Najdi forum

Cakic

Pa glejmo zdaj in se cudimo…samo se en fant, ki si je zaradi napacnih odlocitev unicil zivljenje. Pravzaprav, vec njih.

Branil se je, čeprav res ni imel kaj početi s pedrom ponoči v njegovem stanovanju. Sojenje kot pri Baričeviču – zaščita pederska lobija, skrito pred javnostjo. Če bi bila žrtev navaden človek bi še kako pisali in obveščali javnost.
Ne zagovarjam tega kar je storil, uničil je svoje in življenje ljudi, ki ga imajo radi.

Ker ne vemo, kaj se je točno dogajalo, je komentiranje zelo težko. si pa okoliščine skrajno nenavadne, še bolj nenavadno je pa da je ‘zaradi zaščite družine žrtve???’ popolen molk, nja baje ima levica vrste vmes, ne vem no.

kaj prinese “pedranje”.

Najvišje pozicije v družbi, mastno plačo, nekaznovano preprodajo in zlorabo mamil…
V drugih primerih še nekaznovano pranje denarja, zlorabo otrok, mladostnikov, žensk, za katere “skrbi”varuhinja.
Da o popolnem vplivu na politike niti ne govorimo.

Verjetno si navsezgodaj zjutraj ni sel v njegovo stanovanje napolnit mobitel.

Žrtve zlorab se seveda ne smejo upirati, splošno znano pri nas.
Tudi ko te posilijo. Za ženske se je vedno govorilo, če ti grozi posilstvo, se sprosti in uživaj.
Ko posilstvo grozi moškemu, naj stori enako?

Sedanje afere iz Holivuda seveda s tem ubojem nimajo nobene skupne točke.
Tudi žrtve, ki so mnogokrat po taki zlorabi storile samomor, ne…

V Ameriki so to prenašali zaradi slave. Kakšna je bila obljubljena v tem primeru?

Mene pa zanima kako ali od kod veste da je šlo za poskus posilstva in da se je ta moški branil.? Od kod vam take podrobnosti?

gejska posla

Glede na to, da ni majhen fantek in se konkreten hrust je, mislim, da ni ravno nedolzen in tisti njegov cinicni nasmeh, ko so ga pripeljali s kombijem mi pove vse, da je tocno vedel kaj je naredil in se se srusiral in preoblekel in zaklenil stanovanje za sabo. Cudno, ce se je branil, da nima obrambenih ran.

Glede na to, da ni majhen fantek in se konkreten hrust je, mislim, da ni ravno nedolzen in tisti njegov cinicni nasmeh, ko so ga pripeljali s kombijem mi pove vse, da je tocno vedel kaj je naredil in se se srusiral in preoblekel in zaklenil stanovanje za sabo. Cudno, ce se je branil, da nima obrambenih ran.
[/quote]

Aja tič pa ni bil hrust ?
Ciničen nasmeh?
Bolj nervozen nasmeh ! Mojemu sinu,ko je nervoze usta potegne v nasmeh (nezavedno).
Mlado življenje zaznamovano.
Pa kaj hudiča ima tak dec v srednjih letih z enim dvajsetletnikom za pocet no ?!
Sprijenec in nič drugega !
Je pa žalostno in tragično, da je končal na tak način življenje.
Jaz bi tudi želela, da se moj sin brani in bori za svoje življenje .

Glede na to, da ni majhen fantek in se konkreten hrust je, mislim, da ni ravno nedolzen in tisti njegov cinicni nasmeh, ko so ga pripeljali s kombijem mi pove vse, da je tocno vedel kaj je naredil in se se srusiral in preoblekel in zaklenil stanovanje za sabo. Cudno, ce se je branil, da nima obrambenih ran.
[/quote]

Ma, res je jeba, če star dedec rabi enega mladega, ki je ravno iz tujske legije prišel, da ga uvaja v gejsko sceno. Ne bit pameten, da tega pokojni ni vedel.
Še večja jeba je, da tak razvpit peder ne ve, kaj pomeni se jebat s tako mladimi, kot so njegovi lastni otroci, da jih ne boš dobil po krempljih, še posebno, če dražiš spečega leva.
To niso fantki, ki post festum sklonijo glavico in jih potolažiš z nekaj drobiža, za naslednjič jim pa zrihtaš bogatega klienta in potem gre iz rok v roke, dokler še sploh stoji pokonci in sam sebi pogleda v oči v špeglu. Kanglica gre le tolikokrat po vodo, dokler se ne razbije.

Kaj pa, če je bil Tič njegov foter? Na teh slikah z obravnave, ko ima Stefan malo daljše lase, mu je čisto podoben.

Res je neverjetna podobnost, sploh v usta, imaš prav.

Fotr in sin? Ne tici v tem zajcu grm, samo moje skromno mnenje.
Bilo je poletno nedeljsko pozno dopoldne, ko je moj sin prizehal v kuhinjo. Tako na sredi debate mi pove, da je spoznal Gasperja Tica, ja mami, tistega iz popotne torbe. Ooo kako lepo, sem se razveselila…a je res tko prijazen in ves nacitan kot zgleda na tv? Samo kratek ja, model je. Kje ste pa bili? Na terasi mestnega gledalisca…ves kako top razgled je od tam in kako lepi soncni zahodi…lepo sinko, da se druzis s kulturniki, vesela sem zate…ko sem kmalu zatem brala o fantu Stefanu in Ticu. Toda sele cez nekaj casa sem se spomnila na debato s sinom, takrat mi je vrocina butnila v glavo in pred ocmi se mi je stemnilo. Morda me tudi zaradi tega vse skupaj preganja.
Kako razlicno umiramo…Sugman npr.
Pa sta mi bila ljuba oba.

A potem, ko je bilo objavljeno, da je imel ubijalec v sebi drogo za posilstvo?
Saj potem je gej lobi dosegel prepoved vseh nadalnjih objav.

Je pa tale Cakič v priporu dost shujšal, a ni no?!

New Report

Close