Najdi forum

potres

šajze

Jaaaaaa, cutila, radovljica

???

Ja, tudi jaz sem ga čutila. Ljubljana. Ampak je moral biti tu res že šibek, ker je naša bajta stara in imaš pri potresih 3. stopnje občutek, da se bo kar podrla, zdajle se mi je pa tresel samo stol.

sm misnla da se mi blede

V Posočju je kar fino zatreslo.

Nič čutila:)

Posavje, nič.

______________________

So ga že objavili.

http://www.arso.gov.si/potresi/obvestila{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20o{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20potresih/

magnituda 3.4, 7 km SV od KObarida…

Nic nisem cutil, razen rincka v moji ritki

čutila- Lj. center

Tudi jaz v KR, ampak nisem čutila potresa.

Lj Bežigrad – nič čutila.

Bitkojn se je stresel.
Fajn škripa in guga… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Kobarid – kar krepko čutila, že dolgo ne tako

Bitkojn se je stresel.
Fajn škripa in guga… 😉
[/quote]

Tudi ostali kojni! Se je folk usral, ko so uni zamaskiranci malo zapretili… :))))))

Tudi ostali kojni! Se je folk usral, ko so uni zamaskiranci malo zapretili… :))))))
[/quote]

Saj bo baje konc leta vreden 100.000 $, nč bat, le pogumno… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Tresla se je gora, rodila se je miš….ko bo jasno, da slovenska reprezentanca ostane na rokometnem prvenstvu kljub drami. :))))

lj-4.nadstropje- nič čutila

Pritličje, fajn nas je zdrmal. Mačka se še zdaj trese.

Saj bo baje konc leta vreden 100.000 $, nč bat, le pogumno… 😉
[/quote]

Res je, samo pogumno! Več kot nas bo na borzi, več svežega denarja kot pride, bolj bo vrednost rastla!

LUKSUZ, jebeš ti potres.

Res je, samo pogumno! Več kot nas bo na borzi, več svežega denarja kot pride, bolj bo vrednost rastla!
[/quote]

Joj, vidva, naši južni sosedje temu pravijo Je…. bi se, a da mu ne uđe. :)))) Samo filozofirata, tvegajta, madona!

Stol se trese predvsem Cerarju… Tudi zato, ker je SPET vzel novo miljardico posojila…

New Report

Close