Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danes sva imela podobne sanje

Danes sva imela podobne sanje

Danes me je obiskal brat in ko sva se pogovarjala o današnjih sanjah, sva ugotovila, da sva imela precej podobne sanje. Oba sva sanjala, da sva bila na obisku pri pokojni babici. Zanimivo in hkrati čudno.

Njegove sanje: Bil je pri pokojni babici na obisku, imeli so malico (on, ter dva strica); spominja se marmelade. Čez nekaj časa sem prišla jaz v jedilnico in me je brat vprašal kje sem bila, jaz mu odvrnem, da sem zunaj nekaj pomagala babici. On je hotel preveriti kako je z babico in nato se je zbudil, točno ob 3:00 ponoči.

Moje sanje: Sem na obisku pri isti pokojni babici, spominjam se tudi brata, da je prišel na obisk, vendar je odšel takoj v hišo in jaz sem ostala zunaj. Bilo je zelo čudno, nikjer ni bilo nikogar in sem klicala brata naj pride ven. Čez par sekund sem se zbudila, pogledala sem na telefon koliko je ura in vidim 3:00. Imela sem neprijeten občutek (bil je prisoten tudi strah), vendar sem kmalu zaspala nazaj.

Ne vem, kako si naj razlagam te sanje, se vam je že zgodilo kaj podobnega? Ali je to samo naključje, da sva imela z bratom tako zelo podobne sanje?

Želim vam lep dan in še lepše sanje!

Babica vama je obema želela nekaj sporočiti.
Spomnita se, če je v vajinih sanjah kaj govorila, nakazala, naredila?

Kakšen odnos imata z bratom? Se kaj posebnega dogaja, kjer sodelujeta?
Babica vama je nekaj sporočila. Poglobita se v to kaj. Kot bi se v nekem mnenju razhajala.

To la je zanimivo…

Ne, babica ni ničesar sporočila. In zakaj ne? Zato ker ni več v stanju, da bi karkoli sporočala!

Dajte, ljudje, bodite malo bolj pametni in manj babjeverni! Ljudje sporočajo nekaj samo, kadar so živi! In če je v zgornjem primeru babica kaj “sporočila”, je to storila, ko je bila še živa. In to je tudi normalno. Sporoča lahko samo živ človek. In edino živ človek tudi hrani spomin na ta sporočila! Zato dajte nehat s tem babjeverjem in razumite ta svet bolj pametno!


A tko praviš? Kar apriori?
Plašnice stran in se mal podučit o energijah in parapsihologiji in telepatiji bi blo kar fajn.
Bi rekli Aboridžini: seveda ima prav, kar govori. A škoda, da ta prav velja velja samo zanj/zanjo.


A tko praviš? Kar apriori?
Plašnice stran in se mal podučit o energijah in parapsihologiji in telepatiji bi blo kar fajn.
Bi rekli Aboridžini: seveda ima prav, kar govori. A škoda, da ta prav velja velja samo zanj/zanjo.
[/quote]
Podučim naj se o parapsihologiji in telepatijah in energijah? Mi torej predlagaš, naj grem študirat medicino, specializacija: psihotične motnje?

Daj no, daj, in kaj? Aboridžini pa kar duhove vidijo al kaj? Kot da noben drug na svetu ni tako usekan, da trdi, da vidi ali sliši duhove. To verjetje v duhove in duše in onostranstvo je samo odraz duševnega manka človeka, ki svoje želje projicira v nekaj, kar mu ni treba utemeljevati – ker mu utemeljevanje v resničnem življenju ne gre od rok (in je zato ponavadi luzer). Ko pa konstatiraš neke neoprijemljive, nedokazljive, nesustabilne, neopisljive in nedefinirane “energije” in “duše”, pa lahko plozaš kot dvojni doktor s Harvarda! Gre za človekovo potrebo, da kontrolira svoje tuzemsko življenje! Da ima niti v svojih rokah. Luzerji, ki jim tuzemsko življenje ne gre, ker ne znajo dobiti kontrole nad njim, pa si zato izmislijo nezemsko življenje, ki je popolnoma na razpolago njihovi kontroli in njihovim domislicam, in potem živijo “višje ozaveščeno življenje”, ki je le kompenzacija za njihovo luzersko, povprečno, nikogar-ne-briga življenje. In to je vse, kar je na tem!

