Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj imate med nogami? Gozdiček ali pokošen travnik?

Kaj imate med nogami? Gozdiček ali pokošen travnik?

Jaz imam trenutno kar fajn gmajno. Jo bo treba počasi posekat.

Vi?

Nisem rastlina, zato nič od tega.

Na kratko postrižene dlakice. Gola kot od predpubertetniške punčke mi ni všeč, mojemu pa še manj.

nova
Uredništvo priporoča

Ženska ni nikoli gola tam spodaj, niti najstnica ne, spodaj so goli le otroci! Ko tip izjavi, da ženska mora biti spodaj pobrita, mu odkrito povem, da je pedofil.

Seveda tvoj laže, ker večina normalnih descev ima rajši urejene lulice..

Ženska ni nikoli gola tam spodaj, niti najstnica ne, spodaj so goli le otroci! Ko tip izjavi, da ženska mora biti spodaj pobrita, mu odkrito povem, da je pedofil.
[/quote]

oralni seks je boljši, če si pobrit. moj jamra, da če nisem gladko pobrita, da mu brado ogulim in je neprijetno. sploh, če je strnišče.
nima veze z izgledom

Ženska ni nikoli gola tam spodaj, niti najstnica ne, spodaj so goli le otroci! Ko tip izjavi, da ženska mora biti spodaj pobrita, mu odkrito povem, da je pedofil.
[/quote]

Torej enako velja za ženske, ki od tipov zahtevajo, da si brijejo brado in uredijo mednožje??! Ti pa si teslo ej!!!

Kako pa to poteka, da si brado oguli?

Seveda tvoj laže, ker večina normalnih descev ima rajši urejene lulice..
[/quote]

Ne, moj ne laže. Pedofilskih nagnjenj pa prav tako nima.
Ti pa enačiš urejenost s popolno pobritostjo??? Najprej malo odrasti, da se bo lahko reklo, da si pravi moški in ne nek mladiček.

če ne razumeš, nima smisla, da ti razlagam
raje kak očenaš zmoli, ker si zašel v grešne misli in v temo, kjer nimaš kaj počet.

Orala, saj to bi vas moralo skrbeti, izgovori, češ je boljša, a dej, ko sta dva napaljena, ne iščeta izgovorov, če nista pa pač……in vztrajam golo vzburja le pedofile, vse ostalo so izgovori!

lol, saj ni problem napaljenost.
problem so posledice.
daj se ti malo bolj grobo zalizuj petnajst minut z nekom s strniščem, pa povej, če ti bo potem prijetno, ko boš imela pol obraza odrgnjenega

Ne, moj ne laže. Pedofilskih nagnjenj pa prav tako nima.
Ti pa enačiš urejenost s popolno pobritostjo??? Najprej malo odrasti, da se bo lahko reklo, da si pravi moški in ne nek mladiček.
[/quote]

Daj si ti preberi definicijo kaj pedofil sploh pomeni, ker je več kot očitno, da ne veš. Res ti malo branje ne bi škodilo, ker si neverjetno tupa.

lol, saj ni problem napaljenost.
problem so posledice.
daj se ti malo bolj grobo zalizuj petnajst minut z nekom s strniščem, pa povej, če ti bo potem prijetno, ko boš imela pol obraza odrgnjenega
[/quote]

Strnišče nastane po britju, zakaj se briješ, če so pol problemi? Aja tvojega napali.

Glede na hladne in vlažne razmere, zapuščensot kraja, opuščenost dejavnosti ima verjetno večina kar mah.

Ne, moj ne laže. Pedofilskih nagnjenj pa prav tako nima.
Ti pa enačiš urejenost s popolno pobritostjo??? Najprej malo odrasti, da se bo lahko reklo, da si pravi moški in ne nek mladiček.
[/quote]

Torej zato, ker ima nekdo rajši pobrito je pedofil? A je to tvoje osebno mnenje ali to potrjuje stroka? Ali lahko navedeš vir? A ti sploh veš kaj pišeš? Sram te je lahko….

