Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prva ki si je upala javno povedati kakšni k**** manipulatorji so moški

Prva ki si je upala javno povedati kakšni k**** manipulatorji so moški

Dejansko prva punca, ki si je upala objaviti resnico, kakšni zavrženi neodgovorni k*****, manipulativni izmečki so slovenski moški. Slovenski moški bodo vedno trdili, da sta za problem potrebna “dva” ne omenijo pa da žensko na svojo stran pridobijo z lažmi, z manipulacijami, zaigrajo poštene moške, potem pa žensko zavržejo kot cunjo, ženskam obljubijo nebesa potem jih pa odvržejo. Tega moški v normalnih narodih ne počnejo, ker so v normalnih narodih takšni moški stigmatizirani. Ženske združite se, ne dovolite da gredo druge čez pekel skozi katerega ste morale same. https://www.youtube.com/watch?v=NESx1rH8fxY

vsaka, ki verjame v nebesa … bo doživela pekel ☺

Takoj ukinit to diskriminacijo moskih. Naj se tema izbrise takoj, ker diskriminira in zali moske.

nova
Uredništvo priporoča

Žal je tole ZELO RES.

Ženske preberite si! Stokrat, če je treba.
In razumite prav – čim si tako naivna da verjameš da je z nekom lahko en sam cukr in nebesa… si v nevarnosti, da padeš na nekoga, ki ti obljublja nebesa, dobiš pa velikokrat ravno obratno.

Takoj ukinit to diskriminacijo moskih. Naj se tema izbrise takoj, ker diskriminira in zali moske.
[/quote]

Ne boj se, to pišejo zafrustrirane, nepotešene feministke!
Doma jih pa itak dec nabuta da so tiho…

Po**** sem vsaj 100 žensk odkar sem poročen .Avtorica ti rabiš psihiatra .Kaj misliš,da si iber ženska ,da se bo tip metal na trepalnice za teboj.Ima oči in kurac in je prav,da ga da še kateri lepši od tebe.Ne bo velike škode.

Nisem poslušala. Ni res, da te zavržejo. Meni je to naredil samo en, pa še to ker je imel v glavi neko idejo, da bi naj bila jaz kriva za nekaj. In je bil toliko neumen, da mu nisem mogla razložit svoje plati zgodbe. Sicer pa neodgovornih je veliko. Smo same tudi kdaj. Moški cenijo v redu ženske, verjemi. Tistih, ki jih ne, so si same krive. Če naletiš na cepca, ki pa res ne ceni ničesar, tista si je sama kriva da ga je izbrala.

Moja kolegica ne dojame. Vsak jo pusti. Menjava tipe kot gate, ker bi rada nekaj našla. Je lepa in privlačna. Deluje pa pač neumno. V resnici ni. Vsak se dela norce iz nje.

nič niso moški krivi, krive ste si same: slaba samopodoba, naivnost, vera v “ljubezen”, madonca, reče ti, da si lepa in že ležiš 🙂

se je ful konektala ja, vsaka druga beseda angleška.. kako lahko takšno žensko (punco) poslušaš več kot 2 minuti??

Ne razumem kurbirjev, pa me naj imajo za feministko, prenašajo bolezni, če ni emocij, je je goli sex pol manj vznemirljiv, poleg tega pa pretiravanje s seksualnostjo peša telo.

Joj no 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških je predvidljivih, ogabnih

99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk je butastih ki palijo le na teh 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Potem ko bi bilo nekak primerno od tebe, da ne jamraš in ne delaš drame… Tud to ne znaš. Pač si popolnoma nora, v svoj ramenski izrastek. Si pač Slovenka in se pričakuje od tebe, da si polovičarka tudi v svoji neumnosti

Če pa resno misliš, ko rečeš da je lepa, pa instant pobegne oz. si odveč in perverznež.

Te izkušnje imajo v glavnem zabite naivne kokoši, ki se dajejo skupaj s intelektualno sebi enakimi samci….

Preveč se trudi za njih in daje preveč občutek da brez njih ne more in jo vsak zapusti. Če bi delovala bolj flegma ona in manj prijazna, ja prav bereš, tam pa bi se metali za njo po trepalnicah. To vse se čuti. Upam da sem s tem odgovorom kako pomagala.

Sem nehala poslušat, ko je pridolgovezila do ful pomembn, pa sem še tisto minuto slišala kolk je blo sošolcev, pa z bistvom še ni začela. In komu govori v kamero, če svet nekaj sporoča s kup afnanja?

kašna brezvezna tema, ki ti samo da vedet kolk glupe in zfrustrirane so feministke, sploh pa tale neumna najstnica ki sploh govori po youtube samo zato da bi dobila pozornost, nč druzga. podenj od podnja res

ker v kamero ‘občinstva’ niti ne gleda …

kapo dol tistmu, ki lahko to posluša….

Nisem poslušala niti minute, ker tako odbijajoče osebnosti nisem videla že leta. Pa saj niste resni, no.

A čist zares kdo uspe poslušat (in gledat) tole trapo, ne da bi si hotel žile rezat?
O.O

jaz sem zaprla po vsega skupaj 3 sekundah

Je pa žalostno, da takšen narcizem uničuje vrednost tistega resničnega, kvalitetnega feminizma, ki se bori proti krivicam, nasilju in dvojnim merilom

No tale je pa res KKŠ… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Brez veze tole.
Mene je okrog prinesel en fant pri trinajstih al štirinajstih ….ko res še nisem vedela, kako se svet vrti.
Potem pa nikoli več.
Pa saj vsi mesebojni odnosi na nek način temeljijo na manipulaciji…če na dolgi rok pa z bolj vsakdanjimi, subtilnimi…vsak vedno nekaj hoče in pričakuje od drugega, drugače ne bi rinili skupaj.
Ženske , dejte se odvaditi slikati idealno podobo svoje simpatije in potem skakati v luft, če se reala s to sliko ne ujema. Malo realnosti, pa veliko razumevanja tega, da kaj kdo reče in kaj kdo dela ni eno in isto, lepo prosim…

Super si tole povedala. Najprej par minutk sem hotela že ugasniti, nato pa sem padla notri in poslušala. Jo razumem, ker je na začetku res imela tremo in sram to povedati in se zaveda, da bo napadena, sploh od moških. Ampak upala si je, kapo dol res, vsa čast!

New Report

Close