Z bratom imava lep odnos, se odlično razumeva. Trenutno se nič posebnega ne dogaja, zato so me današnje sanje presenetile.
Babice v sanjah nisem uspela videti, prav tako brat ne, saj se je prej zbudil. Res čudno zanimive sanje in res ne vem kakšen pomen nosijo 🙂

Je pa brat rekel da že 3 dni sanja, da je v tisti hiši od pokojne babice. Srečuje tudi pokojnega strica, ki neprestano nekaj išče in je nezadovoljen (stric je naredil samomor mnogo let nazaj).


Podučim naj se o parapsihologiji in telepatijah in energijah? Mi torej predlagaš, naj grem študirat medicino, specializacija: psihotične motnje?

Daj no, daj, in kaj? Aboridžini pa kar duhove vidijo al kaj? Kot da noben drug na svetu ni tako usekan, da trdi, da vidi ali sliši duhove. To verjetje v duhove in duše in onostranstvo je samo odraz duševnega manka človeka, ki svoje želje projicira v nekaj, kar mu ni treba utemeljevati – ker mu utemeljevanje v resničnem življenju ne gre od rok (in je zato ponavadi luzer). Ko pa konstatiraš neke neoprijemljive, nedokazljive, nesustabilne, neopisljive in nedefinirane “energije” in “duše”, pa lahko plozaš kot dvojni doktor s Harvarda! Gre za človekovo potrebo, da kontrolira svoje tuzemsko življenje! Da ima niti v svojih rokah. Luzerji, ki jim tuzemsko življenje ne gre, ker ne znajo dobiti kontrole nad njim, pa si zato izmislijo nezemsko življenje, ki je popolnoma na razpolago njihovi kontroli in njihovim domislicam, in potem živijo “višje ozaveščeno življenje”, ki je le kompenzacija za njihovo luzersko, povprečno, nikogar-ne-briga življenje. In to je vse, kar je na tem!
[/quote]

Seveda imaš prav. Ampak, a mora moje prepričanje biti enako tvojemu?

Seveda imaš prav. Ampak, a mora moje prepričanje biti enako tvojemu?
[/quote]
Žalostno je, če ni.
Pa ne mojemu kot mojemu, ampak prepričanju duševno zdravega, dozorelega odraslega. To, kar bi ti rada trajbala (in infantilno argumentirala, češ “to si ti, kaj sem pa jaz”, kot počnejo otroci v vrtcu), pa je nezrelo, na ravni nerazvite predadolescentne pameti.


Žalostno je, če ni.
Pa ne mojemu kot mojemu, ampak prepričanju duševno zdravega, dozorelega odraslega. To, kar bi ti rada trajbala (in infantilno argumentirala, češ “to si ti, kaj sem pa jaz”, kot počnejo otroci v vrtcu), pa je nezrelo, na ravni nerazvite predadolescentne pameti.
[/quote]

:)))
Nisi odgovorila na moje vprašanje.
Prav je, da si točno tam, kjer si, da se ti dogaja točno to, kar se ti dogaja in da razmišljaš točno tako, kot razmišljaš. To je v tem trenutku najboljše zate.

:)))
Nisi odgovorila na moje vprašanje.
Prav je, da si točno tam, kjer si, da se ti dogaja točno to, kar se ti dogaja in da razmišljaš točno tako, kot razmišljaš. To je v tem trenutku najboljše zate.
[/quote]
Pa v katerih Spodnjih Dupah vas učijo teh infantilnih obrambnih mehanizmov?? “Nisi odgovorila na moje vprašanje.” In kaj si s tem argumentirala? Seveda sem odgovoril na tvoje vprašanje: DA! Moraš imeti enako mnenje o kvazi nadnaravnih in paranormalnih in drugih psevdopojavih kot jaz, ki sem odrasla, zrela oseba! Ker če ne, si preprosto babjeverna (in posledično nezrela ter manj inteligentna, podobno kot šamani v Afriki, ki pohabljajo ženske z obrezovanjem, ker da tako preprečujejo, da bi ženske obsedel zli duh …), ali pa psihotična, kar je psihiatrična duševna motnja.


