Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljudje, ki veliko govorijo in ne povedo nič

Ljudje, ki veliko govorijo in ne povedo nič

Včasih sem rada klepetala in vse to, sedaj ko sem starejša sem pa ugotovila, da so mi pogovori brez pomeni totalna potrata časa. Velikokrat sogovorca kar ustavim in mu rečem: “povej bistvo” ali pa “povej na kratko”. A sem nesramna zaradi tega? Res nekateri tako radi govorijo in kar ne nehajo in ne nehajo. Povejte mi, vi ki radi govorite, se počutite potem bolje, ko izrečete toliko besed al kaj?

Če si v večni borbi s časom, ima tvoja nervoza verjetno svoj prav, vendar, meni bi samo enkrat to rekla, pa bi končale zelo na hitro komunikacijo. Z nestrpnim sogovornikom pač nimam namena klepetati, sploh takšnim, ki sam zase misli, da edino on sam ima kaj konstruktivnega za povedat.

Ni nesramno to. Bolj je pomembno na kakšen način to rečeš avtorica. Tvoj ton pove več o tebi kot 1000 besed, saj to veš tudi sama. Tako da ni glavno kaj rečeš, ampak kako izrečeš. Poznam žensko, ko vse grdo in odrezavo pove in se čudi, da vedno to dobi. Zakaj neki že? Evo, na kratko, da ne bom filozofirala 🙂

S tem se pa popolnoma strinjam. Tudi sama takšnih ne prenesem. Ko sami skos govorijo je vse ok. Ko pa kdo drug želi kaj povedati pa ga ali skos prekinjajo ali rečejo na kratko povej in to tako grdo da samo gledaš.


Malo si zaštrikala. Ne ti z njo, pač pa ona s tabo nima namena klepetati, saj zato tudi reče “povej bistvo”. Ravno zaradi takih kot ti, ki bi klepetali v neskončnost.

Tiste, ki dolgovezijo brez smisla, tudi jaz prekinem in vprašam, če lahko povejo bistvo. Mi niti najmanj ni nesramno. Ne maram kokošk, ki klepetajo in imajo monologe v nedogled samo zato, ker očitno uživajo ob poslušanju samih sebe.

Če nekdo govori o čem zanimivem, me dolgovezenje ne moti. Če pa nekdo kar naklada o vsakdanjostih in v podrobnosti opisuje čisto običajne stvari, pa tudi mene znervira in se hitro umaknem ter izogibam takšnih ljudi. Je včasih tako, da tisti, ki ima kaj zanimivega za povedat, sploh ne pride do besede, ker ga preglasijo drugi.

Taki se sami sebi zdijo izredno super, mislijo, kako so fajn, če ves čas govorijo, govorijo, govorijo in imajo tiste, ki tega ne počnejo, za … pazi to … neumne.

Meni se zdi tvoj odgovor nesramen. To je tvoja stvar, ampak pol lahko pričakuješ, da boš naletela tudi sama na ljudi, ki ne bodo prijazni … 😉

Jaz mislim, da ljudje veliko govorijo predvsem zato, ker rabijo nekoga, da jih posluša. 🙂


Tudi pri meni je tako da če me tema zanima in mi je oseba kul, lahko na dolgo klepetava. V nasprotnem primeru pa pač ne.

Ni nesramno to. Bolj je pomembno na kakšen način to rečeš avtorica. Tvoj ton pove več o tebi kot 1000 besed, saj to veš tudi sama. Tako da ni glavno kaj rečeš, ampak kako izrečeš. Poznam žensko, ko vse grdo in odrezavo pove in se čudi, da vedno to dobi. Zakaj neki že? Evo, na kratko, da ne bom filozofirala 🙂
[/quote]

Se je takoj našla prva prazna in užaljena kokodajsa.

no, jaz sem pa tečna, tako me je označila kolegica, ker se mi ne ljubi ure in ure poslušat, kako čveka o ničemer

Takih ljudi je kar veliko in jih najdes v saki beznici (kamor tudi spadajo).jaz jih poznam veliko, nekateri celo od nakladanja zivijo, gnoji eni, rez sovrazim take ljudi, ker taki ljudje su cigani, cigoti, ki samo cakajo kako bojo z nakladanjem speli pri komu, pri meni pa zal ne.fuj gnoji, luzerji

Jaz pa ne sovražim nakladačev. Jemljejo denar od pohlepnežev, ki so “pošteno” prišli do bogastva. Nakladači jim ga pa pošteno nazaj jemljejo, hahahaha.


Ropotalo!

Nakladaci so hcere od k u r b. In sinovi prav tako. So navadna gobezdala ki spadajo samo v zapor. Tisti pa k gofljo rabi da zasluzi cekine za kruh in vodo pa nj gre-v zapor z njimi in njimi podobnimi ljudmi. PODENJ OD LJUDI.
Poznam eno turisticno vodicko ki samo naklada kadar pride na obisk, samo naklada. Js bi take samo pred zid in strelni vod!!!

New Report

Close