Daj si ti preberi definicijo kaj pedofil sploh pomeni, ker je več kot očitno, da ne veš. Res ti malo branje ne bi škodilo, ker si neverjetno tupa.
[/quote]

Pedofil hmmm, ja točno to, golo spolovilo imajo samo otroci in če te to vzburja se zamisli! Latenten pedofil, ko je enkrat kolega rekel za eno mimoidočo punčko, češ ta pa bo prava…….sem ga užgal čez faflo, da v otroku vidiš spolni objekt…….tipi če ne znate z ženskami, se spravljate na otroke, pa čeprav samo v domišliji, bolno za bruhati!

Pedofil hmmm, ja točno to, golo spolovilo imajo samo otroci in če te to vzburja se zamisli! Latenten pedofil, ko je enkrat kolega rekel za eno mimoidočo punčko, češ ta pa bo prava…….sem ga užgal čez faflo, da v otroku vidiš spolni objekt…….tipi če ne znate z ženskami, se spravljate na otroke, pa čeprav samo v domišliji, bolno za bruhati!
[/quote]

hahahahhahaa :))))))) Nekateri ste pa že čisto trčeni. Torej če ti od tipa zahetvaš, da si brije brado si pedofilka!!!!!!!! Ogbana pedofilka!!!! Pfujjjj

Pedofil hmmm, ja točno to, golo spolovilo imajo samo otroci in če te to vzburja se zamisli! Latenten pedofil, ko je enkrat kolega rekel za eno mimoidočo punčko, češ ta pa bo prava…….sem ga užgal čez faflo, da v otroku vidiš spolni objekt…….tipi če ne znate z ženskami, se spravljate na otroke, pa čeprav samo v domišliji, bolno za bruhati!
[/quote]

Ne dejansko je bolan tvoj um, ker sploh na kaj takega pomisliš. Ti si za buhater, ke včeina moških ob pobriti ne pomisli na otroke. Ti si tsta, ki podtika te tvoje izpirjene misli… Ogasbna si!

Pedofil hmmm, ja točno to, golo spolovilo imajo samo otroci in če te to vzburja se zamisli! Latenten pedofil, ko je enkrat kolega rekel za eno mimoidočo punčko, češ ta pa bo prava…….sem ga užgal čez faflo, da v otroku vidiš spolni objekt…….tipi če ne znate z ženskami, se spravljate na otroke, pa čeprav samo v domišliji, bolno za bruhati!
[/quote]

V življenju nisem pomislil, na kaj tako bolanega kot si ti zgoraj izjavila, pa sploh nisem več rosno mlad. Res si neverjetno ogabna, da sploh na kaj takega pomisliš.

Vsi, ki so vam všeč pobrite pazduhe ste ogabni pedofili al kaj?? Iz kerih rovt ste prilezli na forum? Imate same kosmatulje doma?

Strnišče nastane po britju, zakaj se briješ, če so pol problemi? Aja tvojega napali.
[/quote]

mojega napali predvsem moja rit in joški. nekaj, česar predpubertetne punčke po definiciji nimajo.

Tole je pa kriza.. Da nekdo podtika otroke v temo, kjer teče diskurz o urejenost mednožja je pa skrajno neokusno, če ne celo zrelo za prijavo na določene inštance. Tisti, ki izjavi kaj takega v umu zagotvo ni zdrav…..

Pedofil hmmm, ja točno to, golo spolovilo imajo samo otroci in če te to vzburja se zamisli! Latenten pedofil, ko je enkrat kolega rekel za eno mimoidočo punčko, češ ta pa bo prava…….sem ga užgal čez faflo, da v otroku vidiš spolni objekt…….tipi če ne znate z ženskami, se spravljate na otroke, pa čeprav samo v domišliji, bolno za bruhati!
[/quote]

Ti si ogabna izpirjenka, ker sploh razmišljaš in javno razlagaš v tej smeri!

Pedofil hmmm, ja točno to, golo spolovilo imajo samo otroci in če te to vzburja se zamisli! Latenten pedofil, ko je enkrat kolega rekel za eno mimoidočo punčko, češ ta pa bo prava…….sem ga užgal čez faflo, da v otroku vidiš spolni objekt…….tipi če ne znate z ženskami, se spravljate na otroke, pa čeprav samo v domišliji, bolno za bruhati!
[/quote]

V čem ti to? A ti veš kaj pišeš? Domišlija? Ti si tisti ki je pričel pisati o otrocih v temi, ki je namenjena izključno odraslim osebam. In potem smo bolani mi? Jaz nisem tako preprilan… Močno upam, da nimaš otrok!!!

New Report

Close