Pa v katerih Spodnjih Dupah vas učijo teh infantilnih obrambnih mehanizmov?? “Nisi odgovorila na moje vprašanje.” In kaj si s tem argumentirala? Seveda sem odgovoril na tvoje vprašanje: DA! Moraš imeti enako mnenje o kvazi nadnaravnih in paranormalnih in drugih psevdopojavih kot jaz, ki sem odrasla, zrela oseba! Ker če ne, si preprosto babjeverna (in posledično nezrela ter manj inteligentna, podobno kot šamani v Afriki, ki pohabljajo ženske z obrezovanjem, ker da tako preprečujejo, da bi ženske obsedel zli duh …), ali pa psihotična, kar je psihiatrična duševna motnja.
[/quote]

Skrbno preberi vsako besedo v tem odgovoru, žal že pokojnega Viktorja Gerkmana.
Pa shrani si ga! Za kasnejši čas…
http://www.aura.si/odgovarja-viktor-gerkman-kaj-je-samouresnicenje/

Skrbno preberi vsako besedo v tem odgovoru, žal že pokojnega Viktorja Gerkmana.
Pa shrani si ga! Za kasnejši čas…
http://www.aura.si/odgovarja-viktor-gerkman-kaj-je-samouresnicenje/
[/quote]
Te straniščne ezoterike, si lahko prepričana, ne bom bral. Kaj šele skrbno!

Zanimivo res in na isti čas tako podobne sanje da sta oba imela z bratom. Sta vidva oba med sabo ful povezana in pa s pokojno babico prav tako. Zanimivo res.

Pametnjakovič. Ti nisi nič bolj realen, kot pa sanje…. Verjameš v iluzijo, ki se ji reče realnost, pač po Einsteinu…. Sokrat je itak vedel, da največji butalec vedno misli, da je najapametnejši….


Te straniščne ezoterike, si lahko prepričana, ne bom bral. Kaj šele skrbno!
[/quote]

Kaka nastrojenost omg če kdo ne misli isto kot ti. Kaj sploh tu komentiraš, če ti tema ni kul. Kaki gnojevski in podli odgovori o grozno.

Pametnjakovič. Ti nisi nič bolj realen, kot pa sanje…. Verjameš v iluzijo, ki se ji reče realnost, pač po Einsteinu…. Sokrat je itak vedel, da največji butalec vedno misli, da je najapametnejši….
[/quote]

Tako je se strinjam.

Pametnjakovič. Ti nisi nič bolj realen, kot pa sanje…. Verjameš v iluzijo, ki se ji reče realnost, pač po Einsteinu…. Sokrat je itak vedel, da največji butalec vedno misli, da je najapametnejši….
[/quote]
Če si srednješolka, ok, razumem, greš skozi to fazo “iskanja višjih resnic”. V kolikor imaš pa kaj več let, bi pa lahko vedela, da so “citati” Einsteina in Sokrata, ki gomazijo po internetu, vse prej kot to, ampak so tipičen primer otroških telefončkov, ko ven pride nekaj čisto tretjega, kar naj bi se na začetku reklo. (A kako zanimivo, da se ne sklicuješ npr. na Schellinga ali pa Heideggerja ali pa Berdjajeva … morda zato, ker jih ne poznaš, a? Einstein je vsaj natisnjen na kakšni skodelici …)


Te straniščne ezoterike, si lahko prepričana, ne bom bral. Kaj šele skrbno!
[/quote]

EGO te jebe, sem te prav prebrala;)) In izbrala pravi članek. Nisi še zrel, le shrani si ga;)

EGO te jebe, sem te prav prebrala;)) In izbrala pravi članek. Nisi še zrel, le shrani si ga;)
[/quote]
Oh, joj joj! Pred kratkim izšla psihoblabla knjiga “Vas j**e ego”, in zdaj vsi vse razumejo. Joj, folk, vi res nimate predstave, kako vam te nebuloze zasrajajo možgane! Daj, še kakšen članek o pošasti Nessie prilepi, no. Me prav zanima, kaj so zadnje čase odkrili. Da si utrdim vero!

Brat in ti sta načrtovala snidenje.
Sanje so rezultat vajinih misli. Oba imata spomine, ki so pač naključno ali ne v sanjah prišli na plano. To je vse.

Sta dvojčka? Dvojčkom se to pogosto dogaja.

Nisva dvojčka, imava kar dosti let razlike.


Oh, joj joj! Pred kratkim izšla psihoblabla knjiga “Vas j**e ego”, in zdaj vsi vse razumejo. Joj, folk, vi res nimate predstave, kako vam te nebuloze zasrajajo možgane! Daj, še kakšen članek o pošasti Nessie prilepi, no. Me prav zanima, kaj so zadnje čase odkrili. Da si utrdim vero!
[/quote]

Kolk ene ihte je v teb… Grem stavit, da nisi ravno v prijaznih odnosih s svojo okolico.

New Report

Close