Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vaše mnenje Moj novi partner ima zelo dobre kvalitete je kavalar pozoren in skrben Vendar me skrbi

Vaše mnenje Moj novi partner ima zelo dobre kvalitete je kavalar pozoren in skrben Vendar me skrbi

Od prej ima tri otroka in to z vsakega z drugo žensko… kaj mislite o tem ? On pravi, da so to bila pač nora leta, pa da ne bo pomote z vsemi vzdržuje stike in za njih tudi skrbi. Malo sem zmedena, kako bi o tem ?

Samo štiri besede imam za takega tipa: čim dlje, čim prej

pa kako mu je ratalo glih vsaki po enga naredit, itak, zajebancija ampak, nikol se ne ve…..,mogoče sm f u k a t ne zna, ali pa zna, kakor za koga, probej…., če mu bo ratalo še s tabo.

nova
Uredništvo priporoča

kako se temu reče? Serenada? On sere, ona se nada…. 😀

Naj ne bodo njegova nora leta, tvoje novo breme. Kavalirji so panavadi najvecji manipulatorji…sama se odloci, ce hoces bit cetrta.

haha: )))

kar držalo veš oziroma izgleda da boš?

Qua pa teb ni jasn?? Človk se hitr naveliča!!

Ena pupa, maš podelano. Tebi ne bo treba več rojevat, niti se ukvarjat s froci.
Pa še ljubi mir boš imela, ko bo on z njimi.
Edino kakšno lastninco naj pa prepiše nate, ker tvojega ne bo nič.

No ja, to niso ravno sanje vsake ženske. Koliko pa je bil star, ko so nastali tile otroci? Pri meni bi ta podatek igral veliko vlogo. Če je imel 18 let, ok, mlad, brez pameti……, če je to skuhal pri 30, je pa mal drugače. V plus mu štejem tudi to, da za otroke skrbi in ima stike. Torej je vsaj prevzel odgovornost. Težko svetovati. Vsak si zasluži vsaj priložnost. Pojdi korak za korakom, previdno, opazuj stvari, ne delaj si velikih načrtov. Čas bo pokazal svoje.

Očitno bo imel kmalu še četrtega s četrto žensko.
Ene res nimate filtrov :/

nič skrbi … je vse OK.
Musliman ima pravico do 4 žena, če jih lahko vzdržuje.
Je pa res spodoben, da vsaki naredi otroka ☺

Moj sorodnik ima tri otroke, vsakega z drugo.
Je tretjič poročen in s to tazadnjo sta skupaj že skoraj 40 let.

Pač 2x prej ni šlo, je pa za otroke vedno skrbel in imel stike.

Tudi meni pridejo na misel točno iste 4 besede!!!
Mene bi odneslo par kilometrov stran od takega tipa.

Tudi to se zgodi. Mene pri avtorici kot podpisani pupiki vleče na to, da je tale iz norih let tudi sam en mlad fanrič, ko bo mogoče v svoji neodgovrnem norem letu še kakšnega pridelal.
Vseeno malo drugačni situaciji in razlogi za imeti otroke vsakič z drugo.
Avtorica, poznaš ga pa od prejšnjega meseca, ker je čist frišen? V norih letih je potem trem ratal, da so zanosile, ostalim, kar leze in gre, se pa prijelo ni? In je bil tudi pozoren in skben le do trenutka, ko je svojo norost izživel. Kondom, ti pa drugo zaščito ne pozsbit.

Punca, naj bo tale tvoj kavalir bogataš. Pri treh otrocih, razsejanih vsakega na drugem koncu, bosta drugače živela kar uborno življenje. Oziroma, ti boš vzdrževala njega, da bo on otroke, ko te bo načevljal s peto žensko, pa se boš pod nosom obrisala za vse, kar si izgubila z njim, denar, leta, samozavest, priložnost živeti boljše….

Da si se sploh že spečala s takim si zame navadna trapa. A samskuh brez prikolice nisi sposobna dobit?

Jaz tudi enega takega poznam, sicer ima 4 otroke z 3 različnimi. Ne vem, jaz se s takim ne bi ravno resno zapletala, mogoče avantura, druga ne.

Meni rabi tip samo povedat, da ima otroke, pa že bežim stran. S prtljago se že tako ne mislim ukvarjat, potem ima pa še 3 otroke z 3 različnimi ženskami? Beži stran takoj.

Grozno se mi zdi, da moraš spraševat. Da ti ni jasno. Če se imaš vsaj malo rada, ampak res malo, potem boš zbežala stran takoj. Najbolje včeraj.

Nezanesliv,luzer,cimdlje pa čimprej stran od njega.

Na katero crko se zacne ime tega tipa?


pejte vse 4 na kavo, pa jih malo povprašaj o razlogh

Najdi si kako pametno delo.

New Report

Close