Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako je to hudo

Kako je to hudo

V bolnici oba, prispeta skupaj, on z visoko vročino in slabim počutjem, ona rodit. Ona gre v porodno sobo, njega sprejmejo zaradi slabe zdrav.situacije in s preiskavami. Ona rodi, mu povejo, da je dobil sina, se še zadnjič nasmehne in zapre oči.
Ona je rodila, on pa umrl. Oba stara 25 let.
Grozljivo izbran trenutek.

To je bilo res ali si gledala kak film?

Izvedela ta teden. Podrobnosti ne morem, žal.
Ji bom pa pomagala v vsem, glede varstva otrok, urejanja doma… čeprav jo ne poznam.
Ima 2 predšolska, pa tega dojenčka.

Žalostno, srce se mi trga. Čutim bolečino.

V čem je smisel tvojega zapisa?
In čisto dovolj podrobnosti si napisala, da tisti, ki družino pozna, ve, za koga gre.

Kaj si hotela povedati s tem, da si se pobahala s tujo tragično zgodbo? A na rumenih straneh ni nobene udarne novice?

že tri otroke pri 25letih?? Kje se pa to dogaja?

Ni samo to, oče ji je lani umrl. Mati ji 13 dan leži v bolnici, rak na jetrih, ure so ji štete.
Kje je ta ljubi Bog?
Še dobro, da ni ona med porodom umrla, bi otroci ostali sami. :((((

Grozljivo, eni pa jamrajo, kateri kupon bi vnovčili v trgovini in kako megleno, deževno vreme je. Drugim pa odhajajo ljudje…

Ni samo to, oče ji je lani umrl. Mati ji 13 dan leži v bolnici, rak na jetrih, ure so ji štete.
Kje je ta ljubi Bog?
Še dobro, da ni ona med porodom umrla, bi otroci ostali sami. :((((

Grozljivo, eni pa jamrajo, kateri kupon bi vnovčili v trgovini in kako megleno, deževno vreme je. Drugim pa odhajajo ljudje…
[/quote]

naravna selekcija….

In kje sta bila v tem casu starejsa otroka?

verjetno obstajajo še njegovi starši in njegova žlahta. sama piše, da ona matere ne pozna

Ni samo to, oče ji je lani umrl. Mati ji 13 dan leži v bolnici, rak na jetrih, ure so ji štete.
Kje je ta ljubi Bog?
Še dobro, da ni ona med porodom umrla, bi otroci ostali sami. :((((

Grozljivo, eni pa jamrajo, kateri kupon bi vnovčili v trgovini in kako megleno, deževno vreme je. Drugim pa odhajajo ljudje…
[/quote]
to se mi zdi da pa da res ne more biti drugega kot usoda..

Ni samo to, oče ji je lani umrl. Mati ji 13 dan leži v bolnici, rak na jetrih, ure so ji štete.
Kje je ta ljubi Bog?
Še dobro, da ni ona med porodom umrla, bi otroci ostali sami. :((((

Grozljivo, eni pa jamrajo, kateri kupon bi vnovčili v trgovini in kako megleno, deževno vreme je. Drugim pa odhajajo ljudje…
[/quote]

A veš, da z vsako objavo izpostavljaš to družino!
In mladoletne otroke imajo!

Svoje frustracije zdravi drugje!

Si zrela za prijavo!

A veš, da z vsako objavo izpostavljaš to družino!
In mladoletne otroke imajo!

Svoje frustracije zdravi drugje!

Si zrela za prijavo!
[/quote]

Ma zrela je za obravnavo na zaprtem oddelku! Vdove ne pozna, ampak ji bo pomagala urejat stanovanje in točno ve, koliko časa je njena mama v bolnici in zaradi česa 🙂

Prizadeta si, da se delaš norca iz takih stvari, ker jaz pa poznam tako družino, kjer je eden od staršev po porodu ostal sam s tremi predšolskimi otroki.

Mene je zaradi takih trolov sram rečt, da hodim na mon … saj sem vedno manj tukaj.

Ce nekdo pomaga drugemu, je zrel za psihiatrijo?
Odkod ta spoznanja?
Tisti, ki drugemu v stiski pomaga je hvale vreden.
Mamici in otrokom pogumno.

