Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A se bitcoin potaplja?

A se bitcoin potaplja?

Pred desetimi dnevi 14 000€, danes 8000€ in še pada?
Začetek konca?

Ma kje pa. Zdaj se dogaja striženje ovc. Ko bo pa 1000 ali 500 bo pa nov cikel. Je treba čim več ovc ostriči, zdaj jih pa še niso.

Brez preplaha prosim.
Padel je samo zato, da vzame zalet proti 50.000 tisočakom, kolikor je nerealno vreden.

nova
Uredništvo priporoča

Seveda se potaplja, to je pač eden izmed ciklov trgovanja. Če bi vse cene samo rasle, kam pa bi prišli?
Prav nobenega preplaha ni med nami izkušenimi trgovci, čas za prodajo je že bil. Ko pa pade cena spet čas za nakup.

7700€

Seveda se potaplja, to je pač eden izmed ciklov trgovanja. Če bi vse cene samo rasle, kam pa bi prišli?
Prav nobenega preplaha ni med nami izkušenimi trgovci, čas za prodajo je že bil. Ko pa pade cena spet čas za nakup.
[/quote]
Ciklus trgovanja? A potem to ni vpliv kitajcev, ki so zaprli borze in prepovedali trgovanje z biti in Rusov, ki so prejšnji teden začeli posnemati kitajce?


Ciklus trgovanja? A potem to ni vpliv kitajcev, ki so zaprli borze in prepovedali trgovanje z biti in Rusov, ki so prejšnji teden začeli posnemati kitajce?
[/quote]

Seveda ima, vse ima vpliv na potek ter kdaj se bo zgodil t.i. preplah med rajo.
[img]http://www.thegoldandoilguy.com/wp-content/uploads/2012/11/Stages-for-AAPL.png[/img]

Sedaj smo v fazi “fear”, prav nič ne more ustaviti ljudi pred prodajo bolj kot dejstvo, da izgubljajo premoženje 😉

Seveda ima, vse ima vpliv na potek ter kdaj se bo zgodil t.i. preplah med rajo.
[img]http://www.thegoldandoilguy.com/wp-content/uploads/2012/11/Stages-for-AAPL.png[/img]

Sedaj smo v fazi “fear”, prav nič ne more ustaviti ljudi pred prodajo bolj kot dejstvo, da izgubljajo premoženje 😉
[/quote]
Na žalost vlagateljev pa premoženje BITov ne pokrije vseh enot, ki so prodane in bo nastal kaos in zlom, če se samo 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} lastnikov bitov odloči za prodajo, tako da kdor bo prodal pravočasno bo nekaj dobil zamudniki pa, no saj se ve …. 🙁

jets sem lani spomlad denar vložilv enga bit kojna, in še zmeraj se redi, v zadnjem mescu je pridobil še nekaj kg.


Na žalost vlagateljev pa premoženje BITov ne pokrije vseh enot, ki so prodane in bo nastal kaos in zlom, če se samo 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} lastnikov bitov odloči za prodajo, tako da kdor bo prodal pravočasno bo nekaj dobil zamudniki pa, no saj se ve …. 🙁
[/quote]

Trenutno je povpraševanje po večini “starih” kriptovalut nekajkrat večje od ponudbe.
Verjetno sledi še malo padanja, da pridajo vsi prestrašenčki, nato pa nov polet v višave! 😀

Itak bo šlo gor v milijarde. Samo nihče ti ne bo bitkojna izplačal v regularni valuti, če boš hotel(a) ven. Tega ti ne povedo. Drugače pa kar uživaj v namišljeni vrednosti.

Seveda se potaplja, to je pač eden izmed ciklov trgovanja. Če bi vse cene samo rasle, kam pa bi prišli?
Prav nobenega preplaha ni med nami izkušenimi trgovci, čas za prodajo je že bil. Ko pa pade cena spet čas za nakup.
[/quote]
Škoda, da ne obstajajo lajki.

Kolega se sekira, ker sem investirala, in sem imela izgubo, meni je pa smešno – a game 🙂 Ko bo padel še bolj dol, bom investirala še več. Toliko, da bi ogrozilo moj materialni položaj pa itak ne bom.

Se mi sicer zdi veliko večje tveganje kot pa trgovanje z delnicami na borzi, pa da se b mogoče lahko dogajali kaki taki vzponi in padci. Da je pa konec, pa dvomim.

Izplačal ti ga bo tisti, ki ga bo kupil.
Če ga ne bo kupil, ga ne bo imel in ne bo imel s čim špekulirati. 😉

Trenutno je povpraševanje po večini “starih” kriptovalut nekajkrat večje od ponudbe.
Verjetno sledi še malo padanja, da pridajo vsi prestrašenčki, nato pa nov polet v višave! 😀
[/quote]
Če je iz 14 000€ na 8000€ malo padanje, le kako zgleda, ko pade veliko?


In zakaj ti ne bi, če so lahko do sedaj? In lahko se je plačevalo z BTC v spletnih trgovinah ipd. Tudi, če ti ne bi izplačali, lahko še vedno kupuješ z njimi. Še vedno verjamem v kriptovaluto, razen če bo 3. svetovna vojna

Seveda ima, vse ima vpliv na potek ter kdaj se bo zgodil t.i. preplah med rajo.
[img]http://www.thegoldandoilguy.com/wp-content/uploads/2012/11/Stages-for-AAPL.png[/img]

Sedaj smo v fazi “fear”, prav nič ne more ustaviti ljudi pred prodajo bolj kot dejstvo, da izgubljajo premoženje 😉
[/quote]

[img]http://shrani.si/f/1f/t9/3g2xM2wm/untitled.jpg[/img]

Podobnost zgolj naključna? Mislim da ne.


