čepijo v avtu ob sendviču in knjigi te 2 ure (niso vse iz istega kraja,prevoz se pa plača samo 1x na dan), denarja za malice ipd vmes itak ni in spet delajo še popoldan. Ene in iste. Od jutra do večera. Adijo familija.

Tudi naš poštar, Ljubljana, je super poštar. Včasih ga dva menjata, ženska je tudi fajn, moški je pa mal tko, ampak na srečo je to samo menjava.
Na pošti so tudi ženske fajn, je pa na šalterju en moški, ki je obupen, na srečo malokdaj naletim na njega.
Tole z deljenim delovnim časom mi je pa čist mimo.


Osel na kvadrat, trenutno…večje potence si ne zaslužiš, obstajajo pa višje . Aja ati pa mami te pa vzdržujeta. Kreten, na žalost !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . Sramota od izjave in spelji se nekam butl !!!!!!! Ja pa da boš vedel nisem poštar. Noben poklic si ne zasluži take žalitve . Lp

Tudi nam se to dogaja, zakaj pusti listek niti ni toliko, da pozvoni, če je kdo doma, in potem cela kolobocija, da grem to dvignit na pošto. Delam tudi od doma in vidim, da pride, ne pozvoni in gre.
[/quote]
A 500 m do pošte je pa zate cela kolobocija. Ma daj nehaj saj nisi Bill Gates. Zresnite se !!! in to čimprej. Prijavi ga to je tvoja pravica, ne pa da “nabijaš” na tem forumu. Beeeeeeda !!!!!!!

Naši poštarji so pa zakon, lepo na izi, ponavadi dobre volje. Edino enega imamo, ki se mu vedno zelo mudi. Ampak ni pa nesramen.
Sicer pa ne razumem, kako jim dopustite tako obnašanje? Jaz ga zradiram, če bi mi loputal z vrati ali pa me nahrulil.

Razjezila sem se, ker moraš zjutraj vstat, gledat skozi okno in poslušat, če kaj ropota, ali prihaja poštar ali ne. Ko ga zagledaš, moraš steč ven (denar moraš imet že prej približno pripravljen), da ti slučajno na hitro ne napiše obvestila in uide. Dvakrat sem imela srečo ta teden, danes pa ne. Kljub temu, da je avto na dvorišču, je napisal obvestilo in nisem niti vedela, kdaj je prišel. Kljub temu, da je avto na dvorišču.
Sicer pa: pohvala gre naši poštarici, ker storitve opravlja korektno. Tudi poštarji so ok, ampak vedno se moraš še sam malo potrudit, sicer moraš po paket na pošto.

Nas postar je pa full razvajen. Ko se pripelje pred hiso z mopedom pohupa, da morem iz hise dol na dvorisce, da prevzamem posto, ker se mu ne ljubi z mopeda stopit do nabiralnika


Osel na kvadrat, trenutno…večje potence si ne zaslužiš, obstajajo pa višje . Aja ati pa mami te pa vzdržujeta. ******, na žalost !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . Sramota od izjave in spelji se nekam butl !!!!!!! Ja pa da boš vedel nisem poštar. Noben poklic si ne zasluži take žalitve . Lp
[/quote]

Ma crkni se ti govnaru jedan jeftini…kko loh zagovarjas to golazen od smrdljivih postarjev haha

Jaz sem tudi v sredo dobila na sms sporocilo za sledenje paketa in tam pise naslovnik ni dosegljiv, pusceno obvestilo. Pregledam kaslc, listka nikjer. Listek je bil potem drugi dan v kaslcu s tem, da je bil sprintan prejsnji dan ob 11.3o

Pismo no, verjetno imate pošto oddaljeno 500 km in se morate revčki odpeljati takoj danes tako daleč po paket…..

Ma crkni se ti govnaru jedan jeftini…kko loh zagovarjas to golazen od smrdljivih postarjev haha
[/quote]
Primitivc??? Ma kaj si pa ti nevrokirurg? Ce bi bil bi se bolj spostljivo in dostojanstveno obnasal, kulturno in izobrazeno.
Vsak poklic je casten. Kaj ti je pa postar kriv ce ne zmores racunov,kazni in rubezev placevati,ki ti jih je zaradi tebe prisiljen vrocevati.

New Report

Close