Ma zrela je za obravnavo na zaprtem oddelku! Vdove ne pozna, ampak ji bo pomagala urejat stanovanje in točno ve, koliko časa je njena mama v bolnici in zaradi česa 🙂

Prizadeta si, da se delaš norca iz takih stvari, ker jaz pa poznam tako družino, kjer je eden od staršev po porodu ostal sam s tremi predšolskimi otroki.

Mene je zaradi takih trolov sram rečt, da hodim na mon … saj sem vedno manj tukaj.
[/quote]

Polarni sij, ti briljant, pa se skrivas?
Ves da bi bolje razumelo ko bi tableto popilo preden sedes za mon?

Ne pozabi,da so te vsi zapustili, vsa zlahta, ker se nezdravis in si bolan.

Drži. Če to počneš iskreno iz srca in ne izpostavljaš javno družine s takimi podrobnostmi, da se hitro ve za koga gre! Avtorica te družine sploh ne pozna osebno! In dvomim, da bi si kdo od njih želel javne objave.

Imaš osebe ki mislijo da pomagajo pa se samo štulijo zraven in se futrajo z nesrečo drugih.
In avtorica je taka oseba.

Daj nehaj že enkrat, navaden trol si. Kako lahko sploh začneš tako temo? In tudi če bi bilo res, zaenkrat ne pomagaš, itak pa družine sploh ne poznaš. Od kdaj je opisovanje tuje nesreče na forumih pomoč? Potem pa še pišeš zagovore sama sebi. Daj pojdi se vendar zdravit.

Polarni sij, ti briljant, pa se skrivas?
Ves da bi bolje razumelo ko bi tableto popilo preden sedes za mon?

Ne pozabi,da so te vsi zapustili, vsa zlahta, ker se nezdravis in si bolan.
[/quote]

Lahko uporabiš še milijon nickov, avtorica …

Joj, narobe ste razumeli, ampak vas razumem, ne pomagate drugim oz vas tuja pomoč drugim zelo moti…
Moj namen ni bil kogarkoli izpostavljat, ampak kako naj pa napišem, kako usoda ne izbira kot pa na primeru. Morda ne znam tako zavito, prikrito napisat, ampak bolj direkt.. napisano je tukaj, okrog ljudem pa o tem ne govorim.

V vsakem primeru, zelo hitro spoznam človeka v stiski in pomagam, osebi pa sem pokazala napisano in je komentirala, da niste sočutni, dokler ne pride stiska na vaša vrata. Oziroma jo vaša mnenja ne zanimajo, pa čeprav bi eni radi osebo zlomili še bolj kot jo je usoda.

Lep dan, naj sije sonce nad pravičnimi in nepravičnimi. 🙂

Mene ne more nihče zaustavit v pomoči drugim… ne v tolikih letih, ne po načinu…

Ps: danes sem ji pobelila del stanovanja, varovala otroka, ter se odpovedala “izletu na Štajersko” na račun pomoč njej.

Očitno vas taki “prispevki” ne spodbudijo, da bi bili boljši – komu pomagali, nekateri pa postajate slabši, nesočutni do drugega, ki ga je usoda zadela.
Bolj je bil moj namen koga spodbudit, da pomaga drugemu v podobni situaciji,…
Nimam več pojasnil, sem pa na hitro napisala..ker se mi mudi.

Lep dan, naj sije sonce nad pravičnimi in nepravičnimi. 🙂

Mi ne moremo pri tem popolnoma nič.

Katera turška nadaljevanka je to?

Ob 10. dopoldne ženske še poznala nisi, ob dveh si jih že pobelila stanovanje. To pa je učinkovitost.

Moram priznati, dobro trolaš.


Novi roman Nicholasa Sparksa.

Popolnoma enako zastavljena tema, kot tista o družini, ki jo novi lastnik meče na cesto in rabi denar…
Avtor/ica najprej napiše uvod, nato sproti malo dodaja (da bo še bolj tragično), vmes z drugim nickom spodbuja ljudi, naj pomagajo.

Ta tema je za izbris!

Me pa zanima, kdo se skriva za temi temami oziroma, če res misli, da bo na tak način, z goljufijo prišel do denarja!

Za izbris si ti, kaka lastnica in mati z otrokom, what?

Da ne boš obžalovalo vsako črko!

A ste bolani na Monu al ima psihiatrija dopust?

Citiraj kje se koga prosi za denarno pomoč?

New Report

Close