Škoda, da ne obstajajo lajki.

Kolega se sekira, ker sem investirala, in sem imela izgubo, meni je pa smešno – a game 🙂 Ko bo padel še bolj dol, bom investirala še več. Toliko, da bi ogrozilo moj materialni položaj pa itak ne bom.

Se mi sicer zdi veliko večje tveganje kot pa trgovanje z delnicami na borzi, pa da se b mogoče lahko dogajali kaki taki vzponi in padci. Da je pa konec, pa dvomim.
[/quote]
Na borzi se trgovanje takoj ustavi, ko pride do prevelikega padca ali porasta, ustavi se zato, da se preprečijo špekulacije, ki so razlog temu porastu/padcu.

Kam bo šlo sploh ni pomembno, gre za to, da je Južna Koreja prva sprožila nadzor zaradi pranja denarja in z blislovito hitrostjo se to obeta povsod po svetu. Tako da se obeta konec anonimnosti in s tem tudi euforije navideznega bogatenja, kjer se v končni fazi majhni in najbolj naivni vedno obrišejo pod nosom, saj so algoritmi prava fantastika, da ob ponudbi na dražbo in prodaji do izvedbe in izplačila v realnem denarju vrednost vedno bistveno pade. Tisti, ki pa pere denar, pa mu je tako vseeno, saj je del tega vedno neka “provizija” na kakršenkoli način se gre tega, da mu denar očistijo.

Da bi kdo na veliko prodajal zato, da bi veliko izgubil 😂😂😂
Pred NY sem požel in dal na svoj TRR. Nekaj malega pustil v sistemu.
Pričakujem padec BTC na 5k Eur … Lahko tudi nižje.
Zakaj pada … ker pač rastlo

Ne ne pada zato ker je rastlo, ne bereš ničesar? Aja, angleščine ne znaš, ampak imaš tudi slovenskih člankov kakar nekaj. Torej posledica česa je to nenadno padanje?

Dvomim da koga zanima kaj si ti zaslužil, ker tako ne boš resnice povedal, če si sploh kaj vložil ali samo gobezdaš in če si, koliko si izgubil,😁 zato raje kaj preberi in napiši o dejanskem stranju. Se pa prekleto motiš, če slučajno repliciraš kar sem zgoraj napisal, pri vsakem pranju denaraj se izluščijo kar konkretne provizije, nihče ne bo tega počel brezplačno.

Ne ne pada zato ker je rastlo, ne bereš ničesar? Aja, angleščine ne znaš, ampak imaš tudi slovenskih člankov kakar nekaj. Torej posledica česa je to nenadno padanje?

Dvomim da koga zanima kaj si ti zaslužil, ker tako ne boš resnice povedal, če si sploh kaj vložil ali samo gobezdaš in če si, koliko si izgubil,😁 zato raje kaj preberi in napiši o dejanskem stranju. Se pa prekleto motiš, če slučajno repliciraš kar sem zgoraj napisal, pri vsakem pranju denaraj se izluščijo kar konkretne provizije, nihče ne bo tega počel brezplačno.
[/quote]
Ti dovolim, da uporabljaš nic: najbolj glup polarni sij.
Da se s tabo ne pogovarja pa vem. Nima smisla 😀


Ti dovolim, da uporabljaš nic: najbolj glup polarni sij.
Da se s tabo ne pogovarja pa vem. Nima smisla 😀
[/quote]Ma saj vseeno, sam sem vsaj prebral najnovejše članke, zaradi česa je do padanja prišlo in kaj se bo v naprej dogalao, sploh glede ukinitve anonimnosti in nadzora, jih imapš redno objavljene, veš? Tii pa klamfaj v tri dni, ker vse veš brez da bi kaj vedel😁, tako kot un zadnjič , ko se je milesu smejal, ko mu je prilepil linke, a očitno za razliko od milesa, sam ni znal prebrat niti enega stavka v angleščini, da bi razumel kaj piše….jaoooo ludeki, bog pomagaj😁

Ma saj vseeno, sam sem vsaj prebral najnovejše članke, zaradi česa je do padanja prišlo in kaj se bo v naprej dogalao, sploh glede ukinitve anonimnosti in nadzora, jih imapš redno objavljene, veš? Tii pa klamfaj v tri dni, ker vse veš brez da bi kaj vedel😁, tako kot un zadnjič , ko se je milesu smejal, ko mu je prilepil linke, a očitno za razliko od milesa, sam ni znal prebrat niti enega stavka v angleščini, da bi razumel kaj piše….jaoooo ludeki, bog pomagaj😁
[/quote]
Vseeno si mu pa favš, da je zaslužil a ne? Poznam jih kar nekaj, ki so. Tudi če je to neponovljiva zgodba, ki je drugi ne bomo doživeli, jim privoščim.

Ce so vsi zasluzili;kdo je potem izgubil? Ko je rastel ste sluzili;zdaj ko pada spet sluzite? To je vredno nobelove nagrade za ekonomijo;fen o men


Vseeno si mu pa favš, da je zaslužil a ne? Poznam jih kar nekaj, ki so. Tudi če je to neponovljiva zgodba, ki je drugi ne bomo doživeli, jim privoščim.
[/quote]
Zakja bi ti pa bil, sam nimam zaradi tega nič manj. Če bi imel viška denarja ali ne bi imel otrok, bi se sam šel igrat, tako pa ne grem riskirat. Ker to je kot tombola, ne? Škoda da bi trdil, da vsak dobi. Na slo tech berem, eni pravijo da dobijo, eni, pa da so do sedaj za vsako izgubili, ko so mislili da so dobili, ker se je spremenila vrednost toliko na nižje, dokler je prišlo do izplačila v evrih.

New Report

Close